Scanpix nuotr.

AVINAS

„Pasitikėk, bet netikėk“. Jus globoja Neptūnas, tad psichologinės jūsų savybės nustelbs fizines, o tai reiškia, kad kai kurie gyvenimo aspektai pasisuks priešinga kryptimi, nei lig šiol. Tikėtinos pozityvios permainos, tik joms subręsti bus nelengva. Kūrybinius gebėjimus pavyks realizuoti praktikoje. Gali būti, kad savo paskirtį surasite labdaringoje veikloje. Būsite imlūs aplinkos poveikiui, tad  žvaigždės perspėja nebūti patikliais, nes galite tapti sektantų, aferistų aukomis.

JAUTIS

„Saugokis, ir Dievas saugos“. Atbulai judančio Marso įtaką jausite įvairiose gyvenimo sferose.  Būkite atidūs ir apdairūs, tuomet išvengsite kritimo, nes aplinka bet kuriuo momentu gali pakišti jums koją. Palanku gilintis į žmogaus būties slėpinius, ieškoti atsakymų į sudėtingus klausimus. Jeigu kiltų noras padaryti kažką kilnaus žmonijos labui, neatmeskite jo. Žvaigždės pataria daugiau dėmesio skirti dvasiniams dalykams, nuošaliau paliekant intymų gyvenimą.

DVYNIAI

„Būk neturtingas, bet teisingas“. Dėl Neptūno įtakos jūsų asmeninis gyvenimas gali pasikeisti neprognozuojamai. Atsiras diskomfortas bendraujant su kai kuriais žmonėmis, suvokimas, kokie esate skirtingi. Susipažinsite su žmogumi, kuris duos impulsą tolesnei jūsų judėjimo krypčiai. Tinkamas metas susitaikyti su artimaisiais, tačiau tam gali sutrukdyti jūsų ambicijos. Žvaigždės pataria nedelsti, nes toks puikus laikas taikai ir harmonijai atstatyti pasitaikys negreit.

VĖŽYS

„Meilė – ne seilė, nenurysi“. Harmoningas Neptūnas, būsite pusiausviri, lankstūs ir diplomatiški, tad metas palankus karjerai. Perspektyvūs dalykiniai ryšiai, iniciatyvos ten, kur ankščiau eiti nesiryžote, padės iškovoti savo vietą po Saule. Išaugs autoritetas, neliksite nepastebėti ir vadovybės. Ryškiausi rezultatai bus pastebimi medicinos, meno, psichologijos srityse. Tinkamas laikas ir meilei, tad žvaigždės pataria mylėti ir būti mylimais.

LIŪTAS

„Ko norėsi, tą turėsi“. Į jūsų gyvenimą veržiasi permainos. Nusiteikite  pozityviems rezultatams ir drąsiai laužykite stereotipus. Jei stabdytų kliūtys, įtakojamos Marso,  protingai jas išanalizuokite ir tuomet sėkmingai pašalinsite. Profesinėje sferoje jausitės puikiai, kai kuriems atsivers naujos perspektyvos, sugebėsite susitarti su bet kuriuo oponentu. Žvaigždės pataria susivokti, ko norite iš gyvenimo, tuomet ir asmeniniai santykiai susitvarkys.

MERGELĖ

„Lakštingalos liežuvis, gyvatės gylys“. Neapleis nepasitikėjimas rytdiena. Apie save primins neužbaigti darbai, senos problemos. Suvoksite, kad metas išsivaduoti nuo to, kas neduoda trokštamų rezultatų. Nesibaiminkite pokyčių, jie reikalingi tam, kad atsirastų laiko ir jėgų naujiems siekiams. Daugiau laiko praleiskite namuose, su šeima, artimais savo dvasia žmonėmis. Žvaigždės pataria įsiklausyti į jų patarimus – juk iš šalies geriau matyti.

SVARSTYKLĖS

„Ką pasėsi, tą ir pjausi“. Neptūnas teiks dvasios ramybę ir minčių harmoniją. Norėsis padėti ir sau, ir kitiems žmonėms. Bendravimo troškulys leis maksimaliai panaudoti komunikacinius gebėjimus. Nustos kamuoti kai kurios abejonės, todėl tvirčiau pajusite žemę po kojomis. Atkakliai siekdami savo tikslų,  įgysite ilgalaikę dvasinę pusiausvyrą.  Profesinėje srityje būsite kantrūs ir nuoseklūs, gebėsite susikaupti pačių svarbiausių projektų realizavimui.

SKORPIONAS

„Atskirk pelus nuo grūdų“. Neptūno dėka nestokosite naujų idėjų, puikiai pavyks atmesti tai, kas nenaudinga ar pasenę. Būsite nepralenkiami vadovai ir valdovai, jeigu sugebėsite nepasiduoti ambicijoms. Galima situacija, kai atrodys, jog žemė slysta iš po kojų, tačiau ji bus jums naudinga, nes privers „sumažinti apsukas“. Gali varginti nepastovi nuotaika, tad žvaigždės įspėja vengti kraštutinumų, kad nepakenktumėte savo dalykinei ir asmeninei reputacijai.

ŠAULYS

„Belskis, ir bus atidaryta“. Neptūnas skatins pasinerti į profesinę veiklą, pademonstruojant išskirtinį talentą. Geriausiai seksis meniškų, kūrybinių profesijų atstovams: architektams, dizaineriams, kirpėjams  ir t.t. Žvaigždės rodo, kad laikas pakankamai sudėtingas, nes tam, kad užbaigtumėte pradėtus projektus,  jums tikriausiai prisireiks tiek finansinio, tiek psichologinio palaikymo. Tad ieškokite išeities ir jokiu būdu nenuleiskite rankų.

OŽIARAGIS

„Kaip pasiklosi, taip išsimiegosi“. Neptūnas veiks jūsų jausmus ir temperamentą. Atsivers plačios asmeninio gyvenimo perspektyvos. Būsite kantrūs, supratingi ir atsakingi. Galimas lemtingas susitikimas su potencialiu partneriu, ir būtent jūs turėsite imtis iniciatyvos tam, kad nukreiptumėte santykius tinkama vaga. Svarbiausia, sako žvaigždės, nesupainioti dalykinių ir asmeninių interesų, nes tai gali būti nesutarimų šeimoje priežastis

VANDENIS

„Kad ir nežmoniškai, bile kitoniškai“. Retro Marso dėka galite atrasti savyje tokių gebėjimų, apie kuriuos net nesapnavote. Būdami tylūs ir ramūs iš esmės, sugebėsite pasipriešinti sistemai ir netgi užimti vadovaujančią padėtį. Plėsis bendravimo ratas. Geras laikas perspektyviems dalykiniams ryšiams, ateity tapsiantiems tvirtu perspektyvių dalykinių ryšių pamatu. Žvaigždės sako, kad dabar svarbiausia aiškiai formuluoti savo mintis ir norus, ypač dalykinėje sferoje.

ŽUVYS

„Koks generolas, tokia ir armija“. Įtakojant Marsui, asmeninės ir profesinės savybės sustiprės tiek, kad galėsite be vargo priimti sudėtingiausius sprendimus. O ir vadovo savybių savyje dauguma atrasite. Intuicija ir nestandartinis mąstymas – sėkmės laidininkas. Diskomfortą kels šeimyninės aplinkybės. Laikui einant, tai gali atsiliepti ir darbiniams reikalams. Žvaigždės pataria nors ir trumpai, bet kasdien skirti laiko bendravimui su šeimos nariais.