Roberto Patronaičio nuotr.

AVINAS. Uranas paskatins susidomėti naujomis sritimis: psichologija, astrologija, joga ir pan. Internetas suvaidins reikšmingą vaidmenį susipažįstant tiek su bendraminčiais, tiek su galimu partneriu. Ten rasite ir vertingos jums informacijos. Darbe ir karjeroje galimas perėjimas iš vienos pareigybės į kitą arba darbo sutarties nutraukimas. Meilėje būsite linkę eksperimentuoti.

JAUTIS. Venera skatins romantines nuotaikas, tad aktyviai imsitės tvarkyti savo asmeninį gyvenimą. Būsite ryžtingi santykiuose, iniciatyvūs bendraudami su jums patinkančiu žmogumi. Nebūkite įkyrus, jei jūsų simpatijų objektas elgsis ne taip, kaip jums norėtųsi. Svarbiausia – tinkamai pasirinkti. Darbe stenkitės palaikyti nuosaikius, draugiškus santykius. Santykiai su kolektyvu – judėjimo aukštyn karjeroje garantas.

DVYNIAI. Marsas skatins priimti svarbius ir atsakingus sprendimus. Gali būti, kad prieš pasiekiant viršukalnę teks nusiristi žemyn. Kuo greičiau išsiaiškinsite to priežastis, tuo sėkmingesni bus jūsų pasiekimai. Darbe pati geriausia apsauga nuo nesėkmių – operatyvumas ir greitis. O štai meilėje – priešingai: skubėti ir vadovauti nereikia. Žvaigždės pataria leisti situacijai vystytis savo greičiu ir neforsuoti įvykių.

VĖŽYS. Uranas skatins žygdarbiams ir padės įgyvendinti originalius sumanymus. Dabar pats metas produktyviems veiksmams darbe. Puikiai spręsite visus iškilusius klausimus, beje, ne tik savo, bet ir kolegų, tad jūsų autoritetas gerokai pakils. Nestigs kūrybiškumo, aplankys genialios idėjos, galite netgi kažką atrasti ar išrasti. Mylimojo širdį užkariausite ir pasitikėjimą įgysite, jei būsite atviri ir garbingi.

LIŪTAS. Uranas provokuos nervingumą ir nerimą. Galimi netikėti įvykiai, kuriems jūs nespėsite nusiteikti, todėl nervinsitės ir jaudinsitės. Tačiau kai gerai išanalizuosite situaciją, suprasite, kad viskas, kas vyksta, vyksta jūsų naudai, tad stenkitės būti lankstūs ir prisitaikantys. Darbe būkite apdairūs, imkitės tik tų darbų, kurie neviršija jūsų jėgų. Nesipuikuokite prieš kolegas ir apdairiai elkitės su mylimaisiais.

MERGELĖ. Marsas nešykštės konfliktinių situacijų. Nuo jūsų meistriškumo priklausys, ar gebėsite jų išvengti. Asmeninis aktyvumas bus minimalus, tad verčiau neplanuokite jokių naujų darbų. Elgdamiesi išmintingai ir santūriai, problemų išvengsite. Ypač darbe, kad niekam nešautų į galvą su jumis pyktis ar kaišioti pagalius į ratus. Asmeniniame gyvenime žvaigždės pataria išlaikyti emocinį atstumą tarp savęs ir mylimojo (-osios).

SVARSTYKLĖS. Jupiteriui padedant, visi reikalai judės spėriai ir palankia, iš anksto numatyta, linkme. Jums nepakenktų kruopščiau planuoti savo veiksmus – taip lengviau padarysite juos maksimaliai efektyviais. Profesinėje srityje dėl jūsų darbingumo, tikslumo ir operatyvumo tikėtini svarūs pasiekimai. Jūsų pastangas pastebės ir įvertins. Tinkamas metas tiems, kurie ketina keisti būstą. Meilėje būsite iniciatyvūs ir nepraleisite nė vienos galimybės.

SKORPIONAS. Plutono paskatinti įvykiai ir liūdins, ir džiugins. Kuo daugiau skubėsite ir versitės per galvą, tuo daugiau klaidų privelsite ir tokiu būdu tik nutolsite nuo tikslo. Jei šalia yra gerų draugų, jie spės nutverti jus už skverno ir sustabdyti. Meilėje taip pat būsite impulsyvūs, todėl santykiai gali tapti nestabilūs ir nenusakomi. Žvaigždės sako, kad jums vis dėlto užteks išminties neišprovokuoti griūties.

ŠAULYS. Merkurijus skatins jūsų nervingumą, dirglumą, kurių nepajėgsite kontroliuoti taip, kad aplinkiniai nepastebėtų. Kadangi į kompromisus nebūsite linkę, asmeninių santykių verčiau nebandykite reguliuoti. Ir ginčytinų klausimų geriau negvildenkite. Meilėje viskas bus gerai, jei nespausite partnerio ir nebūsite priekabūs. Pasiekimams darbe trukdys išsiblaškymas, tad stenkitės susikaupti ir galvoti vien apie pavestus darbus.

OŽIARAGIS. Marso veikiami būsite linkę užaštrinti visus kampus ir demonstruoti principingumą visais, netgi pačiais nereikšmingiausiais, klausimais. Neužmirškite, kad visi klausimai – tiek darbe, tiek namuose – išsprendžiami kompromisų būdu. Antraip visas jūsų laikas praeis gvildenant konfliktus. Ypač nuosaikiai bendraukite su darbdaviais, aišku, jei neplanuojate keisti darbo. Mylimajam verta prisipažinti, kad jūs anaiptol nesate idealas.

VANDENIS. Venera nulems jūsų pasisekimą tarp priešingos lyties, o dėl paaštrėjusios intuicijos žinosite, kaip tinkamai pasielgti. Šeimoje dominuosite ir piršite kitiems savo politiką. Tai darysite lanksčiai bei apgalvotai, tad artimiesiems neliks nieko kito, kaip nusileisti jums ir jūsų norams. Dirbti tingėsis, tačiau stengsitės tam, kad būtumėte pastebėti ir pagirti. Žvaigždės linki kuo daugiau gerų emocijų.

ŽUVYS. Neptūnas pasiruošęs išlaisvinti visus neigiamus jūsų charakterio bruožus. Stenkitės kontroliuoti savo garbėtroškiškus siekius; neatsargus poelgis sukeltų toli siekiančias pasekmes. Jei užsiimsite savianalize, kritiškai vertinsite savo poelgius, iš teisingo kelio neišklysite. Įtemptą situaciją darbe pasistenkite kiek įmanoma sušvelninti. Kad meilės santykiai būtų darnūs, kalbėkitės, stenkitės viską išsiaiškinti.