R. Dovydėno pieš.

Moterims, vyresnėms nei penkiasdešimt, pavyksta susitvarkyti savo asmeninį gyvenimą, ir, kaip taisyklė, tai jos daro labai gerai. Juk subrendusios moterys gyvenimo partnerio pasirinkimą vertina protingai, remdamosi turtinga gyvenimo patirtimi. Viena vertus, jos nenori būti vienos, kita vertus, jos ilgai ir atidžiai žiūri į vyro savybes, nenorėdamos suklysti. Didžiąja dalimi šį pasirinkimą diktuoja pragmatizmas ir blaivus protas.

Štai keletas savybių, kurių vyresnė nei 50 metų moteris ieško vyro asmenybėje:

Jis malonus

Ji turėjo laiko pamatyti gyvenime visko, todėl ieško patikimo, pozityvaus draugo, malonaus vyro, kuris likusius metus neapnuodys pykčio priepuoliais, grubiais žodžiais ir smurtu, neįžeis katės, paklusniai vedžios šunį ir skaitys pasakas anūkams, ji ieško žmogaus, kuris galėtų praskaidrinti ir supaprastinti gyvenimą geru žodžiu ir noru padėti.

Jis ūkiškas

Su amžiumi moterys mažiau kreipia dėmesį į kitų nuomonę, jos nėra tokios reiklios ir griežtos dėl savo išvaizdos, tačiau vis labiau pradeda vertinti komfortą ir jaukumą. Subrendusi dama galvoja apie ateitį: jai dažnai reikia pagalbos atliekant namų ruošos darbus.

Namo savininkas, kurio rankos auga iš reikiamos vietos, yra būtent tai, ko joms reikia: jis išspręs dabartines problemas ir padės įgyvendinti naujas idėjas.

Jis taupus

Atsižvelgiant į tai, kad penkiasdešimtmetė moteris turi nedaug finansinių išteklių, vyro reikia finansiškai apsirūpinusio. Tas, kuris nešvaistys pinigų kairėn ir dešinėn, bet prisidės prie bendros gerovės, kuris žino, kaip taupyti.

Deja, kuo vyresni mes, tuo daugiau nemalonių nenumatytų išlaidų atsiranda: vaistams, odontologui, namų ūkiui. Dažnai šiame amžiuje tėvai vis dar padeda savo vaikams – apmoka vestuvių išlaidas, padeda įsigyjant didelius pirkinius, pavyzdžiui, automobilį ar būstą.

Tam viskam reikia pinigų ir daug, o juos reikia susitaupyti iš menko biudžeto, lengviau tai padaryti kartu, nei atskirai.

Jis rūpestingas

Moteris supranta, kad su amžiumi sveikatos problemų padaugės, o jėgų sumažės. Todėl kompanionu ji pasirenka tinkamą žmogų, kuris gamins vakarienę, paskambins gydytojui ir nuveš į kliniką. Nebus gaila išleisti energijos jam atsakant: vyrų sveikata pradeda prastėti anksčiau nei moterų, tačiau neprotinga leisti energiją ir laiką savanaudiškam nedėkingam žmogui.

Daug maloniau investuoti į santykius abipusiai, palaikant vienas kitą ir ateinant į pagalbą sunkmečiu.

Jis bendraujantis

Su amžiumi socialinis ratas siaurėja, tačiau jo poreikis niekur nedingsta. Smagu, kad turite žmogų, šalia kurio galite tiesiog kalbėtis, kartu žiūrėti televizorių, gaminti vakarienę, diskutuoti apie naujienas ir pan. Todėl vyresnė moteris ieško savo sielos partnerio, šalia kurio jai bus šilta ir patogu.

Tokios vyriškos savybės, kaip brutalumas, vyriškumas, jėga, valdingumas – viskas, kas verčia jaunas moteris pamesti galvą ir iš džiaugsmo aikčioti, pasitraukia į brandaus amžiaus moterų antrą planą.

Brandžioms moterims svarbūs vyrai – rūpestingi, nuoširdūs, pozityvūs, tie patys, kurie daugelį metų buvo draugų zonoje.

Atėjo jų geriausia valanda – nematomi herojai tapo aukso vertės, o kadaise juos nuvertinusios moterys tegul dabar gailisi.