FB nuotr./Vygandas Pranskūnas

AVINAS. Saulės užtemimas gali turėti neigiamos įtakos jūsų kūrybiškumui. Galimos finansinės problemos. Jūsų aktyvumas ir iniciatyvumas kryps ne tiek į profesinę veiklą, kiek į asmeninį gyvenimą. Nors ir ne metas aktyvioms partnerio paieškoms, bet verta prisiminti, kad geriausia priemonė dėmesiui patraukti – šypsena. Padėties šeimininkais, sako žvaigždės, išliksite tuo atveju, jei suimsite save į rankas ir ramiai reaguosite į laikinus sunkumus.

JAUTIS. Neptūnas leis daugiau laiko skirti asmeniniam gyvenimui ir tam, kad santykiuose būtų daugiau meilės ir supratimo. Darbas neliūdins, bet ir atsipalaiduoti neleis: kuo rimčiau dirbsite, tuo daugiau naudos turėsite. Metas palankus seniems ryšiams atnaujinti, turimoms skoloms grąžinti. Jei į jūsų širdį įsmigs Amūro strėlė, drąsiai rodykite iniciatyvą: žvaigždės sako, kad tai gali būti jūsų šansas.

DVYNIAI. Marsas darys įtaką daugelyje jūsų gyvenimo sričių. Būsite aktyvūs ir iniciatyvūs užmezgant dalykines ir asmenines pažintis. Netikėtumų atveju tuoj pat pajausite draugo petį ar ištiestą pagalbos ranką. Noriai bendrausite, svečiuositės, lankysite vakarėlius ir prezentacijas, o tai reiškia, kad bus ir naujų pažinčių. Būkite žavūs, įdomūs, nes būtent dabar žvaigždės suteikia jums galimybę surasti laimę meilėje.

VĖŽYS. Dėl Plutono galite tikėtis gerų veiklos dividendų, o ir meilės reikalai seksis puikiai. Intriguosite savo paslaptingumu ir žavesiu. Būsite kūrybiški. Tai puikus laikas poilsiui ir pramogoms. Finansiniai reikalai taip pat klostysis sėkmingai, nes profesinės veiklos sėkmė itin padidins jūsų sąskaitą, todėl neužmirškite pasilepinti. Žvaigždės pataria atsinaujinti garderobą, apsilankyti gerame salone ir susikurti naują įvaizdį.

LIŪTAS. Dabar ne metas pokyčiams, nes Merkurijus gali įnešti į jūsų reikalus nesusipratimų ir painiavos, ir jums teks ilgokai paplušėti, kad viskas stotųsi į savo vietas. Stengsitės pabaigti senus darbus, pasinersite į rutiną. Asmeninis gyvenimas bus stabilus ir ramus, jei patys neužvesite artimųjų savo kaprizais ar nepagrįstais įtarinėjimais. Žvaigždės įspėja, kad šiuo metu neturėtumėte priimti jokių svarbių sprendimų ar pradėti naujų projektų.

MERGELĖ. Veneros išėjimas turėtų tapti jūsų finansinio klestėjimo ir karjeros skrydžio reziumė. Verslininkams palanku apmąstyti dalykinių kontaktų plėtrą, o draugų ar kolegų idėjos pravers kuriant savo gerovę. Kad netektų pralaimėti, žvaigždės pataria nepervertinti savo jėgų ir galimybių. Tai tinka ir jūsų asmeniniam gyvenimui – jei patinkantis asmuo neatsako į jūsų jausmus, nespauskite jo, nes tik veltui sugaišite laiką.

SVARSTYKLĖS. Ateidama Venera nudžiugins jus reikšmingais įvykiais, atvers naujų kūrybinio ir profesinio augimo perspektyvų. Visi jūsų darbai bus matomi, todėl tikėtina ir kritika, ir pavyduolių pinklės. Stenkitės nereaguoti į išpuolius, nes greitai jūsų nuopelnai bus pastebėti ir tinkamai įvertinti. Be to, žvaigždės žada sėkmę asmeniniuose santykiuose ir pataria nepamiršti, kad meilė brangesnė už pinigus.

SKORPIONAS. Veikiami Merkurijaus įtakos lengvai ir naudingai bendrausite. Nepersistenkite darbe, nes vadovai ir taip pastebės jūsų uolumą. Pajautę nuovargį – pailsėkite: poilsis darbo reikalams nepakenks. Saugokitės, kad seni gerbėjai neatšaldytų santykių su nuolatiniu partneriu. Žvaigždės sako, kad būtent dabar galite surasti naują metodą, kuris leistų reguliariai papildyti kišenę ir išspręsti daugumą finansinių problemų.

ŠAULYS. Jupiteris padės jums sutvarkyti šeimyninius reikalus, pagerinti moralinę atmosferą, pašalinti konfliktus. Nesinorės susibūrimų, vengsite triukšmingų draugijų – vietoj jų rinksitės vienumą arba artimųjų ratą. Asmeniniame gyvenime turėtumėte labiau pasitikėti mylimu žmogumi. Darbe seksis vidutiniškai, tad žvaigždės pataria mažiau painiotis vadovybei po kojomis ir stengtis kruopščiau nei bet kada atlikti visas pavestas užduotis.

OŽIARAGIS. Atbulas Merkurijus padės jums pasinaudoti bendravimo gebėjimais ir išpešti iš to asmeninės naudos – įsigyti naudingų pažįstamų ir užsitikrinti jų paramą ateityje. Dalykiniuose santykiuose būsite taktiški ir diplomatiški. Santykiai su mylimuoju vystysis lėtai, tačiau būsite tuo patenkinti. Vienišiems žvaigždės žada netikėtą ir originalią galimybę susitikti savo antrąją pusę, tad būkite pasiruošę, kad nepražiopsotumėte.

VANDENIS. Galit gali įnešti daug chaoso ir nerimo į jūsų gyvenimą. Reikalai eisis ne taip, kaip norėtųsi, o tvarkai palaikyti prireiks ir jėgų, ir laisvo laiko. Gyvenimo džiaugsmai taip pat nepraeis pro šalį. Puikiai bendrausite su mylimu žmogumi, jei meilės pergales ir pralaimėjimus priimsite be emocijų. Verslininkai ir prekeiviai, kurie bus lankstūs ir išradingi, pasak žvaigždžių, pajaus akivaizdų piniginės pastorėjimą.

ŽUVYS. Situacija jums gali atrodyti nestabili, o tai kels nerimą. Saturnas gali daryti įtaką finansiniams sunkumams. Nesinervinkite – verčiau stenkitės subalansuoti pajamas ir išlaidas. Problemas darbe ar sunkumus versle padės įveikti dalykiniai partneriai ir šeimos narių supratingumas. Palankus metas užbaigti atgyvenusius santykius, na, o mylintys vienas kitą kantriai ištvers nepriteklius. Žvaigždės įspėja jokiu būdu nelįsti į skolas.