Nevėžio krantine žingsniuojančius kraštiečius ties bibliotekos kiemeliu pasitinka originalios darbuotojų rankomis sukurtos velykinės puošmenos ir dekoracijos – margučiai, lizdeliai, žaisliukai, kiškučiai. / Organizatorių nuotr.

Gamtos atbudimo ir pavasario džiaugsmo šventė, šv. Velykos, jau artėja, o pasitikti jas su geresne nuotaika ir pasisemti teigiamų emocijų kviečia Kėdainių Mikalojaus Daukšos viešoji biblioteka.

Kalbina kiemelio gyventojus

Nevėžio krantine žingsniuojančius kraštiečius ties bibliotekos kiemeliu pasitinka originalios darbuotojų rankomis sukurtos velykinės puošmenos ir dekoracijos – margučiai, lizdeliai, žaisliukai, kiškučiai.

Kėdainių M. Daukšos viešosios bibliotekos projektų ir renginių organizatorės Laimos Žilytės teigimu, šv. Velykų nuotaika jaučiama kiekvienais metais.

„Kasmet puošiame bibliotekos vidų. Šiemet nutarėme papuošti ir kiemelį. Pastebėjome, jog atbudus gamtai vis daugiau žmonių vaikšto Nevėžio krantine, nutarėme juos pradžiuginti velykiniais personažais.

Pačios gaminome margučius, lizdelius, žaisliukus, kiškučius, juos komponavome. Džiugu, kad jau pirmą dieną sulaukėme lankytojų.

Daug mamyčių su vaikučiais užsuko pakalbinti kiemelio gyventojų, kupini geros nuotaikos fotografavosi su jais“, – pasidžiaugia L. Žilytė.

Padėkime vieni kitiems

L. Žilytė viliasi, jog pavasaris ir šv. Velykų šventė prikels mūsų visų širdis džiaugsmui, palengva trauksis liūdesys.

„Linkime, kad ši Kristaus prisikėlimo šventė neštų džiaugsmą, įkvėptų viltį ir sustiprintų kiekvieną.

Padėkime vieni kitiems džiaugtis kiekviena diena“, – šiltus žodžius šv. Velykų proga siunčia L. Žilytė.

Džestina BORODINAITĖ