Roberto Patronaičio nuotr.

AVINAS. Metas atsipalaiduoti ir pasimėgauti vasaros malonumais. Jei planuosite pirkinius, verta ieškoti kokybės. Finansinė padėtis turės tendenciją keistis, gali tekti susiveržti diržą. Jei turite skolų, pats metas jas grąžinti. Profesinėje srityje rugpjūtį numatoma konkurencija, tad pasirenkite aktyviai sutikti iššūkius. Stenkitės būti nuolatinių paieškų režime – naujos gyvenamosios vietos, savo įvaizdžio, kontaktų.

JAUTIS. Kadangi vasaros pradžioje lengvabūdiškai elgėtės su pinigais, dabar galima situacija, kai jūsų finansai dainuos romansus. Kad piniginė visai neištuštėtų, patartina ieškoti papildomo uždarbio šaltinio. Jei planavote kreiptis į darbdavį dėl algos padidinimo, padarykite tai dabar. Palankus metas dirbantiesiems finansuose ir teisės srityje. Jei galvojote apie persikvalifikavimą ar profesinį augimą, liepa tam labai tinkama.

DVYNIAI. Patartina vengti ginčų ir neįrodinėti savo teisumo. Bet kuris neapgalvotas žingsnis gali palikti jus be darbo. Be to, bus svarbu sustyguoti santykius su partneriais, nes jūsų reikalavimai labai jau aukšti ir netgi nepagrįsti. Laikas palankus naujoms pažintims ir permainoms asmeniniame gyvenime. Daug bendrausite, būsite visuomenėje, dalysitės su draugais savo mintimis ar idėjomis. Jei pajaustumėte jėgų sumažėjimą, pagalvokite apie galimybę pailsėti.

VĖŽYS. Darbo srityje laukia daugybė naujų pareigų ir perspektyvių projektų, tad gali tekti atkakliai dirbti. Jei išmoksite už savo poelgius atsakyti patys, išgirsite intuicijos balsą ir eisite teisinga linkme. Pats laikas išnaudoti visas galimybes tiek versle, tiek samdomame darbe. Ieškantiesiems darbo atsiras keletas vertų dėmesio pasiūlymų. Pavyktų lengvi romantiniai nuotykiai, tačiau lemtingų santykių nesitikėkite.

LIŪTAS. Būtinai reikia pakeliauti tam, kad praplėstumėte savo žinias ir akiratį. Šiuo metu aiškiai jausite savo gyvenimo uždavinius ir galėsite suplanuoti jų įgyvendinimą. Tvyros palanki kolegiška darbo atmosfera. Materialinė padėtis bus blogesnė nei įprastai, todėl pasvarstykite, kaip apriboti numatytas išlaidas: kai ko verta atsisakyti ir palaukti geresnių laikų. Paieškokite galimybių sublizgėti, o jų šį mėnesį tikrai bus.

MERGELĖ. Žvaigždės jums palankios, netrukus daugumai prasidės naujas gyvenimo periodas. Laukia daug veiklos tiek profesinėje srityje, tiek asmeniniame gyvenime. Seksis gyvai ir nuoširdžiai bendrauti su aplinkiniais ieškant naujos informacijos. Finansinė padėtis bus nelabai stabili. Jei reikės, drąsiai kreipkitės pagalbos į giminaičius. Taip pat tikėtina, kad pagaliau jums sumokės už seniai atliktus darbus.

SVARSTYKLĖS. Merkurijus skatins jūsų bendravimą ir imlumą naujoms žinioms, taip pat poreikį jomis pasidalyti su kitais. Susiklostys situacija, finansiškai palanki kūrybinių profesijų atstovams. Naudinga investuoti į akcijas ar įsigyti nekilnojamojo turto. Jei šiuo metu išplėsite savo verslo ribas, sulauksite pelningos grąžos. Planuojantiesiems keisti darbą patariama gerai išnagrinėti pasiūlymus, kad neprarastumėte to, ką turite. Galima trauma treniruotės metu, tad būkite atidūs.

SKORPIONAS. Išlošite, jei imsite iniciatyvą į savo rankas ir pasirūpinsite puikiu įvaizdžiu. Finansinė padėtis žada būti visai nebloga: stambių įplaukų nebus, tačiau išlaidoms pinigų pakaks. Piniginiuose klausimuose reikia įsiklausyti į intuicijos balsą ir neskubėti. Taip pat nereikėtų imti kreditų ar paskolų. Žvaigždės pataria nebelaukti princo ant balto žirgo, o patiems ieškoti meilės.

ŠAULYS. Atėjo metas susumuoti tarpinius rezultatus ir nuspręsti, kur link judėti. Atsakyti į šį klausimą galėsite tik tuomet, jei būsite nusiteikę pozityviai. Optimizmas ir viltis – ateities garantas. Jūsų finansai bus stabilūs, nors ir ne tokie gausūs, kokių norėtųsi. Tikėtinas pelnas iš sėkmingai užbaigto projekto. Būsite šiek tiek silpnesni, tad Marsas pataria sumažinti fizinį krūvį. Stenkitės greitai reaguoti į organizmo signalus.

OŽIARAGIS. Jūsų artimiesiems prireiks patarimo, paramos – pastebėkite tai. Gali būti, kad sutiksite žmogų, kuris taps globėju. Venera žada slaptą romaną, pavyzdžiui, su kolega. Arba gali būti, kad netikėtai įsimylėsite ir, kol nesate tikri dėl savo jausmų, santykius slėpsite nuo aplinkinių. Šiuo metu rekomenduojamos saulės vonios, maudynės, daug gryno oro. Atkreipkite dėmesį į signalus, kuriuos siunčia jūsų sąnariai ir stuburas.

VANDENIS. Dabar geriausias laikotarpis. Nors galbūt ne iš karto tai pajusite, tačiau žinokite, kad žvaigždės jums palankios, ir drąsiai judėkite užsibrėžto tikslo link. Jūsų laukia nauji įspūdžiai, kontaktai su užsieniu, kelionės. Pasistenkite išnaudoti kuo daugiau likimo dovanojamų galimybių, nes profesinis gyvenimas gresia užgožti asmeninį. Vertėtų nuleisti pasirinkimo kartelę ir neieškoti idealo. Šeimos žmonėms patartina bendra kelionė.

ŽUVYS. Bus karšta ne tik klimato požiūriu, bet ir dėl aktyvumo visose gyvenimo srityse. Ryškūs kultūriniai įspūdžiai, ilgos kelionės, prioritetų kaita – visa tai dabar jūsų gyvenimas. Galite atgauti seniai paskolintus pinigus. Informacija, kurią gausite iš svetur, bus naudinga ir svarbi. Gali būti, kad ji paskatins keisti darbą ar gyvenamąją vietą, galbūt netgi išvykti darbuotis į užsienį. Būtina sumažinti fizinį aktyvumą tam, kad išvengtumėte atramos ir judėjimo sistemos traumų.