Roberto Patronaičio nuotr.

AVINAS. Jokių puikių įvykių, tačiau ir jokių problemų, jei tik patys neprasimanysite sau bėdos siekdami nepasiekiamo ar besistengdami galva sieną pramušti. Uranas skatins nereikalingą bendravimą ir betikslę sumaištį, todėl pasistenkite iš anksto suplanuoti savo reikalus ir griežtai laikytis numatytos darbotvarkės. Meilės problemų priežastimi gali tapti jūsų lengvabūdiškumas. Žvaigždės pataria stiprinti draugiškus santykius.

JAUTIS. Nors kai kam gali atrodyti, kad trypčiojate vietoje, tačiau jūs patys aiškiai suvokiate, jog reikalai nuolat gerėja ir tikslo link judate mažais, bet užtikrintais žingsneliais. Įtemptas Jupiteris gali paskatinti pasitikrinti savo jėgas ir imtis pakankamai rizikingo projekto. Sėkmės atveju sustiprėtų jūsų pasitikėjimas savimi, priešingu – rizika bent jau praskaidrins jūsų kasdienybę. Žvaigždės pataria vengti kategoriškumo bei atšiaurumo santykiuose.

DVYNIAI. Merkurijaus padedami, būsite harmoningi ir susitarsite su savimi bei aplinkiniu pasauliu. Galite surasti papildomą įdomų ir gerai atlyginamą darbą. Siekiantiesiems karjeros aukštumų nestigs dalykinio bendravimo ir progų naudingiems ryšiams užmegzti. Jei svajojate apie didelę meilę, galite sutikti savo svajonių princą, o mėgstantieji paflirtuoti galės pasimėgauti meilės intrigėle. Verslo žmonėms žvaigždės žada daug naujų užsakovų ir klientų.

VĖŽYS. Svarbus ir reikšmingas metas darbo reikalams: formuosis svarbūs pasiūlymai, būkite pasiruošę į juos reaguoti. Saturno vertas pastangas vainikuos rezultatai. Daugumai nusimato naujos galimybės, kurių dėka įgysite finansinę nepriklausomybę. Asmeniniame gyvenime viskas bus puiku, jei esate pasiruošę prisiimti atsakomybę už mylimą žmogų ir pakylėti santykius į aukštesnį lygį. Žvaigždės sako, kad dabar sentimentams ne metas.

LIŪTAS. Saturnas neleis tinginiauti ir atsipalaiduoti, užtat duos galimybę sėkmingai įgyvendinti savo idėjas. Laukia malonūs pokyčiai darbe: galimas naudingas darbo pasiūlymas stambioje firmoje arba kvietimas užimti prestižinį postą. Bet kuriuo atveju išlošite, jei pasistengsite išlaikyti savo profesinį įvaizdį ir atrodyti kaip galima solidžiau ir profesionaliau. Tiems, kuriems karjera nerūpi, žvaigždės pataria įvesti tvarką reikaluose ir santykiuose.

MERGELĖ. Pavyks sutvarkyti net pačius sudėtingiausius ir labiausiai komplikuotus reikalus, o atsakingumas ir pastangos darbe atkreips vadovybės dėmesį. Saturnas turės įtakos situacijos stabilizavimuisi daugelyje sričių ir privers daug rimčiau pažvelgti į gyvenimą, tačiau neužmirškite būti linksmi ir gyvybingi. Žvaigždės pataria dažniau juoktis ir šypsotis, nes šypsena – ne tik sveikatos ir geros savijautos garantas, bet ir priešingos lyties traukos magnetas.

SVARSTYKLĖS. Jupiteris palankiai veiks jūsų ateities perspektyvą. Palankus metas turimoms finansinėms problemoms įveikti, na, o jei jų neturite, galite arba ilsėtis, arba atsiduoti asmeniniams reikalams. Šeimoje ir santykiuose su mylimuoju būkite nuolaidesni ir nereaguokite į kritiką, net jei ji pasirodytų neteisinga. Žvaigždės pataria įrodinėti savo principus ne žodžiais, o darbais – tada naudos bus daugiau, o konfliktų – mažiau.

SKORPIONAS. Urano veikiamas jūsų gyvenimas gali tapti neprognozuojamas ir neramus. Daugumos poelgių motyvas bus savimeilė. Švytėsite iš džiaugsmo, jei kas nors jus pagirs už gerą darbą ar pastebės nuostabią išvaizdą. Nors tai nėra blogai, tačiau žvaigždės pataria saugotis, kad piktavaliai bendradarbiai nepradėtų jumis manipuliuoti, meistriškai žaisdami jūsų tuščiagarbiškumu. Geriau, jei vengsite intrigų ir meilės srityje.

ŠAULYS. Visi pasiekimai ir visos nesėkmės, kurios jūsų laukia, – dėsningas praeities poelgių rezultatas. Merkurijus jums palankus, tad galėsite lengvai įgyti naujų profesinių įgūdžių ir naudingų žinių, pakelti savo kvalifikaciją. Išsiskirsite savo noru bendrauti, tad gretai megsite naujas pažintis. Žvaigždės sako, kad ne visos jos bus ilgalaikės ir tvirtos, tačiau bent jau bendravimo deficito tikrai nejausite.

OŽIARAGIS. Jūsų sėkmė bus labiau susijusi su vidiniu, o ne su išoriniu gyvenimu. Teks atsirinkti, su kuo verta bendrauti. Harmoningas Plutonas teiks jėgų kovai su sunkumais. Bus puiku, jei susilaikysite nuo skubių ir neapgalvotų sprendimų: dėl netinkamos elgesio taktikos ir subjektyvaus žmonių bei įvykių vertinimo galite patirti reikšmingų netekčių ir prarasti iškovotas pozicijas. Žvaigždės pataria būti sąmoningiems ir atsargiems.

VANDENIS. Saturnas padės įveikti kliūčių ruožą, bet tam jums reikia tiksliai matyti finišą. Išlošite, jei mažiau svajosite apie nepasiekiamus dalykus ir mėgausitės maloniomis akimirkomis, esančiomis čia ir dabar. Santykiai su mylimu žmogumi išliks to paties lygio. Jei jūsų meilės ryšys nutrūktų būtent dabar, reikštų tik viena: reanimuoti nebeverta. Žvaigždės pataria nepraleisti progos padėkoti likimui už jo dovanas.

ŽUVYS. Neptūnas padės atlikti savitvarką sieloje ir nukreipti minčių tėkmę teisinga ir naudinga vaga. Nebūsite linkę persidirbti, galite netgi laikinai užmiršti apie pareigas, tačiau daug ką apgalvosite, permąstysite. Priimtas teisingas sprendimas atneš palankių gyvenimo pokyčių. Santykiai su artimaisiais pagerės, jei dažniau domėsitės jų dvasiniais išgyvenimais, interesais ir pomėgiais.