Veidaknygės nuotr.

AVINAS. Merkurijus žada sėkmę visuomeninėje veikloje ir bendradarbiaujant. Tikėtina, kad darbas ar verslo reikalai privers dažnai išvykti iš namų. Kad vyktų plėtra, teks ieškoti dalykinių partnerių ir pasirašyti naujus sandorius. Sėkmingas laikas naujo darbo ar papildomo uždarbio šaltinio paieškoms. Meilėje seksis, jei bendraudami su patikusiu asmeniu pasirodysite draugiški ir komunikabilūs.

JAUTIS. Dėl įtemptos Veneros jausite trintį artimiausioje aplinkoje. Svarbu išvengti apkalbų ir tuščių plepalų – tam, kad neleistumėte laiko veltui ir neįgytumėte slaptų priešų. Darbe svarbiausia bus sutarti su vadovybe. Jei mokėsite laiku patylėti ir nuoširdžiai atliksite pavestą jums darbą, darbuotis seksis ramiai. Jei esate vadovas, pasistenkite nepriekabiauti prie pavaldinių. Meilės ir romantikos nestigs, nes jūsų partneris tuo pasirūpins.

DVYNIAI. Jūsų trykštančią energiją ir norą siekti karjeros aukštumų stabdys nebent sunkumai susikoncentruojant ties vienu klausimu. Tiek darbe, tiek asmeniniame gyvenime gali tekti ne kartą įrodinėti, kas jūs esate ir kokia jūsų vieta po Saule. Laiko katastrofiškai trūks, juolab kad nuolat jausite gerbėjų dėmesį. Žvaigždės perspėja, kad yra tikimybė pereiti viršininkui skersai kelią.

VĖŽYS. Pasidalytas džiaugsmas – dvigubas. Neptūnas padės galutinai susitarti su savo jausmais ir norais, o paskui – ir atrasti būdus, kaip juos įgyvendinti kasdieniame gyvenime. Romantinėms nuotaikoms pasiduosite lengvai, o tikruosius norus ir troškimus nuo aplinkinių slėpsite kaip įmanydami. Jei šalia bus tie, kuriuos mylite ir kurie myli jus, viskas bus puiku. Meilei kliūtis statys paaštrėjęs jūsų įžeidumas.

LIŪTAS. Pagyrų puodas visada juodas, bet ne tuščias, tad ir jums dabar vaisingas, kūrybiškas periodas, veikiamas Urano. Seksis beveik viskas, ką sugalvosite. Gali pasisekti rasti pelningą ir perspektyvų darbą, jei tokio ieškojote. O jei visos jūsų pastangos skirtos meilės paieškoms, horizonte gali pasirodyti jūsų dėmesio vertas žmogus. Žvaigždės sako, kad šiuo metu jums pakenkti galėtų tik pagyrūniškumas ir melas.

MERGELĖ. Merkurijaus veikiami, būsite judrūs ir permainingos nuotaikos. Nuotykių troškulys neleis nuobodžiauti šalia esantiems žmonėms. Stenkitės maksimaliai susikoncentruoti į pradėtą veiklą, nesiblaškykite: tuomet viską užbaigsite laiku ir nepraleisite savirealizacijos galimybių. Tiek darbe, tiek asmeniniame gyvenime pravers jūsų gebėjimas bendrauti su žmonėmis. Šio laikotarpio pažintys bus naudingos, įdomios. Galimas romanas su užsieniečiu.

SVARSTYKLĖS. Marsas nulems didesnį jūsų aktyvumą darbuose ir asmeniniame gyvenime. Būsite nusiteikę ryžtingai ir drąsiai imsitės veiklos, kuri teigiamai paveiks jūsų reikalus ir padės jūsų artimiesiems išspręsti kai kurias juos jaudinančias problemas, tik neskubėkite priimti impulsyvių sprendimų. Darbo užduočių atlikimo kokybė turės įtakos jūsų autoritetui. Su mylimuoju būkite taktiški ir nuoširdūs. Žvaigždės pataria vengti kelionių.

SKORPIONAS. Pasirūpinkite savo sveikata. Neptūnas veiks atpalaiduojamai, todėl bandymai užsiimti įtampos ir pastangų reikalaujančia veikla veiktų jūsų nervus ir išmuštų iš pusiausvyros. Galimos nemenkos finansinės išlaidos pramogoms ir pasilinksminimams, drabužiams ar buities daiktams. Tačiau, sako žvaigždės, jei gerai uždirbate, kodėl gi savęs nepalepinti ir nepalinksminti?

ŠAULYS. Kai sotus alkano neužjaučia, patarti gali Merkurijus. Jo įtakoje turėsite daug įdomių idėjų, bet mažai fizinių bei moralinių jėgų joms realizuoti. Atidžiai stebėkite savo savijautą ir pasistenkite daugiau ilsėtis. Jūsų kūrybinė fantazija padės išspręsti net pačias sudėtingiausias užduotis. Būsite linkę manipuliuoti partneriais tiek darbe, tiek asmeniniame gyvenime. Žvaigždės perspėja neperlenkti lazdos ir pasistengti suderinti individualizmą su diplomatiškumu.

OŽIARAGIS. Marsas turės įtakos galimiems įvykiams, susijusiems su partneryste. Į jūsų gyvenimą gali sugrįžti žmonės ir įvykiai iš praeities. Neverta imtis ilgalaikių projektų ar didelių laiko sąnaudų reikalaujančios veiklos. Jei tarp jūsų ir jūsų partnerio bus ne viskas taip, kaip norėtųsi, būsite linkę susitaikyti su tuo, kas yra, kad tik išsaugotumėte esamus santykius. Vienišiams žvaigždės pataria imtis iniciatyvos ir tvarkyti asmeninį gyvenimą.

VANDENIS. Lengvai bendrausite su priešinga lytimi, galima naujų perspektyvių santykių pradžia. Būsite linkę šiek tiek neįvertinti savęs, tad galite nepastebėti jums rodomų dėmesio ženklų. Jei turite antrąją pusę, vaikų, jiems skirkite daugiau dėmesio ir laiko – taip sustiprinsite tarpusavio ryšį. Kūrybinės profesijos atstovų darbe ir karjeroje laukia teigiamos permainos ir galimybė įgyvendinti įdomias idėjas.

ŽUVYS. Jupiteris išlaisvins jūsų kūrybinį potencialą ir romantines nuotaikas. Entuziazmo nestigs, o realizacijai reikės nemažai jėgų ir laiko, tad padėjėjai tikrai nepamaišytų. Koją pakišti gali ir išsiblaškymas: svajonės ir fantazijos, kuriomis būsite užimti nuolat, mažins koncentraciją, tad rutininių darbų geriau vengti. Meilėje būsite atlaidūs, tad ir partneris atsilygins tuo pačiu, nepastebėdamas jūsų suklydimų ar aplaidumo.