Bendrovės nuotr.

AVINAS. Plutonas įtempė vadžias. Atėjo laikas didiems darbams, kuriems anksčiau neužteko jėgų, taigi būsite darbingi ir susikaupę. Suvoksite, kad geriausiai už visus suprantate, ko ir kaip reikia siekti. Teks suderinti savo ketinimus su tais, kurie jums padeda, todėl galima įtampa. Vertinkite mylimųjų pastangas. Žvaigždės primena, kad jūsų laukia praktinė nauda, intelektualios pramogos, viliojantys pasiūlymai, o galbūt netgi naujas pajamų šaltinis.

JAUTIS. Venera pavargusi, tad ir jūsų emocijos sutrikdytos. Sustiprės jūsų nepasitikėjimas savimi, neryžtingumas, o tai neigiamai veiks tiek asmeninį jūsų gyvenimą, tiek profesinius laimėjimus. Prisiminkite, kad jums būnant šešėlyje konkurentai mėgaujasi saule. Santykiuose ramybės nebus, bet jei norite pasiekti stabilumo, drąsiai imsitės iniciatyvos spręsdami buitines problemas. Žvaigždės įspėja, kad namiškių nugara neatlaikys rūpesčių naštos, todėl ją neškite pats.

DVYNIAI. Dabar ne metas nei naujai veiklai, nei darbo ar gyvenamosios vietos kaitai. Palaukite, kol išsitiesins Merkurijus: jūsų dar tik laukia viliojantys pasiūlymai arba galimybės. Tačiau norėdami jais pasinaudoti, turėsite įdėti nemažai pastangų. Tikėtina, kad kažkoks šeimyninis įvykis gerokai paplonins jūsų piniginę. Tačiau žvaigždės žada ir finansinių įplaukų, taigi nuostolių nepatirsite.

VĖŽYS. Neptūnas skatins nervingumą. Teks spręsti ne tik savo, bet ir artimųjų problemas. Profesiniai ir namų reikalai jus tiesiog praris. Dėl įtampos galimi miego sutrikimai. Pasistenkite nepulti į kraštutinumus, nesistenkite per trumpą laiką perdaryti viso darbo. Asmeniniame gyvenime naujovių nenusimato, nebent laikinas išsiskyrimas su mylimu žmogumi. Žvaigždės primena, kad aukso viduriukas – veiklos sėkmės ir geros sveikatos garantas!

LIŪTAS. Ko tik nebūna šiame gyvenime. Urano pažadai – netikėta sėkmė daugelyje gyvenimo sričių. Būsite kūrybiški. Darbo, karjeros reikalai šiuo metu seksis mažiau, todėl nepralošite, jei daugiau dėmesio skirsite jaukumui namuose sukurti. Būsite itin jautrūs, todėl pasistenkite daugiau ilsėtis, būti gamtoje, kaupti jėgas. Jei norite sustiprinti tarpusavio santykius, pasistenkite suteikti savo antrajai pusei daugiau laisvės. Žvaigždės žada didesnes finansines įplaukas.

MERGELĖ. Dėl aktyvaus Urano jausitės emociškai pakylėti, bus puiki savijauta. Pasirūpinkite savimi – sveikata, maistu, išvaizda, namais ir globotiniais. Planuokite veiklą siekdami materialinės naudos perspektyvų. Jei giliai pasikapstysite, atrasite naujų pelno šaltinių. Galimi netikėti naudingi pasiūlymai ir netgi praktinė parama iš šalies. Aukštą darbingumą išlaikysite atsiriboję nuo išorinės įtakos. Žvaigždės pataria susikoncentruoti į asmeninius dalykus ir nepradėti nieko naujo.

SVARSTYKLĖS. Palankus metas asmeniniams santykiams kurti, tačiau bendraudami su kolegomis ir partneriais pasistenkite nesupainioti darbo ir asmeninių interesų, antraip nukentėsite. Kad išvengtumėte nemalonumų, turėtumėte būti malonūs net su jums nepatinkančiais žmonėmis. Mylimo žmogaus atžvilgiu venkite pavydo ir nepagrįstų įtarinėjimų. Vienišiams žvaigždės pataria atidžiai įsižiūrėti į sutiktus žmones – galbūt rasite tą, kurio ieškote.

SKORPIONAS. Marso manymu, dabar laikas palankesnis darbui ir karjerai nei asmeninio gyvenimo permainoms. Viską vertinsite per asmeninės naudos prizmę. Nors tai ir atneš šiek tiek pelno, tačiau anaiptol nepagerins santykių su aplinkiniais, kurie gali apkaltinti jus perdėtu išskaičiavimu ir merkantilizmu. Asmeniniame gyvenime ryškių ir esminių pokyčių nenusimato. Žvaigždės sako, kad dėl problemų šeimoje bus kaltas nebent šaltas pavasaris.

ŠAULYS. Jupiteris vėl verčia spręsti naujus uždavinius, tarp jų ir seniai pradėtus. Jei nespėjate, kreipkitės pagalbos, nes dabar labai svarbu tęsti pradėtus darbus. Džiugins aplinkinių dėmesys, gausite netikėtų bendradarbiavimo pasiūlymų, kuriuos verta priimti. Drąsiai rodykite iniciatyvą – būsite ir suprasti, ir palaikyti. Vienišiams žvaigždės žada palankias galimybes naujiems santykiams užmegzti.

OŽIARAGIS. Plutonas vers stengtis būti įžymiu ir reikalingu. Pradėję naudotis praėjusio mėnesio įdirbiu, pastebėsite, kad būtina šį tą pataisyti, perdirbti, todėl visų reikalų tankmėje pasistenkite pakliūti po naujos informacijos lietumi. Jei atsargiai keisite savo tikslus ir veiklos kryptį, pagerės jūsų nuotaika, o su ja – ir reikalai. Pasiruoškite meilės nuotykiams. Būkite kuo daugiau gamtoje, tik, perspėja žvaigždės, saugokitės peršalimo.

VANDENIS. Iškils neatidėliotinų reikalų, kurių iš karto negalėsite sutvarkyti, tačiau Urano veikiami jausite, kad išeitį rasti privalote būtent dabar. Seksis darbas su dokumentais: sandoriai, informacijos analizė. Pastebėsite, kad daugybei darbų atlikti reikia ne tiek jau daug laiko. Šeimos reikalai, namai, artimieji pareikalaus jūsų dėmesio. Būsite romantiški ir atviri meilei. Vienišiams žvaigždės žada laiką šauniose bičiulių draugijose, taip pat galimybę sutikti savąją puselę.

ŽUVYS. Merkurijus apdairus, tad kūrybinis ir dalykinis gyvenimas suksis apie jus pačius ir apie jūsų namus. Pastebėsite jėgų antplūdį, o ir laisvo laiko nestigs, tačiau noro pradėti naujus darbus nejusite. Tai gali jus nuliūdinti, nes kaip niekada esate suinteresuoti materialine nauda. Visi reikalai seksis, jei daugiau laiko skirsite mylimiems žmonėms ir mėgstamiems užsiėmimams. Galimas apatijos ir savigraužos antplūdis, kurį įveikti žvaigždės siūlo mėgaujantis tuo, ką turite.