Kęstučio Kadūno nuotr.

AVINAS. Merkurijaus atbulinės eigos įtakoje kelias link tikslo bus sunkus, su kliūtimis. Kai kurie reikalai gali atsidurti akligatvyje. Sprendimą rasite, jei nepanikuosite ir viską rimtai apsvarstysite. Jūsų nervingumas ir jautrumas paveiks asmeninius santykius. Žvaigždės pataria neskubėti su išvadomis: tikrieji atsakymai į jus jaudinančius klausimus slypi širdies gilumoje, o laikas netrukus viską sustatys į savo vietas.

JAUTIS. Venera padės jums atsidurti vietoje ir laiku, intensyviai dalyvauti visuomeniniuose renginiuose. Aktyvumą lems ne tik noras pasižiūrėti į kitus, parodyti save, bet ir naujų pažinčių poreikis. Mažiau rūpės šeimos reikalai, tačiau tai nepakenks jūsų ir partnerio tarpusavio supratimui. Priešingai – namiškiai gan noriai perims jūsų pareigas, kad jums būtų lengviau siekti žvaigždžių pažadėtos karjeros aukštumų.

DVYNIAI. Merkurijaus įtakoje galima konkurencinė įtampa, gali tekti ne juokais pakovoti. Kai kuriems norėsis keisti darbovietę ar pareigas. Lengviau išgyvensite šį periodą, jei būsite nuolaidesni, lankstesni, o sprendimus priimsite netempdami gumos. Jūsų priekabumas ir smulkmeniškumas gali išprovokuoti rimtų konfliktų ar net skyrybų su mylimaisiais. Žvaigždės palaikys tuos, kurie gebės prisitaikyti, susitaikyti ir be reikalo nedrums vandens.

VĖŽYS. Veneros įtakoje džiaugsitės gyvenimu, filosofiškai žvelgdami į pasitaikančias problemas. Iš draugų pasisemsite sėkmingų idėjų, naudingų patarimų. Bus daug meilės ir romantikos, dažnų pasimatymų, dėl ko kiti reikalai nusistums į antrą planą. Jausite priešingos lyties dėmesį, tad jei pasistengsite kam nors patikti – sėkmė garantuota. Svarbiausia, sako žvaigždės, išsirinkti tinkamą meilės objektą, kuriuo vėliau netektų nusivilti.

LIŪTAS. Uranas paskatins siekti naujų kokybinių aukštumų. Dauguma panorės mokytis ko nors naujo ir išleis nemažai pinigų specialiajai literatūrai ar kursams. Naujos žinios labai reikalingos: jos ne tik paįvairins jūsų gyvenimą, bet ir padės geriau susivokti savyje. Kad suartėtumėte su antrąja puse, įsigilinkite į poelgių motyvus. Vienišiems žvaigždės pataria mažiau sėdėti namuose, – tik taip sutiksite sau skirtąjį.

MERGELĖ. Merkurijus juda atbulai, tad naudingos bus tik gerai suplanuotos kelionės, komandiruotės. Galite atrasti naujų veiksmingų būdų seniems planams įgyvendinti. Kad konkurentai jūsų neišverstų iš balno, įsitikinkite, jog turite pakankamai profesinių žinių ir įgūdžių. Galimas naujas susižavėjimas, kuris kol kas bus tik platoniškas. Žvaigždės pataria vengti kardinalių pokyčių visose srityse ir sustiprinti senus ryšius.

SVARSTYKLĖS. Venera jums dovanos daug malonių įspūdžių bendraujant, naujų žinių ir patirties. Laisvės siekis skatins drąsius ir originalius poelgius: galbūt įstosite į kokią nors organizaciją, gal pradėsite savo verslą, pakeisite darbą ar imsite flirtuoti. Blogiausia, kad viskas vyks spontaniškai, neapgalvotai, ir tikrai pakenks ilgalaikių santykių stabilumui. Elkitės išmintingai, sako žvaigždės, antraip teks gailėtis.

SKORPIONAS. Marsas padės jums nugalėti kliūtis ir konkurentus, trukdančius siekti tikslų. Seksis, jei laikysitės atokiau nuo rizikingų avantiūrų, neregsite intrigų. Jeigu bičiulis kreipsis į jus, prašydamas drauge kurti verslą, sutikite – gailėtis tikrai neteks. Asmeniniame gyvenime atsiras daugiau aistros ir intymumo, tai džiugins jūsų mylimuosius. Ko besiektumėte, veikite atvirai ir garbingai, pataria žvaigždės.

ŠAULYS. Venera apdovanos – maudysitės meilės ir sėkmės jūroje. Mylimasis atsakys į jūsų jausmus, lengvai užkariausite trokštamo asmens širdį. Sustyguosite savo santykius su aplinkiniais. Kolegos ir vadovai pagaliau įvertins jūsų kūrybines idėjas ir pradės jas realizuoti. Spinduliuosite charizmą, kuri padės pakelti savo prestižą sociume. Kad neišgąsdintumėte laimės paukštės, žvaigždės pataria nesielgti lengvabūdiškai.

OŽIARAGIS. Merkurijus, judantis atgal, nulems kuklesnius nei tikėjotės rezultatus, tačiau perspausti situacijos neverta. Bus geriau, jei išlauksite savo valandos. Meilės reikaluose nebūsite nei meilūs, nei iniciatyvūs, tačiau tai anaiptol neatvėsins jus mylinčių žmonių jausmų. Žvaigždės mano, kad šiuo metu naudingiausia kaupti jėgas ir patirtį, kad šiek tiek vėliau galėtumėte realizuotis plačiu mostu.

VANDENIS. Merkurijaus įtakoje galėsite susitvarkyti asmeninius santykius: matysite ir nesėkmių priežastis, ir galimybes situacijai pagerinti. Šeima pareikalaus daug dėmesio, o vaikų problemos privers jaudintis. Santykiai su antrąja puse priklausys nuo jūsų pastangų. Siekdamas naudos, artimas bičiulis gali ir išduoti, ir prikiaulinti. Žvaigždės sako, kad dėl to nereikėtų nusivilti draugyste – juk taip būna ne kasdien.

ŽUVYS. Marsas į tarpasmeninius santykius gali įnešti disharmonijos ir įtampos. Konfliktų išvengsite, jei būsite nuolaidesni ir empatiškesni. Tikrinkite bet kokią gaunamą informaciją, ypač jei remiantis ja tektų priimti svarbius sprendimus. Stenkitės būti įvykių centre – tai jums leis kontroliuoti situaciją ir išvengti klaidų. Žvaigždės sako, kad būsite pernelyg įtarūs, tad venkite nepagrįsto pavydo pliūpsnių.