Asmeninio archyvo nuotr.

„Neturiu dukterų, tik du sūnus. Ir man pasisekė su marčiomis. Tiek su jau esama, tiek su būsima“, – sako jonavietė Oksana Puzerienė. Neseniai vyko Oksanos sūnaus vestuvės, o nuotaka buvo pasipuošusi anytos nerta suknele. Specialiu būdu nunerta suknelė nustebino svečius, o rezultatu liko patenkintos ir Oksana, ir jos marti Erika.

Pasak O.Puzerienės, baltą ilgą suknelę, skirtą vakarinei vestuvių šventės daliai, ji nėrė penkis mėnesius. Darbo dieną moteris nėriniui skirdavo maždaug po keturias valandas, o laisvadieniais ir per atostogas – maždaug po 12 valandų. Nors nėrimas O.Puzerienei nėra naujas užsiėmimas, šį kartą ji panoro išbandyti kitą, šiek tiek sudėtingesnį nėrimo būdą. „Tai airiškas būdas, kai atskirai neriami motyvai, pavyzdžiui, gėlės ar lapeliai, ir tada specialiu sieteliu, labai plonu vąšeliu viskas sujungiama į vieną“, – pasakojo O.Puzerienė.

Pasak Oksanos, išbandyti tokį nėrimo būdą ji ketino jau seniau, o sūnaus vestuvės tapo ypatinga proga. „Nerti man labai patinka. Erikai esu nunėrusi jau ne vieną suknelę – ir mokyklos išleistuvėms, ir diplomo teikimams, ir kasdienių. Ji su mano sūnumi jau dešimt metų kartu, tad ir progų buvo. Kalbant apie šią progą, darbas užtruko. Tačiau nepabodo, nes labai rūpėjo galutinis rezultatas“, – kalbėjo O.Puzerienė.

„Nors Erika suknelę matavosi, kai per vestuves pamačiau ją su makiažu, šukuosena ir ta suknele, net susigraudinau – ji atrodė puikiai. Manau, kad patiko ne tik Erikai, bet ir jos šeimai, svečiams“, – sakė O.Puzerienė. Erika Puzerienė sakė, kad pasipuošti vestuvių dieną anytos nerta suknele jai buvo malonu: „Smagu, kad galėjau ją dėvėti. Be to, vyro mama man yra nunėrusi ir daugiau drabužių. Man labai patinka nerti rūbai, nes suprantu, kiek darbo reikia įdėti ir tai vertinu.“

Dar tada, kai Oksana pradėjo darbą, Erika neabejojo, kad suknelė jai patiks, nes vyro mama ji pasitiki. „Ji viską visada gražiai nunerdavo, tad nekilo abejonių. Noriu turėti šią suknelę – gal dar bus progų ja pasipuošti, noriu, kad ji liktų ir mūsų vaikams kaip prisiminimas“, – sakė E.Puzerienė.

 

Parengta pagal 15min.lt