Scanpix nuotr.

AVINAS. Marso padėtis skatina veikti, jeigu strategija kruopščiai apgalvota. Stenkitės išvengti konfliktų, ypač dėl pinigų. Būkite lankstesni, jei teks aptarti dalykinius klausimus su vadovybe, partneriais, nebūkite kategoriški, nepirškite savo požiūrio, nes tai tik parodytų jūsų pažeidžiamumą. Neskubėkite priimti sprendimų, viską apskaičiuokite žingsniu į priekį. Jūsų starto sėkmė priklausys nuo pasitikėjimo savimi.

JAUTIS. Palankios Veneros nuskaidrintos dienos, kurių metu jūsų laukia sėkmė ir gerovė. Bus lengva patikti ir padaryti įspūdį aplinkiniams, tinkamas metas susikurti naują ar patobulinti seną įvaizdį. Drąsiai imkitės naujos veiklos, svarbių darbų. Negailėkite tam nei laiko, nei lėšų, nei jėgų – ir šventė tikrai ateis į jūsų kiemą. Patartina atsargiau elgtis su užsieniečiais ir užsienio projektais, ypač jei jie susiję su finansais.

DVYNIAI. Dėl Merkurijaus padėties galite sulaukti malonių netikėtumų. Mėgausitės artimųjų draugija. Palankus laikas keliauti, iškylauti. Gali padidėti pajamos. Žinoma, jei vengsite neprotingai išlaidauti. Geras laikas imtis naujų projektų, įgyvendinti idėjas ir planus. Patartina valdyti savo jausmus ir aistras, o jų nestigs.

VĖŽYS. Veikiant Uranui džiaugsmas ir liūdesys keis vienas kitą. Jei anksčiau padėjote artimiesiems, dabar sulauksite jų palaikymo. Stenkitės būti dėmesio centre, priimkite visą jus pasiekiančią informaciją. Pasikliaukite intuicija. Nors dabartinis jūsų tikslas – kilti karjeros laiptais, gerinti finansinę padėtį ir pasikloti tvirtą profesinį pamatą, nepamirškite, kad tikroji jūsų laimė – šeima ir vaikai.

LIŪTAS. Gerai pailsėkite – pajusite, kad atsiranda daugiau laisvo laiko, jėgų ir kitų resursų. Padedami Merkurijaus, permąstykite atidėtus planus, kurių kadaise nepasisekė įgyvendinti – dabar palankus metas spręsti senas problemas. Galite jausti ir realaus, ir virtualaus bendravimo stygių. Žvaigždės pataria daugiau laiko pabūti vienatvėje, nes laukia naujas gyvenimo ciklas.

MERGELĖ . Dėl Urano įtakos puikiai seksis intelektualinė veikla, mokslinis darbas. Palanku ištaisyti klaidas, pabaigti seniai pradėtus darbus, atiduoti skolas. Greičiausiai jums bus pasiūlyta naujų įsipareigojimų. Juos patartina prisiimti – pakilsite karjeros laiptais, įgysite daugiau valdžios. Nedvejodami pasinaudokite ir draugų siūloma parama – ji bus labai naudinga.

SVARSTYKLĖS. Santykius su partneriais ir aplinkiniais kausčiusi įtampa pamažu rims. Nors Neptūno veikiami dar jausite šiek tiek sumažėjusį aktyvumą, tačiau noriai demonstruosite geriausias asmenines savybes ir aukštą profesinio pasirengimo lygį. Palanku pradėti mokytis, vykti į kelionę. Visas pasitaikančias galimybes išnaudokite savo finansinei padėčiai pagerinti.

SKORPIONAS. Dėl Urano įtakos jūsų gyvenime viena naujovė keis kitą. Į pokyčius žvelkite kaip į neišvengiamą būtinybę. Galimi įtempti santykiai šeimoje, kolektyve. Atsargiai elkitės su įvairiais prietaisais, nepervarkite – gana didelė traumų, nemigos tikimybė. Nesunkiai pavyks atsirinkti, kas tikra, o kas tik vilionė, nukreipianti jus nuo tikslo.

ŠAULYS. Jupiteriui saugant, viskas ir toliau klostosi palankia linkme. Teks iš peties paplušėti, kad pasiektumėte išsikeltus tikslus. Tinkamas metas pereiti į naują darbą arba pakeisti pareigas, pradėti verslą. Dėl spontaniškumo ir dirglumo bus nelengva išsaugoti darnius santykius, lengvai gali kilti ginčų, nesutarimų. Būsite aistringi, azartiški, todėl savaitgalį skirkite išvykoms ir sportui.

OŽIARAGIS. Dėl įtemptos Saturno padėties jausite baimę suklysti. Kad nepadarytumėte klaidų, gerai apgalvokite būdus, kuriais siekiate savo tikslų. Dauguma suvoksite neišsipildžiusių lūkesčių priežastis ir pakoreguosite tolesnius žingsnius. Dėmesio pareikalaus šeimos, namų ar nekilnojamojo turto reikalai. Didžiausią naudą teiktų informuotumas, gebėjimas bendrauti ir pristatyti savo veiklą visuomenei. Patartina pasirūpinti sveikata.

VANDENIS. Marso teikiamos energijos perteklių pasistenkite išnaudoti išvykoms, mokslui, sportui. Tikėtinos vertingos dalykinės pažintys. Jei aiškiai žinote, kokios viršukalnės siekiate, jums neabejotinai pavyks, tik paskui labai svarbu ten išsilaikyti ir pereiti į aukštesnį asmeninio tobulėjimo lygį. Nuo to jūsų bendravimas su artimaisiais įgaus harmoningumo, džiugesio. Tvarkant finansinius reikalus patartina būti itin atidiems.

ŽUVYS. Dėl Saturno padėties savaitė ypač palanki aktyviam darbui ir dalykiniams santykiams plėtoti, tačiau laimingos akimirkos ir nesėkmės dažnai keis viena kitą. Tinkamas metas svarbiems sprendimams priimti. Susimažinkite darbų kiekį, ilsėkitės, nes bendravimas, buvimas tarp žmonių jus iš tiesų vargins. Sudėtingiau klostysis reikalai, susiję su finansais. Žvaigždės pataria neišlaidauti ir ypač kruopščiai planuoti pirkinius.