AVINAS. Galite pasijusti neramūs, labiau pažeidžiami, lengviau pasiduodantys pykčiui dėl visiškai nereikšmingų dalykų. Nerimą kels susilpnėjęs ryšys su šeimos nariais, ypač tėvu ar broliu. Patartina įdėmiai stebėti įvykius aplink jus, nes dėl neapdairumo galite pakliūti į gana rimtą bėdą. Žvaigždės įspėja atsakingai elgtis su pinigais bei gerai pagalvoti prieš investuojant, įsigyjant brangius pirkinius.

JAUTIS. Metų pradžioje suprasite, kas jums išties svarbu. Santykiai su šeima ir partneriu džiugins, o darbinėje veikloje turėsite nemažai naudos. Dauguma pamatys atsiveriančias galimybes realizuoti asmenines, ilgai brandintas idėjas, tad belieka susidėlioti prioritetus ir į juos susikoncentruoti. Turėtų sektis sudarant svarbias sutartis, žadama daug gero jums ir jūsų šeimai. Žvaigždės pataria išnaudoti siūlomas progas ir nepaleisti iš rankų sėkmės.

DVYNIAI. Galimi tiek teigiami, tiek ir nelabai džiuginantys pasikeitimai, labiausiai paliesiantys asmeninį gyvenimą. Jausite antrosios pusės palaikymą. Teks gerokai paplušėti, ypač tiems, kas šiuo metu aktyviai mokosi, o tai pareikalaus ne tik jėgų, bet ir atidumo. Likimas vėtys ir mėtys, gali užkliudyti ir sveikatos klausimus, tad stenkitės puoselėti sveiką gyvenseną, daugiau sportuokite, judėkite.

VĖŽYS. Jei turite pastovų darbą – sulauksite vertingos rekomendacijos. Turintiems savo verslą nusimato intensyvi pinigų apyvarta ir pelnas. Atsivers durys į naujas rinkas, išsiplėsite, surasite partnerių. Palanku sudaryti santuoką, susižadėti, tad jei dar nesiryžote pasipiršti, tą padarykite kuo greičiau. Žvaigždės sako, kad pastangos atsipirks išsipildžiusiais lūkesčiais, tad drąsiai kurkite ateities planus.

LIŪTAS. Pavargę nuo perspektyvų miglos lengviau atsiduskite – vadovybė pagaliau jus pastebės. Atsidursite gyvenimo pokyčių epicentre. Ypatingas džiugesys ir užsidegimas padės įgyvendinti ir realizuoti senas svajones. Tik visame šiame sūkuryje nepamirškite pasirūpinti ir sveikata, antraip koją gali pakišti netikėtos ligos. Atkreipkite dėmesį į šeimos narių (ypač tėvo) sveikatos būklę. Išgirskite vidinio balso patarimus.

MERGELĖ. Kol kas tolygaus kelio nebus, tačiau nusiminti tikrai neverta, nes kiekviena nesėkmė mums padeda tobulėti. Darbo veikla bus pakankamai produktyvi, apie tai bylos ir alga, ir pelnas. Verta susiruošti į kelionę, kad ir neilgą. Nesileiskite išvedami iš kantrybės dėl visiškų smulkmenų. Būkite santūrūs konfliktinėse situacijose ir susitelkite į galutinį rezultatą. Saugokitės pagundos susižavėti melagingu pasiūlymu.

SVARSTYKLĖS. Nors, atrodo, viskas puiku jūsų gyvenime, neužtikrintumo pojūtis kels sumaištį viduje, ir tai atsilieps asmeniniams santykiams. Priešingai nei asmeniniame gyvenime, versle tikėtini geri rezultatai. Nepražiopsokite puikių progų realizuoti save ir išpildyti slapčiausias svajones. Laikykitės kiek įmanoma toliau nuo ginčų, tuščių diskusijų. Nesiekite idealų ir turėkite aiškią ir realią būsimų tikslų viziją.

SKORPIONAS. Bręsta pokyčiai karjeros srityje. Planetų jungtis jūsų ženkle žada sėkmingą perspektyvą gauti tai, ko trokštate. Pasiseks norintiems pakeisti mitybos įpročius, pradėti sportuoti. Galite susidomėti dvasiniu tobulėjimu. Verslu užsiimantiems kils gerų idėjų, padidės klientų srautai, išaugs pelnas. Jei jūsų santykiai su šeima ar partneriu šiuo metu pakrikę, užtemimai padės juos sustatyti į vietas. Tik dar kartą pergalvokite savo tikslus.

ŠAULYS. Atsiras ir galimybių, ir palankiai besiklostančių aplinkybių. Teks patobulėti kaip asmenybei bei sėkmingai atlikti visas užduotis. Jupiterio įtaka skatins leistis į paslaptingas religines keliones. Galite sulaukti paramos iš savo vaikų. Šeimyninių konfliktų metu būkite išmintingi ir verčiau patylėkite. Žvaigždės pataria neskubėti priimti sprendimų, susijusių su asmeniniu turtu. Dėmesį sutelkite į savo sveikatos stiprinimą.

OŽIARAGIS. Aplinka nušvis ryškesnėmis spalvomis, o pokyčiai asmeniniame gyvenime ir karjeroje netruks ateiti. Racionalus mąstymas, protingas tikslų išsikėlimas, atidumas investuojant savo santaupas duos rezultatų. Galite planuoti investicijas į nekilnojamą turtą – tai jums pelningiausia. Pasistenkite, kad fizinė veikla taptų kasdienybe – šiuo metu lengvai išsiugdysite įpročius. Pasikliaukite savimi.

VANDENIS. Nepaprastai aštrios įžvalgos padės susidoroti su bet kokiais gyvenimo iššūkiais. Atrodys, kad svajonė ranka pasiekiama, veikite ryžtingai. Laukia įdomi, daug įsimintinų akimirkų padovanosianti kelionė ar bent jau trumpos komandiruotės. Užtemimų metu palanku sustiprinti ryšius su šeima ir pasidžiaugti mylimojo dėmesiu bei maloniomis staigmenomis. Galimi finansiniai svyravimai, bet tai juk tik smulkmena.

ŽUVYS. Aplinkinius žavėsite savo įgimtu intelektualumu ir meniška prigimtimi. Kadangi jausitės ypač išmintingi, galėsite patarinėti aplinkiniams. Nors žmonės jus vertins tokius, kokie esate, nebūkite egoistais. Keiskitės visomis prasmėmis, rimtai susitelkite į mokslus, nes tinginiaudami pakenksite tolimesnėms karjeros perspektyvoms. Žvaigždės linki kantrybės, pastabumo, gilintis į situaciją tam, kad sulauktumėte tikrosios sėkmės.