Asociatyvi nuotr.

AVINAS. Dėl Lilit lengva nebus. Būkite atidūs visoms veiklos sritims. Gali būti, kad viena nedidelė klaida sugriaus ilgai ir kruopščiai planuotą situaciją. Lengvai panaudosite praktišką ir blaivų požiūrį į pinigus. Nors daug ir atkakliai dirbsite, didelių įplaukų nelaukite. Rankų nuleisti nereikia – tai metas, kai klojate tolesnės finansinės sėkmės pagrindus. Sveikata bus stabili, gresia tik persitempimo ar nervinio išsekimo pavojus.

JAUTIS. Marsas pataria tęsti treniruotes ir neprarasti įgytos sportinės formos. Šiuo metu profesinėje srityje pakankamai ramu, todėl atsiras laiko susitvarkyti asmeninį gyvenimą. Jei ieškojote darbo, galite gauti iš karto keletą pasiūlymų. Teks rasti kompromisą tarp gero atlyginimo ir darbinės veiklos patrauklumo. Žvaigždės perspėja, kad pasirinkę materialumą galite labai suklysti ir gailėtis. Sveikata bus tokia pat, kaip įprastai.

DVYNIAI. Merkurijus jautrus, tad situacijų bus įvairių – nuo laimingų iki nervingų įvykių. Puikiai demonstruosite lyderio savybes, domėsitės naujovėmis, pajusite, jog traukia avantiūros. Merkurijus skubins ieškoti bendravimo ir kontaktų idėjoms pritaikyti. Pradėsite optimizuoti biudžetą ir vėl pajausite, kad finansinė padėtis stabilizuojasi. Nepagailėkite pinigų sau ir artimiesiems. Tačiau žvaigždės perspėja, kad neverta mesti kelio dėl takelio.

VĖŽYS. Saulė žada palankų laiką naujiems kontaktams, pokyčiams profesinėje sferoje. Energijos ir ryžto nestigs, tad yra galimybė įgyvendinti visus norus. Neatmeskite kolektyvinio darbo naudos – dėka bendražygių, lengviau pasieksite ir asmeninius tikslus. Galimos permainos – nuo profesijos pakeitimo iki išvykimo gyventi ir dirbti svetur. Permainas priimkite natūraliai, be nuostabos. Juk viskas, kas vyksta, – tik į gera.

LIŪTAS. Dėl Saulės energijos ši savaitė gali tapti persilaužimo tašku – yra tikimybė pakeisti savo statusą. Vertėtų apriboti išlaidas, pirkinių kiekį, nerekomenduojama imti kreditų, sudarinėti nekilnojamojo turto sandorių. Venera žada pažintį su įtakingu žmogumi, kuris padės karjeroje ar verslo plėtroje. Galite sutikti įdomų žmogų, kuris bus vertas jūsų partnerystės. Žinoma, jei ne namuose sėdėsite, o lankysitės viešosiose vietose.

MERGELĖ. Uranas žada, kad liūdėti neteks. Galite atsidurti ekstremaliose situacijose dėl paaštrėjusio rizikos poreikio. Neišvengsite kliūčių, kurias didvyriškai įveiksite. Tai suteiks jėgų ir pasitikėjimo savimi. Finansinė situacija džiugins, nes vieniems ji pagerės, o kitiems – stabilizuosis. Pats metas pasimėgauti vasaros teikiamais malonumais ir rasti laiko sau bei gerai knygai. Sveikatos būklė bus vidutiniška, tad jei pajusite įtartinus skausmus – nedelskite.

SVARSTYKLĖS. Saturnas patikrins, kaip mokate suprasti kitus ir teisingai pasirinkti. Bet kokią situaciją pavyks pakreipti savo naudai. Žmonės links prie jūsų, bendravimas užims daug laiko, tačiau naujos pažintys bus naudingos. Viskas, ko šiuo metu besiimtumėte, bus plačiai svarstoma. Profesinėje sferoje viskas stabilu, kaip ir asmeniniame gyvenime – nei pakilimų, nei nuopuolių. Materialinė padėtis išliks tokia pat, tad galite sau leisti patenkinti mažus įgeidžius.

SKORPIONAS. Nors Plutonas – už jus, lengva nebus. Daugybė rūpesčių ir veiklų įsuks į verpetą, tad galvoti apie poilsį nebus kada. Finansinė sfera nekels problemų, todėl galimi lengvabūdiški sprendimai. Visa jūsų energija bus nukreipta į darbą, o stresas gali paaštrinti chroniškas negalias. Ypač jautrus skrandis, todėl stenkitės negromuliuoti problemų vienumoje. Jei leis išdidumas, kreipkitės į kolegas – kartu bus lengviau.

ŠAULYS. Venera draugiška – pagaliau pavyks atsikvėpti nuo problemų. Vyrams žadama sėkmė meilėje, daug nuotykių, kurie gali nepalankiai supainioti situaciją. Ženkliai pagerės finansinė padėtis, nes gausite įvertinimą už įdėtas pastangas. Praverstų dalį pinigų atsidėti, kad būtų lengviau atėjus juodai dienai. Būsite aktyvūs namų reikaluose. Jei pajaustumėte skausmus sąnariuose, stubure, jums padėtų fizioterapija – masažas, gydomoji gimnastika.

OŽIARAGIS. Merkurijaus veikiami, būsite nepataisomi namisėdos, nes labiausiai norėsis laiką leisti šeimos rate. Gali reikėti pagelbėti saviškiams, dėmesio ir rūpestingo žvilgsnio prireiks jūsų tėvams. Kils pavojus būti įtrauktiems į abejotinus finansinius reikalus, todėl stenkitės atidžiai išnagrinėti visus gaunamus pasiūlymus, antraip rizikuojate stambia pinigų suma, kurią prarasti lengva, o atstatyti – sunku. Pasirūpinkite savo psichine sveikata.

VANDENIS. Saulės paveikti, laiką leisite pakankamai turiningai. Ypač naudinga pasidomėti naujovėmis ir paieškoti, kaip jas maksimaliai pritaikyti asmeniniame gyvenime. Mėgaukitės finansų stabilumu. Atsiras galimybė įsigyti stambų pirkinį arba išvykti į tolimą kelionę. Galima palanki verslo plėtra. Būsite linkę apginti savo nuomonę, tačiau pasistenkite išvengti ginčų su darbdaviais. Galimas imuniteto susilpnėjimas.

ŽUVYS. Dėl Neptūno į pirmą planą iškils asmeninio pobūdžio problemos. Jokiu būdu neatviraukite darbe ir stenkitės nesakyti kolegoms, apie ką galvojate. Sėkmingas projektų įgyvendinimas tiesiogiai priklausys nuo palankios darbinės atmosferos, o ją sukursite tylėdami. Finansinė padėtis rūpesčių nekels, galėsite užsidirbti papildomai. Gali būti, kad jausitės apatiški, neveiklūs. Prasta nuotaika kenks ne tik nervams, bet ir figūrai.