A. Minkevičienės nuotr.

Ketvirtį amžiaus gyvuojanti rajono savivaldybės ir Maltos ordino Estenfeldo miesto (Vokietija) savanorių draugystė tęsiasi. Sekmadienio vakare į miestą atvyko 18 asmenų grupė, rajonui atgabenusi labdaros, sukrautos į aštuonis automobilius.

Maltiečių vadovas Klausas Vilis pirmadienį ryte susitikime su rajono vadovais pasveikino neseniai išrinktą merą Ramūną Godeliauską ir padėkojo visiems, padedantiems priimti, dalinti labdarą, bei šeimose, apgyvendinančioms delegaciją. Už prasmingą bendradarbiavimą ir pagalbą paramos reikalingiems rajono žmonėms maltiečiai sulaukė šiltų mero padėkos žodžių ir vilties, kad draugystė nenutrūks.

Priėmęs dovanas (Rokiškio įmonių produkcijos rinkinį) K. Vilis prisipažino, jog jam kiek nesmagu gauti dovanų, kurių rokiškėnai teikia iš širdies, nes maltiečių misija – ne imti, o padėti vargstantiesiems. Dalį šakočio jis pažadėjo pargabenti Estenfeldo miesto merei. Ji per savo pavaduotoją Joachimą Sadlerį perdavė Rokiškiui šilčiausius linkėjimus ir kvietimą merui bei  Rokiškio delegacijai atvykti į miesto jubiliejų rugsėjo 15 d. K. Vilis, išgirdęs, kad panašiu laiku ir Rokiškis švęs jubiliejų, pašmaikštavo, jog tada teks visiems susitikti pusiaukelėje – Lenkijoje…

Po trumpos viešnagės savivaldybėje maltiečių labdaros karavanas pajudėjo į seniūnijas, lankys šeimas, kurioms reikalinga konkreti parama ir kurias nurodė socialiniai darbuotojai. Maltiečiai Rokiškyje labdarą dalis tris dienas.