AVINAS. Atėjo laikas išspręsti seniai susikaupusias problemas. Finansinė padėtis žada būti stabili, o štai meilėje turite būti atsargūs. Per didelis impulsyvumas gali trukdyti kurti stiprius santykius. Todėl būtina nuspręsti, ar saugoti artimą ir pradėti bendrą gyvenimą, ar dar vienus metus mėgautis laisve. Turintieji porą taip pat privalo stengtis, kad nepakenktų savo sielos draugui. Nepamirškite apie sveikatą, kuri gali neatlaikyti perkrovų.

JAUTIS. Užtemimas paskatino jūsų pastangas uždirbti ir kaupti kapitalą. Tam bus pakankamai energijos, o ir kantrybės nepritrūks. Meilės reikalai bus nustumti į antrą planą, nes labai sunku finansus sujungti su meile. Reikėtų atkreipti dėmesį į skrandį: subalansuota mityba arba bent jau labai kenksmingų produktų atsisakymas – puikios gerovės raktas. Žmonės, sergantys lėtinėmis ligomis, turėtų apsilankyti pas gydytojus, kad galėtų kontroliuoti jų būklę.

DVYNIAI. Turėsite tiek energijos, kad net nežinosite, kur ją dėti. Svarbiausia – laiku sustoti, kad neperdegtumėte ir nepakliūtumėte į bėdą. Jei visą energiją nukreipsite karjeros augimui, sėkmė bus garantuota. Venkite dirbti komandoje. Meilėje ir partnerystėje laukia daug emocijų. Norintieji surasti savo sielos draugą turėtų atidžiai apsvarstyti partnerio pasirinkimą. Dėmesio pareikalaus sveikatos būklė, nes emociniai sunkumai skatins įtampą.

VĖŽYS. Laikotarpis po užtemimų jums – savęs pažinimo laikas. Mokykitės valdyti savo emocijas, jei reikės pakovoti už savo vietą. Norint sėkmingai dirbti, reikia nusiraminti: tai duos vaisių karjeros augimo forma. Turintiesiems porą būtina atnaujinti buvusią aistrą ir jautrumą, dažniau organizuoti pasimatymus ir būti drauge vienumoje. Jei vis dar ieškote, vadovaukitės savo intuicija. Su sveikata viskas bus gerai. Tausokite nervų sistemą.

LIŪTAS. Jūsų žavesys padės pritraukti žmones į įvairias avantiūras. Karjeros srityje verta įdėti pastangų, jei norite pasiekti aukštumų. Reikėtų vengti negatyvo ir neskaudinti šalia esančiųjų. Būsite patrauklūs ir priešingai lyčiai. Aktyvumas darbe ir meilėje gali pakenkti sveikatai. Norėdami to išvengti, sulėtinkite tempą, atsirinkite vieną iš sričių ir nepamirškite pailsėkite. Labai naudinga pabūti su savimi, pasimėgauti gamta ir vėl imtis veiksmų.

MERGELĖ. Užtemimo koridoriuje tikriausiai supratote, kad laikas drąsiai imti likimo vairą į savo rankas. Reikės investuoti į savo vystymąsi, atrasti naujus sprendimus, įdomiai pristatyti juos. Būtent dabar jums turėtų pasisekti susitikti antrąją pusę. Siekiant išlaikyti sveikatą, reikėtų vengti įtampos, nes stresas gali sukelti įvairių negalavimų. Ypač tinka joga ar plaukimas. Stenkitės pasiekti harmoniją, ir tuomet jums pasiseks.

SVARSTYKLĖS. Sugebėsite įveikti visas kliūtis kelyje į tikslą. Darbo problemos bus išspręstos lengvai, o tai pagerins finansinę būklę. Vienišiai sulauks daugybės komplimentų ir susižavėjusių žvilgsnių, tačiau su apsisprendimu dėl antrosios pusės geriau palaukti. Jei norite pradėti santykius, tai tik lengvus, be įsipareigojimų. Suprasti, kokia svarbi yra šeimos gerovė, padės netikėtumai. Pasistenkite valgyti mažiau druskos ir šildyti nugarą. O tausoti nervus padės artimieji ir mylimieji.

SKORPIONAS. Jei būsite aktyvūs ir pasitikintys savimi, galėsite ne tik susidoroti su dabartinėmis problemomis, bet ir pasiekti tam tikrų rezultatų. Darbe taip pat seksis, tačiau teks saugotis pavydžių kolegų. Dėl darbo reikalų stokosite laiko asmeniniams santykiams. Šeimos žmonės turėtų stengtis padaryti viską, kad būtų išsaugotas tarpusavio supratimas, nes nuo kibirkšties įsižiebia liepsna. Norėdami išsaugoti sveikatą, nepamirškite stiprinti imunitetą.

ŠAULYS. Jūsų įprotis kovoti padės sprendžiant užtemimų metu iškilusius reikalus. Darbe viskas išliks po senovei, nebent patys panorėsite ką nors keisti. Šeimas turintieji gali pradėti įtarti partnerį išdavyste, ir nebūtinai fizine. Galbūt jums tiesiog nepakanka dėmesio ir meilės, taigi paprašykite artumo, rūpinkitės artimu, ir jis bus šalia. Nervinės problemos bus pagrindinės, o kad išlaikytumėte psichinę pusiausvyrą, turėtumėte daugiau ilsėtis.

OŽIARAGIS. Sėkmė nepraeis pro šalį, jeigu pritaikysite saturnietiškus įgūdžius ir charakterio bruožus. Darbe reikės drąsos ir ryžto tam, kad karjera būtų stabili. Seksis ir meilės reikalai. Romantika, aistra, dvasinis intymumas – visa tai aktyviai veiklai ir darbui suteiks dar daugiau jėgų. Tačiau žvaigždės rekomenduoja pernelyg nešvaistyti savo energijos ir jausmų. Kad būtumėte sveiki, nevalgykite greito maisto, pradėkite sportuoti, atlikite profilaktinius tyrimus.

VANDENIS. Pagrindinis jūsų tikslas – turėti savo požiūrį ir apginti savo teises. Turite būti pasirengę daugybei išbandymų, kurie iš pradžių atrodys sunkūs ar net neįgyvendinami. Tačiau jei pademonstruosite charakterį ir valią, tada viskas pavyks. Teks būti santūresniems, kad nebūtų problemų su darbdaviais. Meilės rūpesčius spręskite analogiškai: charakterio tvirtumas ir jokio sudirgimo. Nors sveikata bus puiki, neturėtumėte pamiršti aktyvios veiklos.

ŽUVYS. Darbo srityje šypsosi sėkmė, ruoškitės pakilti karjeros laipteliais arba pakeisti darbą į geriau mokamą. Venkite perfekcionizmo. Meilėje daugumai norėsis konkretumo. Kuo anksčiau nuspręsite pasiekti naują santykių lygį – gyventi kartu, kelti vestuves, gimdyti vaikus, – tuo šauniau tai pavyks. Sveikata nekels problemų, jeigu jai skirsite pakankamai dėmesio. Žvaigždės pataria atlikti profilaktinę medicininę apžiūrą, kad galėtumėte mėgautis gyvenimu be ligų.