Roberto Patronaičio nuotr.

AVINAS. Uranas neleis jums ramiai gyventi. Sušvelninti dirglumą padėtų dvasinės praktikos. Žvaigždės pataria pasinaudoti palankia kosmine padėtimi tam, kad įgyvendintumėte savo ambicijas, ir nepasikuklinti priminti šefui apie žadėtą paaukštinimą. Kaip besistengtumėte, pinigų daugiau uždirbti nepavyks. Nešvaistykite savo energijos veltui ir susilaikykite nuo alkoholio.

JAUTIS. Venera vėl Skorpione, tad galite ne tik lengvai surasti naują darbą, bet ir kardinaliai pakeisti veiklos sritį. Jūsų kantrybė ir valia padės susikurti palankią bazę ateičiai. Nors bloga nuotaika bus dažnesnė nei pakili, bent jau pasistenkite neperduoti to šalia esantiesiems. Būsite itin pastebimas tarp aplinkinių, dažnai suksitės įvykių epicentre. Žvaigždės žada, kad jūsų finansinė situacija išliks be pakitimų.

DVYNIAI. Galite susidurti su sunkumais, nes, Merkurijui judant atbulai, atsiranda baimė ir nepasitikėjimas savo jėgomis. Vis dėlto stenkitės nepraleisti progų įgyti naudingų pažinčių, išplėsti verslo. Laikas palankesnis kūrybinių profesijų atstovams, kurie ne tik realizuos sumanymus, bet ir nemenkai iš to uždirbs. Verta pasistengti dėl norimos pareigybės – nuo jūsų pačių pastangų ir veiklumo priklausys rezultatai. Jokių lemtingų pažinčių žvaigždės nenumato.

VĖŽYS. Aplink pinsis konfliktinės situacijos, o jūs lengvai galite būti išprovokuoti įsivelti į jas. Galimi sudėtingi konfliktai su giminaičiais. Kasdienybėje būsite užverstas darbais ir tikrai teks nemenkai paplušėti, kad laiku viską užbaigtumėte. Svarbiausia, kad patys neabejotumėte savo jėgomis ir mąstytumėte pozityviai. Verslininkams verta atidžiai pasitikrinti, ar tvarkingi finansiniai dokumentai ir ar patikimi partneriai.

LIŪTAS. Teks tapti atrama visai savo šeimai, tad atsakomybę ir rūpesčius prisiimkite su džiaugsmu. Naudinga būtų suorganizuoti pašėlusią pramogą artimiesiems. Patirsite įprastus, pažįstamus rūpesčius ir džiaugsmus. Pokyčių nei darbe, nei į asmeniniame gyvenime gruodis neatneš. Nors finansinio stabilumo trūks, tačiau jūs sugebėsite meistriškai paslėpti nerimą ir švytėsite kaip visada.

MERGELĖ. Tiems, kurie sieks permainų, gruodis jų ir atneš. Palankus laikas verslo plėtrai, o ir pradėtą darbą teks užbaigti. Tinkamas metas naujo darbo paieškoms, bet pakeisti jo kol kas neskubėkite. Palankus metas vienišiams: į jūsų gyvenimą gali ateiti žmogus, su kuriuo ir Naujuosius sutiksite, ir ilgam pasiliksite. Žodžiu, gerbėjų dėmesio nestokosite. Žvaigždės įspėja, kad per šventinį šurmulį neužmirštumėte stiprinti imuniteto ir rytais mankštintis.

SVARSTYKLĖS. Metas atsipalaiduoti, – juk vis vien visų pinigų neuždirbsite, – ir pagalvoti apie savo asmeninį gyvenimą. Dėl Merkurijaus sveikas mąstymas gali strigti, tad patartina nieko neplanuoti ir neskubėti apsispręsti. Galite nusivilti žmogumi, į kurį dėjote daug vilčių. Jis tiesiog gali dingti iš jūsų gyvenimo. Porų santykiuose viskas bus gražu – juk atsparumas patikrintas praėjusį mėnesį. Dėl buities ir artėjančių švenčių šeimose gali kilti konfliktų.

SKORPIONAS. Kaip visada, gyvenimo skonį jaučiate besigrumdami su sunkumais. Dabar palankiausias metas pribrendusiems asmeninio gyvenimo pokyčiams. Galimas lemtingas susitikimas. Porų santykiai tik stiprės. Merkurijus pareikalaus atidumo verslo reikaluose, tvarkant dokumentus. Bus sudėtinga priimti sprendimus ar pasirinkti teisingą strategiją. Žvaigždės pataria gesinti emocijas, antraip galite patirti sudėtingų situacijų.

ŠAULYS. Palankus metas kilti karjeros laipteliais. Galėsite lengvai įveikti sunkias užduotis, pakeisti darbą, pradėti nuosavą verslą. Ir net sulaukti dėmesio iš žmogaus, apie kurį svajojate. Tik netingėkite ir neleiskite laiko veltui: dabar laikas skirtas tam, kad praeities klaidas paliktumėte praeityje. Išvados padės judėti pirmyn, o paslaptyje saugomi planai padės išvengti pikta linkinčių konkurencinių pinklių. Yra galimybė savo verslo pradžiai.

OŽIARAGIS. Darbe teks daug ir nuoširdžiai paplušėti. Saugokitės vilko ėriuko kailyje – slaptų priešų suaktyvėjimas bus aiškiai juntamas. Jei esate vieniši, netikėtai galite pajausti, kad trokštate eksperimentų ir lengvų santykių. Eksperimentuoti imsis ir sutuoktiniai. Gali būti, kad norėsite padaryti staigmeną artimiesiems arba pakeisti darbą – tokias naujienas žvaigždės pataria laikyti paslaptyje iki pat švenčių.

VANDENIS. Būkite atsargūs tiek užmegzdami dalykinius ryšius, tiek asmeniniuose santykiuose. Galite sutikti alfonsą arba tapti intrigų auka. Atidžiai rinkitės partnerius. Išdavikų gali būti ir tarp artimiausių draugų ar bendraminčių, tad stebėkite, matykite ir pasikliaukite savo intuicija. Materialinė padėtis bus stabili, tačiau ne tokia, kokios tikitės. Energija bus skirta finansiniams dalykams, todėl neprošal būtų pailsėti ir atsipalaiduoti sporto salėje ar masažo salone.

ŽUVYS. Saturnas pareikalaus atkaklumo, ištvermės ir žinojimo, kur link judate. Palankus metas karjerai ar išsikeltiems uždaviniams realizuoti. Gebėsite užmegzti puikius santykius su vadovybe ir mėgautis bendravimu su kolegomis. Venkite ilgų kelionių. Gresia konfliktinė situacija su užsienio partneriais. Gali būti, kad pinigų katastrofiškai trūks. Bus sunku kontroliuoti asmeninio gyvenimo situacijas, ypač jei nenusiimsite rožinių akinių ar vadovausitės tik emocijomis.