Roberto Patronaičio nuotr.

AVINAS

VENERA atbula, todėl neskubėkite užmegzti romantiškų santykių. Jausitės daug mažiau pasitikintys savimi, kai bendraujate su priešinga lytimi, ir galbūt vis dažniau grįšite mintimis prie ankstesnio nesėkmingo romano ir buvusio nusivylimo. Finansinėje srityje galimas finansų sumažėjimas. Derantis ir sudarant sandorius, atidžiai patikrinkite informaciją, nes padidėja netikslumų tikimybė.

JAUTIS

VENERA retrograde įtakoje tapsite patrauklesni priešingai lyčiai, nors patys demonstruosite santykių nenuoseklumą ir paviršutiniškumą. Norėsite eksperimentų, rutina tiesiog sekins. Todėl galite pakeisti savo partnerį arba prasukti trumpalaikį romaną iš šono. Tačiau verta žinoti, kad vargu ar jie išsivystys į ką nors rimto. Jūsų finansinė padėtis ir toliau gerės, tačiau pinigai gali šiek tiek vėluoti, arba gausite mažiau pinigų, nei tikėjotės.

DVYNIAI

Dėl R VENEROS bus sunku bendrauti su priešinga lytimi. Dėl to nekaltinkite savęs, nes savivertės sumažėjimas santykiams neatneštų nieko gero. Iš savo antrosios pusės reikalausite nuolatinių meilės patvirtinimų, dėmesio ženklų. Viena vertus, dabar galite siekti laisvės, kita vertus, baisėsitės  vien mintimi, kad jūsų partneris tikrai gali išeiti ir palikti jus. Finansai bus santykinai stabilūs, galimas pelnas iš projekto. Arba kažkas grąžins jums skolą.

VĖŽYS

Retro VENEROS laikotarpiu jums labiau norėsis pasitraukti į save ir išgyventi savo jausmus savarankiškai. Kai kurie mintimis vėl grįšite prie ankstesnio romano, vėl ir vėl galvodami, kaip būtų buvę galima išvengti liūdnos pabaigos ar, galbūt, norėsite atnaujinti santykius su savo buvusiuoju. Galimas atšalimas santykiuose, nes tiesiog nebūsite pasirengę atvirai parodyti savo liūdesio. Rekomenduojama susimokėti kai kurias senas skolas ir apribokite savo išlaidas.

LIŪTAS

VENERAI judant atgal, norėsitesužinoti, ką žmonės iš tikrųjų galvoja apie jus, ką jie jums jaučia. Jei jaučiate, kad kažkas jums partneryje nepatinka, galite lengvai nutraukti ilgalaikius santykius. Vienišiems patartina ieškoti problemų savyje ir naujų santykių nemegzti.Galimas labai pelningas sandoris,kuris ilgam užtikrins finansinę nepriklausomybę. Patartina neskolinti pinigų, antraip po mėnesio jūs patys būsite priversti kreiptis į ką nors dėl finansinės pagalbos.

MERGELĖ

VENERAI judant atgal, suprasite, kad neseniai pradėti meilės santykiai su socialiai reikšmingu žmogumi, žadėjusiu jus paremti, buvo klaida. Galimas susitikimas su  buvusiuoju ir vėl užplūstantys jausmai, kurie, tiesą sakant, neišblėso. Šeimose esantys gali būti priversti grįžti prie tam tikros senos, atrodytų, seniai pamirštos, problemos sprendimo. Nors jūsų pajamos nemažės, tačiau išlaidos taip pat nebus mažos. Būkite apdairūs ir stenkitės neįsiskolinti.

SVARSTYKLĖS

R VENEROS paveikti, sieksite asmeninės laisvės, atsisakydami visko, kas galėtų ją suvaržyti. Kai kurie atsiribosite nuo savo partnerio, kad turėtumėte galimybę pabūti vieni, nes jis gali nesuprasti jūsų veiksmų ar mąstymo būdo. Visas šis retrogradinislaikotarpis gali būti labai sunkus santuokai ar santykiams. Turbūt vienintelė gera žinia yra ta, kad finansai jums nekels jokio rūpesčio. Galite tikėtis gauti pajamų iš kai kurių projektų, kuriuos pastaruoju metu pavyko įgyvendinti.

SKORPIONAS

Dėl R VENEROS gali sugrįžti buvę partneriai, santykiai, tačiau šio romano tęsinio rezultatas bus toks pats. Nors geras seksas yra labai svarbus santykiams, tačiau to nepakanka. Šeimose taip pat bus nelengva: jūsų sutuoktinis susierzins ir atvirai jums tai išreikšnemaloniu būdu. Kad išvengtumėte konfliktų, tiesiog stenkitės nekreipti dėmesio ir nepasiduokite provokacijoms. Venkite rizikingų finansinių operacijų, ypač jei tai susiję su kitų žmonių pinigais.

ŠAULYS

R VENEROS įtakoje santykiai su partneriu gali pablogėti, nes esate paskendę savo išgyvenimuose tiek, kad šalia esantiems nieko neduodate mainais. Šeimas turintys daug laiko skirs vaikams. Susirūpinę dėl gerovės namuose,  stengsitės viską kontroliuoti, o tai sukels konfliktus ir protestus. Juk kiekvienam žmogui reikalinga asmeninė laisvė, net jei ji ribojama dėl rimtos priežasties. Nors nesitikima, kad turėsite rimtų finansinių sunkumų, vis tiek neatsisakykite papildomų pajamų.

OŽIARAGIS

VENERA padės netikėtai suvokti, kad santykiai, kurie iš pradžių atrodė tokie lengvi ir malonūs, užkrauna tam tikras pareigas. Ir tai nebus malonu tiems, kurie neketino pradėti nieko rimto. Turėsite nuspręsti, ar tęsti šiuos santykius. Arba jūsų partneris viską užbaigs suprasdamas, kad jis negauna iš jūsų to, ko jam reikia. Finansiškai klestėsite: pajamos padidės su sąlyga, kad jūs patys neliksite tingūs. Todėl mėnesio pabaigoje galite planuoti ką nors iš pagrindinių pirkinių.

VANDENIS

R VENEROS veikiami, galite patekti į ne itin malonią situaciją. Turėsite gerai apgalvoti, kaip galite iš to išeiti, neprarasdami savivertės. Tad būkite atsargesni, pasirinkdami atsitiktinį partnerį, tuomet nemalonumų išvengsite. Santykius kuriančių, laukia rimtas išbandymas. Suartėjimą sustiprintų bendros pramogos. Šeimose gali tekti išspręsti kai kurias su vaikais susijusias problemas. Deja, nebus taip lengva su jais rasti bendrą kalbą

ŽUVYS

Dėl R VENEROS sudėtingai bendrausite su priešinga lytimi. Būsite šiek tiek labiau intravertiški, ir dabar reikės ne tik partnerio, bet ir žmogaus, į kurį galima atsiremti ir pasitikėti, kuris teiks net apsaugą nuo kasdienių rūpesčių. Jūsų santykiai su sielos draugu ar partneriu vystysis priklausomai nuo to, kiek jis gali patenkinti šiuos reikalavimus. Kalbant apie jūsų finansinę gerovę, ji išliks visiškai patikima. Galite nusipirkti kažkokį nepigų, bet elegantišką mažą daiktą namų jaukumui.