AVINAS. Venerai pasisukus atbuline eiga, jus gali nepelnytai apkaltinti, ir tai užgaus jūsų savimeilę. Kai kurie apsimes, kad kaltinimų negirdi ir netgi, demokratiško nusiteikimo kupini, bandys nereaguoti į akmenukus, mėtomus į jų vartus. Visa tai bylos, kad esate lengvai įtikinami, pasiduodate svetimai nuomonei ir kad jus supa priešiška aplinka. Žvaigždės pataria įsiklausyti į intuiciją ir pakeisti aplinką.

JAUTIS. Venerai apsisukus, aistros nesiliaus kunkuliuoti, adrenalino nestigs. Jausitės galintys nuversti kalnus, tad nukreipkite visas jėgas šeimos, kolektyvo, visuomenės gerovei. Siekite, kad sumanymai būtų skaidrūs. Sėkmė lauks tuomet, jei kursite gėrį. Priešingu atveju, sako žvaigždės, jūsų veiksmai atsisuks prieš jus pačius ir jūs atsidursite pavojingoje aplinkoje, kuri jus sužlugdys.

DVYNIAI. Merkurijaus įtakoje išryškės problemos, susijusios su jūsų išsilavinimu, giminaičiais bei kaimynais. Pečius slėgs sunki įsipareigojimų našta. Tie, kurie nepalūš ir bus ištikimi sau, gaus pelnytą atlygį. Tiems, kurie nesilaikys duoto žodžio ar bandys perkelti savo naštą kitiems, visa neteisybė grįš bumerangu. Žvaigždės pataria apsišarvuoti atkaklumu, kantrybe ir ramiai priimti tai, kas vyksta.

VĖŽYS. Nepriklausančios nuo jūsų aplinkybės pastatys jus į beviltišką padėtį ir išmuš žemę iš po kojų. Jei veiksite impulsyviai ir aštriai, sugriausite savo ateitį ir prarasite kažkuriam laikui perspektyvą. Pavojingi netikėti užsispyrimo priepuoliai, nenoras suvokti pasikeitusias gyvenimo realijas. Savanaudžiams, pasak žvaigždžių,  gresia finansinės problemos, konfliktai su kitais, netgi laisvės praradimas.

LIŪTAS. Sudėtinga Saulės padėtis įneš įtampos į jūsų kasdienybę. Jeigu pasinaudosite savo gebėjimu įžvelgti visas klausimo puses ir surastą teisingą sprendimą nuoširdžiai panaudosite tam, kad būtų gera visiems, sulauksite garbės ir sėkmės. Jei apsiribosite vien asmeniniais interesais, neišvengsite nemalonumų, praradimų, ligų. Žvaigždės siūlo ieškoti pusiausvyros ir harmonijos kiekvieną gyvenimo akimirką.

MERGELĖ. Pasyvus tikrovės suvokimas, nenoras ko nors imtis ir keisti tam, kad pagerėtų gyvenimas, bus stabdžiu kelyje į sėkmę. Merkurijus pagelbės tiems, kam nesvetimas humoro jausmas ir kas jaus poreikį keistis ir keisti, kas ieškos kažko naujo tam, kad būtų nulietas pamatas kitokiai, geresnei ir šviesesnei, ateičiai. Žvaigždės primena, kad svajonės pildosi.

SVARSTYKLĖS. Venerai sukantis Skorpiono ženkle, kardinalūs likimo pokyčiai neišvengiami. Jei siekdami tikslo pasirinksite netinkamą kelią, kryptį, idėją, priemones, prarasite perspektyvą, padėtį, vardą, pagarbą, mylimą žmogų, šeimą, turtą. Tik tikėjimas Aukščiausiuoju apsaugos nuo klaidų ir sukrėtimų ir pašalins kliūtis kelyje į sėkmę. Žvaigždės tikintiems žada draugų paramą ir vertingų idėjų atradimus.

SKORPIONAS. Venerai einant atbulomis, galimos fatališkos permainos jūsų veikloje, darbe, karjeroje, padėtyje. Vieni jas priims drąsiai, pasitelkę valios jėgą, kovodami su aplinkybėmis, ir tai užtikrins stabilumą ir gerą reputaciją. Kas pabijos sunkumų, nuleis rankas, nenorės permainų, tas praras ne tik gerovę, bet ir aplinkinių pagarbą. Žvaigždės palaikys drąsius ir ryžtingus.

ŠAULYS. Dėl Jupiterio padėties kraštutinumai ir fanatizmas užtamsins jūsų asmenybę, todėl susiaurės bendravimo ratas. Gali iškilti sunkumų įveikiant aplinkybes, ieškant išeities iš sudėtingų situacijų. Patys save įginę į kampą, atsidurtumėte prie suskilusios geldos. Sėkmė ir pašaukimas bus su tais, kurie į materialų pasaulį žvelgs per dvasinę prizmę.

OŽIARAGIS. Plutonas ruošia permainas santykiuose su aplinkiniais žmonėmis, tai gali paskatinti jūsų nervingumą ir tapti psichologinių traumų priežastimi. Vienatvė ir melancholija neigiamai veiks jūsų nuotaiką, todėl žvaigždės rekomenduoja nuolat būti tarp žmonių. Daugiau pasieksite ir pasuksite situaciją norima linkme, jei gebėsite save kontroliuoti ir būsite geranoriški.

VANDENIS. Galite praleisti savo žvaigždžių valandą, jei svajonių luotais plaukiosite padebesiuose. Jūsų noras aplankyti visus naujus nežinomus pasaulio kampelius ir susipažinti su naujais nepažįstamais žmonėmis dėl Urano padėties šiuo metu pavojingas. Smalsumo ir proto aštrumo dėka galėsite pastebėti reikalingą idėją ir tikslą, bet jam pasiekti prireiks jėgų ir pastangų. Tad neleiskite vėjais savo laiko ir apribokite pramogas.

ŽUVYS. Venerai einant atbulai, lūžis jūsų likime įvyks, jei nemokėjote derinti savo interesų su kolektyviniais, planų – su aplinkybėmis, idėjų – su realybe, meilės – su seksualumu, materialaus – su dvasiniu. Jūsų asmeninė laimė nenukentės, jei kantriai dirbsite. Žvaigždės sako, kad tie, kurie bandys gauti pelno rizikuodami, žaisdami, išnaudodami svetimus talentus, nepasieks nieko.