Veidaknygės nuotr.

AVINAS. Drąsių idėjų realizacija, pasisukus Uranui, įgauna pagreitį. Išnaudodami lyderio savybes, visus sumanymus pastūmėsite keliais žingsniais į priekį. Kad išvengtumėte nesusipratimų, derinkite savo veiksmus su kolegomis ir vadovybe. Pinigų pakaks ne tik buitinėms reikmėms, bet ir verslui palaikyti. Gali nutrūkti neseniai užsimezgę ryšiai, tad, jei nenorite išsiskirti, nepriekaištaukite partneriui. Žvaigždės pataria vengti azartinių žaidimų.

JAUTIS. Marsas išbalansuos jūsų gyvenimą. Kad patenkintumėte savo poreikius, gali prireikti paieškoti papildomų uždarbio šaltinių arba netgi pakeisti darbą. Įtampos neišvengsite ir savo asmeniniame gyvenime, ypač tuomet, jei jūsų partnerio požiūris į šeimyninius santykius nesutaps su jūsiškiu. Žvaigždės pataria nieko neimti pernelyg giliai į širdį ir ramiai spręsti atsirandančias problemas.

DVYNIAI. Merkurijus palankus seniems ryšiams atnaujinti. Svarbiausia nesustoti ir be atvangos judėti pirmyn. Metodiškai ir užtikrintai šalindami kliūtis numatytame maršrute, galėsite įgyvendinti visus planus bei užmačias ir gausite materialinės naudos. Porų santykiuose vyraus stabilumas ir ramybė. Jei esate laisvi, tikėtina maloni pažintis su audringu  tęsiniu. Žvaigždės pataria būti atsargiems kelyje.

VĖŽYS. Mėnulis byloja, kad dabar palankus metas stambiems pirkiniams, tik kažin ar to norėsis. Jausite jėgų stygių, todėl šią savaitę jums būtinas poilsis. Harmoningais santykiais galės pasimėgauti kantriai sunkią vasarą išgyvenusios poros. Nors kai kurie taikiai neišsprendžiami darbo klausimai tiesiog tvyro ore, jų sprendimą reikėtų atidėti palankesniam metui. Žvaigždės perspėja: nepadarykite  lemtingos klaidos, kuri ateityje atsilieptų neigiamų pokyčių virtine.

LIŪTAS. Pergalių kupina vasara jūsų problemas paliko praeityje, galite mėgautis finansiniu stabilumu. Jei imsitės rizikingiausių projektų, prieš jus plačiai atsivers įvairių instancijų durys. Tik nesileiskite į atviras diskusijas su kolegomis, antraip neišvengsite smulkių kiaulysčių ir pavyduolių suregztų intrigų. Šeimyniniame gyvenime tikėtini konfliktai. Kad nepakenktumėte santuokai, žvaigždės siūlo į santykių aiškinimosi procesą neįvelti artimųjų.

MERGELĖ. Plutonas nudžiugins jūsų finansinės padėties pokyčiais. Šią savaitę verslininkams ir vadovams nusimato nemažą pelną žadanti sutartis, o įstaigų darbuotojams – bent jau premija už gerą darbą. Jei nuspręsite užsiimti seniai planuotu remontu, konfliktas dėl sienų spalvos ar baldų apmušalų rašto neišvengiamas, todėl žvaigždės pataria ginčus su partneriu dėl skonio ar praktiškumo pakeisti bendra išvyka.

SVARSTYKLĖS. Jeigu labai panorėsite ir pasistengsite, galėsite nesėkmes padaryti savo sąjungininkėmis: ginčus užbaigti sėkmingomis derybomis, priešininkus prikalbinti pasirašyti naudingą sutartį. Kad nepakenktumėte savo sveikatai, mažinkite įsipareigojimų naštą. Šią savaitę galimas stambus finansinis sandoris. Partnerystėje išliks buvusios problemos, todėl, jei neplanuojate skyrybų, žvaigždės pataria mylimam žmogui skirti kuo daugiau dėmesio.

SKORPIONAS. Įtemptas Jupiteris, tad darbe būkite atidūs, nes nedraugai ir pavyduoliai nepraleis pro akis net mažiausios jūsų klaidelės. Galimas susikirtimas su vadovybe. Sunkumai lydės sprendžiančiuosius juridines problemas. Nelengva, todėl kaip niekad jums bus svarbus šeimos ir artimųjų palaikymas. Santykiuose vieniems tęsis ilgalaikis medaus mėnesis, kitus nuo skyrybų sulaikys tik vaikai. Smagu, kad bent piniginėje žvaigždės krizės nenumato.

ŠAULYS. Jausis energijos sumažėjimas, bet sėkmė tiesiog lips jums ant kulnų. Sudėtingą dalykinį ar juridinį konfliktą išspręsite pasinaudodami įtakingų asmenų parama. Jei slegia darbinė aplinka, dabar palankus metas pakeisti darbo vietą. Nors jūsų finansinė padėtis stabili, tačiau gresia nenumatytos išlaidos, tad neleiskite pinigų vėjais. Problemas šeimoje ir santykiuose žvaigždės pataria spręsti savarankiškai, neklausant jokių patarimų iš šalies.

OŽIARAGIS. Dėl Saturno profesinėje srityje situacija nebus lengva, kolektyve jausite susvetimėjimą. Būsite linkę daug žadėti, net jei negalėsite ištesėti, prisigalvoti problemų daugiau, nei jų yra iš tiesų. Stenkitės nepapulti į abejotinus renginius, nelįskite į avantiūras. Dabar labiau nei bet kada jums reikalinga ramybė. Turėtų pastorėti piniginė. Žvaigždės primena, kad yra ne tik darbas, bet ir namai, brangūs žmonės, kurie jau senokai laukia jūsų dėmesio.

VANDENIS. Dėl įtempto Marso greičiausiai būsite dirglūs ir konfliktiški, aštriai reaguosite į permainas darbe. Tačiau būtent dabar jūsų oponentai pasiruošę eiti į kompromisus. Jei stengėtės nepervargti, pajausite grįžtančias jėgas, energiją. Finansinei situacijai stabilizuoti turėsite įjungti taupymo režimą. Būtinai grąžinkite senas skolas. Santykiuose bus sunku pasiekti tarpusavio supratimą, tačiau žvaigždės perspėja prieš kerpant devynis kartus pamatuoti.

ŽUVYS. Plutonas palankus, todėl daug problemų išsispręs savaime, o labiausiai užsispyrusius oponentus sugebėsite įtikinti. Pamoka apie pirmo žingsnio sudėtingame kelyje svarbą išmokta, todėl turite jokiu būdu nesustoti. Net jei ir labai stengėtės, piniginė greičiausiai  ištuštėjo. Jums padės draugai. Jei užmezgėte naują romaną, santykius puikiai patikrintų kelionė. Žvaigždės įspėja poras dėl skyrybų grėsmės ir pataria neįsivelti į santykių aiškinimąsi.