Asmeninio archyvo nuotr.

Karštus ir sausus birželio 26-os orus lems anticiklonas. Ketvirtadienį jie buvo saulėti ir karšti. Naktį dangus išliko arba menkai debesuotas, arba visai giedras, rūko ar kitų reiškinių nebuvo. Vėjas nepastovios krypties, labai silpnas, dažnai ir visai jokio. Sinoptikai tikina, kad karščiai niekur nesitraukia nei dieną, nei naktį.

Dieną danguje gali rastis šiek tiek labai plonų baltų debesėlių, bet saulės jie rimčiau užstoti tikrai negalės. Vakare ir jie sparčiai tirps, nyks, kol pranyks. Vėjas visą dieną silpnas. Vėjas rytų, pietryčių, 3–8 m/s. Aukščiausia temperatūra 27–32 laipsniai.
  „Kitaip tariant, mūsų laukia dar viena rami karšta para. Diena rami ir saulėta, apie lietų kalbėti nėra kaip – jo tikrai nebus. Bus apie 29–30 laipsnių karščio, vietomis ir dar daugiau.
Karšta bus net prie jūros“, – sakė sinoptikas Naglis Šulija. Šeštadienį dieną pietvakarinėje šalies pusėje vietomis trumpai palis, griaudės perkūnija.
Vėjas pietryčių, pietų, 5–10 m/s, per perkūniją vietomis gūsiai 15 m/s. Temperatūra naktį 14–19, dieną 26–31, Kuršių nerijoje 23–25 laipsniai.