AVINAS. Jūsų misija – kuo daugiau bendrauti su savo šeima. Nors pažinčių jūsų gyvenime nestigs, tačiau vargu ar bent viena įžiebs romantinį jausmą jumyse. Svarbu suprasti, kad į buvusius santykius sugrįžti nėra prasmės. Be gailesčio užverskite praeities lapą tam, kad pamatytumėte perspektyvą. Venkite didelių fizinių krūvių, būkite atsargūs kelyje, darbo aplinkoje. Beje, dabar palankus metas pasirinkti sveiką gyvenimo būdą.

JAUTIS. Gali būti sunku surasti bendrą kalbą su aplinkiniais, kartais atrodys, kad niekas jūsų nesupranta. Dėl to ir santykiai nebus pavyzdiniai, todėl pasistenkite namo nesinešti jokių darbo problemų. Būsite dirglūs ir netgi karingi, tad apie romantinius pasimatymus net nesvajokite. Stenkitės įsiklausyti į savo vidinį balsą ir atrasti sau kokią nors nišą, kurioje galėtumėte realizuotis. Tikėtina, kad kai kuriuos dalykus pamatysite kitomis akimis.

DVYNIAI. Galite būti priversti smarkiai apkarpyti savo išlaidas, o galbūt net pasiieškoti papildomo finansų šaltinio. Merkurijus palankus dalykinei sferai, žadama daug darbo kontaktų, pavyks pasirašyti pelningų sutarčių. Darbo kolektyve neišvengsite taikdario vaidmens. Kai kurie galite pradėti ieškoti naujos nišos savęs realizavimui, netikėtai pakeisti darbą. Kiti, priešingai, gali pateikti racionalių ir kūrybiškų pasiūlymų, kuriuos įvertins darbdaviai.

VĖŽYS. Jupiteris skatins gerus santykius su kolegomis, vadovybės palankumą. Darbo vietoje jausitės taip gerai, kad atsiras tikimybė užmiršti asmeninį gyvenimą. Šeimos žmonės bendraus harmoningai. Vienišiai tebeieškos nepasiekiamo idealo, patys nežinodami, ko tiksliai jiems reikia. Praleidę šansą rizikuojate ilgam likti išdidžioje vienatvėje. Gali kamuoti galvos skausmai ir pasireikšti širdies veiklos sutrikimai.

LIŪTAS. Pagaliau galėsite pradėti įgyvendinti savo intelektines idėjas. Gerindami kolegišką darbo atmosferą, užsitarnausite taikdario įvaizdį. Marsas vers daug dirbti, tad galite pasijausti išsunkti lyg citrina – tiek fiziškai, tiek emociškai. Pasistenkite sumažinti tempą, papildyti valgiaraštį žalumynais ir apskritai pasirūpinti imuniteto stiprinimu. Žvaigždės pataria kuo daugiau būti saulėje, plaukioti upėse, ežeruose, o jei įmanoma, bent keletą dienų pasimėgauti jūra.

MERGELĖ. Daugiausia laiko teks praleisti su giminaičiais. Naudinga bus iki šiol jums nežinoma informacija, gauta iš savo tėvų. Asmeniniame gyvenime situacija gali dėliotis ne taip, kaip jums norėtųsi. Vienišiai gali netikėtai įsimylėti, tačiau meilė liks be atsako. Svarbiausia bus nesinešti namo darbo problemų ir būti romantiškiems. Liepą už sveikatą atsako Venera, tad būsite ir sveiki, ir pakilios nuotaikos. Jūra ir saulės vonios jums pats idealiausias poilsis šią vasarą.

SVARSTYKLĖS. Venera padės verslininkams pasirašyti perspektyvią sutartį ar surasti patikimą dalykinį partnerį. Seksis veikla, kurios metu įgysite naujų žinių, patirties. Galėsite pasimėgauti santykiais su vyresniais šeimos nariais. Vienišiams žvaigždės pataria daugiau bendrauti socialiniuose tinkluose, kuo dažniau rodytis viešumoje, nes yra tikimybė sutikti antrąją pusę. Šeimos žmonėms palanku padirbėti ties bendro gyvenimo problemomis.

SKORPIONAS. Laikotarpis visais atžvilgiais turėtų būti sėkmingas. Užtemimų koridoriuje suprasite, ko labiausiai jūsų gyvenime stinga. Aštriau nei bet kada pajausite vienatvę. Žvaigždės sako, kad partnerystėje būtina jūsų iniciatyva, tad pakvieskite mylimuosius į romantišką pasivaikščiojimą, vakarienės ar į koncertą. Laikas palankus pažinčiai su išrinktojo ar išrinktosios šeima. Būkite atsargūs: padidės traumų tikimybė, tad treniruotės turėtų būti lengvesnės.

ŠAULYS. Užtemimų koridoriuje aiškiai jausite jūsų galvoje bręstančias idėjas. Šiuo metu Venera turės įtakos ir finansams, ir meilei, o tai nėra visai gerai: dažnai meilė ir pinigai nesuderinami. Vieni galėsite asmeninio žavesio dėka pataisyti finansinę padėtį, kiti – patirti meilės nuotykių. Poroms palanku pradėti bendrą gyvenimą, o turintiesiems šeimas laikas pagalvoti apie intymaus gyvenimo įvairovę. Tačiau kol kas žvaigždės pataria tik planuoti, nes įgyvendinimui laikas ateis rudeniop.

OŽIARAGIS. Šiuo laikotarpiu palanku pasinaudoti savo žavesiu ir susirasti naujų gerbėjų. Tik tuoktis žvaigždės nepataria, tad, jei kiltų toks noras, verčiau palaukite. Turintieji šeimas gali tikėtis gyvenimo permainų, susijusių su persikraustymu į kitą butą, kelione ar išvykimu svetur. Beje, jei gyvenate kartu su tėvais, dabar palanku šią situaciją pakeisti. Marsas rekomenduoja stiprinti organizmą, atkreipti dėmesį į širdies ir kraujagyslių sistemos veiklą.

VANDENIS. Kol finansinė padėtis gera, pinigus galite drąsiai investuoti – naudos bus. Užtemimų koridoriuje gali atsirasti netikėtas pajamų šaltinis. Galimas karjeros šuolis. Gali būti, kad pajausite organizatoriaus talentą, būsite energingi ir galėsite turėti viską, ko tik panorėsite. Sutvirtinsite savo materialinę padėtį. Galimas slaptas meilės romanas arba slaptas gerbėjas. Žvaigždės pataria saikingai mėgautis saule ir gausiai – vaisiais bei daržovėmis, taip sustiprinsite savo imunitetą.

ŽUVYS. Ambicingus užtemimų paskatintus planus įgyvendinti padės organizaciniai gabumai, tad tie, kurie seniai svajojote apie savo verslą, dabar turėtumėte nepraleisti progos ir įgyvendinti sumanymus. Vienišiams gresia romanas su bendradarbiu. O tie, kurie neseniai išgyveno skyrybas, neturėtų skubėti stačia galva nerti į naujus santykius. Kol kas, sako žvaigždės, pagyvenkite sau, pavaikščiokite po pasimatymus, pasimėgaukite jums rodomu dėmesiu ir pasikelkite savivertę.