AVINAS. Jūsų asmeniniam gyvenimui šią savaitę įtaką darys Mėnulio padėtis. Lengvai sustyguosite santykius šeimoje, įtvirtinsite asmeninį autoritetą tiek dalykinėje, tiek socialinėje sferoje. Visomis jėgomis sieksite, kad šeimoje vyrautų gerovė ir santarvė. Dėl jūsų pastangų išaugs šeimos narių tarpusavio pasitikėjimas. Pozityvi energija trauks ir aplinkinius. Žvaigždės pataria mėgautis ramybe ir harmonija.

JAUTIS. Harmoninga Venera padės apdovanoti artimuosius šiltais jausmais ir dėmesiu. Teks valdyti savo emocijas. Jei su jomis susidorosite, tikėtina pažintis su turtingais ir įtakingais žmonėmis, kurie išties pagalbos ranką sunkią valandą. Nelengvai suvoksite savo vaidmenį šeimoje, norėsis nusimesti rūpinimosi aplinkiniais naštą, tačiau žvaigždės viską sustatys į vietas.

DVYNIAI. Mėnulio padėtis išprovokuos teigiamų emocijų audrą, ypač asmeniniame gyvenime. Nuoširdžiai rūpinsitės savo partneriu, o jūsų patrauklumas tiesiog akyse skleisis. Antroji pusė tuo ypač džiaugsis ir sieks kuo daugiau laiko praleisti dviese. Tie, kurie atkakliai siekia karjeros, gali tikėtis paaukštinimo. Žvaigždės perspėja dėl nemalonių netikėtumų ir pataria nenusiminti – tai laikina.

VĖŽYS. Dėl Jupiterio padėties gali pasikeisti jūsų pasaulėžiūra. Būsite nusiteikę pergalingai, ir tai teiks jums jėgų. Jūsų spinduliuojama teigiama energija padės reikšmingai pagerinti šeiminius santykius. Kai kuriuos asmeninio gyvenimo nesklandumus kompensuos svaiginama karjera, tai paskatins kitomis akimis pasižiūrėti į santykius su partneriu. Žvaigždės sako, kad pavyks suderinti ir asmeninį, ir profesinį gyvenimą.

LIŪTAS. Jūsų ženkle esantis Mėnulis darys teigiamą įtaką santykiams su aplinkiniais žmonėmis. Pajausite glaudų ryšį su giminaičiais ir bendraminčiais. Norintiesiems kurti savo verslą atsiveria puikios galimybės pasinaudoti patikimų aplinkinių pagalba. Galite sau leisti trumpai, bet įspūdingai pailsėti: šeiminė arba romantinė kelionė teiks moralinį pasitenkinimą visiems jos dalyviams.

MERGELĖ. Mėnulio padėtis skatins bendrauti šiltai, nežarstant priekaištų ir pretenzijų. Turėsite progą atkurti seniai nutrūkusius ryšius. Namiškiams tikriausiai suplanuosite bendrą poilsį arba pateiksite staigmeną. Santykiai šeimoje bus be trinties, norėsis padėti aplinkiniams, netgi visiškai pašaliniams žmonėms. Trykšite gailestingumu ir geranoriškumu. Kai kuriuos aplankys suvokimas, kad nori judėti kita kryptimi, liks tik apsispręsti, kuria.

SVARSTYKLĖS. Dėl Marso padėties būsite itin nuosaikūs. Šiuo metu jums rekomenduotina rami veikla, stenkitės neprovokuoti nesutarimų ar nesisvaidyti kaltinimais. Pamirškite susikaupusias nuoskaudas – ir kai kuriuos dalykus pamatysite kitoje šviesoje. Stabili šeiminė padėtis leis daugiau laiko skirti savo pomėgiui ar mėgstamam pelningam užsiėmimui. Neatmeskite idėjų, skatinančių suderinti malonumą su nauda.

SKORPIONAS. Dėl Plutono padėties jus apgaubs sielos ramybė. Jei pajusite nuovargį dėl įtempto gyvenimo ritmo, pabendraukite su artimais žmonėmis – pajusite tėviškų ar rūpinimosi persmelktų partneriškų jausmų antplūdį. Žvaigždės pataria išvykti su šeima pailsėti į šiltus kraštus – kelionė padėtų atkurti pusiausvyrą ir harmoniją su savimi.

ŠAULYS. Dėl Mėnulio įtakos norėsite iš šalies pažvelgti į savo asmeninį gyvenimą ir profesinę veiklą. Tai pozityviai veiks jūsų elgesį ir sveikatą. Stengsitės harmonizuoti ne tik savo, bet ir aplinkinių gyvenimą. Nors jausite finansinį nestabilumą, lepinsite artimuosius pramogomis ir dovanomis. Žvaigždės įspėja – npernely neatlapokite širdies, nes galite tapti aferistų auka.

OŽIARAGIS. Dėl Merkurijaus padėties jūsų mintyse suksis naujos kūrybinės idėjos, padėsiančios reformuoti profesinę veiklą. Tačiau interesai nebus finansiniai, greičiau atvirkščiai – jums labiau rūpės psichologinis dalykinių santykių aspektas. Gali kilti noras padėti kitiems burtis į draugijas, o jei tuo užsiimsite, ir įtakingų rėmėjų atsiras. Jūsų pastangos bus vaisingos įgyvendinant bet kokį projektą.

VANDENIS. Dėl Marso padėties pasitikėjimas savo jėgomis ir ramybė bus tikra atgaiva išvargintai jūsų sielai, o šeimoje vyraus susitaikymo, atlaidumo ir pozityvaus bendravimo atmosfera. Dabar svarbiausia suderinti sąvokas „šeima“ ir „darbas“ ir pasistengti neperžengti visuotinai priimtinų taisyklių. Bendrauti su žmonėmis bus naudinga jūsų profesiniam tobulėjimui, o nauja pažintis gali peraugti į perspektyvius teisėtus santykius.

ŽUVYS. Neptūnas harmoningas, tad pajusite tirpstančius jūsų šeiminių santykių ledus. Dėmesį sutelkite į tai, kaip geriausia būtų išspręsti santykių problemas, o kad viskas pavyktų gerai, būtina išsilaisvinti iš ambicijų ir pradėti galvoti racionaliai, galbūt netgi paliekant nuošaly jausmus ir emocijas. Neakcentuodami menkų asmeninio gyvenimo nesėkmių, dauguma pasieksite partnerio palankumą ar netgi užmegsite perspektyvų romaną.