FB nuotr./Roberto Patronaičio

AVINAS. Didelių siekių ir pasiekimų metas. Veneros skatinami, būsite ryškūs ir efektingi. Lankykitės viešose vietose, išeikite į visuomenę, būkite geranoriški ir bendraujantys, o svarbiausia – dažniau šypsokitės, ir tuomet jūsų laimė tikrai nepraeis pro šalį. Malonus siurprizas mylimam žmogui arba laiku pasakytas komplimentas palankiai paveiks jūsų meilės santykius. Beje, ir naują pažintį užmegzti nebus sunku, tad vienišiai, naudokitės proga!

JAUTIS. Jupiterio įtakoje bus tiek daug reikalų, kad dažnai nesuspėsite jų visų atlikti. Gal dalį galite patikėti kitiems? Tik nepamirškite, kad praėjusių dviejų mėnesių įdirbį turite tęsti. Galite jausti, kad norisi suteikti malonumą mylimiems žmonėms: pakelti nuotaiką, suorganizuoti šventę. Jei pasiūlysite kitiems tai, ko jiems reikia, jūsų pastangos bus įvertintos. Pripildykite sielą džiugesio, ateityje tai padės jums įveikti išorinį nepasitenkinimą savo pasiekimais.

DVYNIAI. Marsas skatins jūsų norą pūsti miglą kitiems į akis ir pagražinti savo pasiekimus. Tai daug kam gali tapti konfliktų ir nemalonumų priežastimi. Bendraudami su mylimaisiais venkite tuščiagarbiškumo ir nenuoširdumo. Jei juos branginate ir siekiate dar tvirtesnių santykių, vietoj to, kad tenkintumėte savimeilę, neužmirškite dažniau juos pastebėti ir pagirti. Žvaigždės pataria atsikvėpti ir atsiduoti kūrybai.

VĖŽYS. Teks pergalvoti būdus, kuriais siekiate tikslų, o Merkurijus padės suprasti savo klaidų ir neišsipildžiusių lūkesčių priežastis. Tai padės pakoreguoti tolimesnį kelią. Jūsų dėmesio pareikalaus šeimos, namų ar nekilnojamo turto reikalai. Didžiausią naudą šiuo metu jums neš informuotumas, gebėjimas bendrauti ir pristatyti savo veiklą visuomenei. Žvaigždės pataria atidžiau rūpintis sveikata.

LIŪTAS. Seksis garbėtroškoms ir optimistams. Marsas skatins pakilimą karjeros laipteliais aukštyn ar netgi svaiginantį šuolį tiems, kas pasitiki savimi, nebijo rizikuoti ir turi aiškiai išreikštų lyderio savybių. Įvykiai žada būti ryškūs ir įsimintini, tačiau jų įtaka jūsų gyvenimui bus dvejopa ir nevienareikšmė. Atsiras galimybių savo talentais sublizgėti aplinkinių akyse. Žvaigždės žada sėkmingas komandiruotes.

MERGELĖ. Tai laikas, kai galite sureguliuoti finansus. Merkurijus pasirengęs atnešti sėkmingus darbinius kontaktus ir tarpusavio santykius, na, o jums reikėtų būti diplomatiškais ir nerėžti aplinkiniams į akis to, ką iš tiesų apie juos galvojate. Bus lengva paskelbti paliaubas, susitaikyti, susiūti pairusių santykių siūles. Ir labai svarbu, anot žvaigždžių, kad nesigėdytumėte romantiškų jausmų.

SVARSTYKLĖS. Dėl Merkurijaus būsite racionalus ir pasveriantis. Jūsų protinis aktyvumas leis greitai ir be vargo išspręsti daugumą problemų ir sėkmingai realizuoti didelę dalį planų. Išeitį surasti bus lengva: teks tik atsisėsti ir pagalvoti. Tad norom nenorom tapsite kitų guodėju ir patarėju. Tačiau dalindami patarimus stenkitės netapti „atpirkimo ožiu“. Žvaigždės žada pakankamai priežasčių džiaugtis gyvenimu.

SKORPIONAS. Marsas lems veiksmus, nukreiptus į gerovės plėtrą. Instinktyviai jausite, kaip reikia elgtis ir kaip veikti, kad sėkmingai įgyvendintumėte visus planus. Dalykinėje sferoje laukia sėkmė, tad drąsiai įgyvendinkite savo projektus. Seksis ir meilėje, ir darbe, ir finansuose. Kad pasiektumėte maksimalių rezultatų, nepasikliaukite vien sėkme: prireiks ir atkaklumo, ir užsispyrimo. Kitaip tariant, rytojui taupykite duoną, o ne darbą.

ŠAULYS. Jupiterio ir Neptūno įtampa brandins permainas. Pirmiausiai jos pasijaus socialiniuose kontaktuose ir finansuose. Svarbų vaidmenį gali suvaidinti internetas: būtent jame galėsite surasti puikiai apmokamą darbą arba susipažinti su būsimu gyvenimo partneriu. Apskritai meilės sferoje žvaigždės jums žada nemažai nelauktų siurprizų: tiek susitikimai, tiek išsiskyrimai bus netikėti ir priklausys nuo aplinkybių.

OŽIARAGIS. Saturnas skatins pokyčius. Svarbu, kad nebandytumėte jų išvengti: tai dėl jūsų pačių gerovės. Jei ateityje norite jaustis užtikrintais ir nepriklausomais, metas ką nors dėl to padaryti. Galbūt pradėsite mokytis, naudingai pakeisite darbą ar numatysite karjeros perspektyvas. Meilės reikalai vers šiek tiek pasijaudinti ar net pasinervinti. Greičiausiai dėl to, sako žvaigždės, kad jūsų mylimasis ims elgtis nesuprantamai ir neprognozuojamai.

VANDENIS. Iškeliavus Lilit, jūsų dalykinis gyvenimas pamažu nusistovės: pagaliau pamatysite ir pajausite rūpinimosi darbo reikalais rezultatus. Jums nestigs jėgų, o ir laisvo laiko pakaks. Iškils būtinybė pakoreguoti ateities planus, kurie nedera su dabartine situacija. Tikrai nereikia jaudintis, jog šiuo metu nenorėsite siekti nieko naujo, nes žvaigždės jums pataria gyventi čia ir dabar bei mėgautis tuo, ką jau turite.

ŽUVYS. Plutonas skatins globalias permainas. Būsite linkę sugriauti tai, kas sena bei ant savo baimių ir rizikos pamato pastatyti ką nors nauja. Vertėtų nepamiršti, kad griauti lengviau nei statyti, tad žvaigždės pataria kruopščiai atsirinkti, kas iš tiesų yra nebereikalinga ir atgyvenę. Antraip nepavyks išvengti ilgalaikes pasekmes turinčių klaidų. Tad prieš išeinant iš darbo ar paliekant partnerį, pirmiausiai įsitikinkite, kad nekeičiate avelės į žąselę.