Roberto Patronaičio nuotr.

AVINAS. Seksis darbe, o ir puiki nuotaika lydės beveik nuolatos. Gerai sutarsite su kolegomis. Galite susirasti naujų partnerių. Šią savaitę pabandykite išspręsti svarbius verslo klausimus – vėliau tai padaryti bus daug sunkiau. Galimos įvairios pagundos, tačiau reikia parodyti tvirtumą. Nesureikšminkite savo užgaidų, nebandykite pasiekti visų norų išsipildymo iš karto. Žmogus turi mokėti laukti, kitaip vargu ar bus galima išvengti nuostolių ir sunkumų.

JAUTIS. Būkite dėmesingi mažoms detalėms, stenkitės nieko neprarasti, nes tada priimsite teisingus sprendimus, dėka kurių netrukus pasieksite didelę sėkmę. Turėsite galimybę įgyti naujų žinių, perimti patirtį, išmokti ką nors visiškai naujo ir labai naudingo. Daug kas atkreipia į jus dėmesį, įskaitant tuos, iš kurių neturėtumėte tikėtis nieko gero. Pasikliaukite intuicija – jei jums atrodo, kad kažkas piktnaudžiauja jūsų gerumu, greičiausiai taip ir yra.

DVYNIAI. Gali kilti tam tikrų problemų, susijusių su šeima. Greičiausiai teks iš antrosios pusės išgirsti ką nors nemalonaus, sužinoti prastų naujienų. Pasistenkite neaitrinti širdies, ypač nesiimti veiksmų, dėl kurių galite labai greitai pasigailėti. Jokių papildomų finansinių įplaukų nenumatoma, todėl stenkitės nešvaistyti per daug pinigų, nepirkti brangių pirkinių ir neimti paskolų. Bendraudami turėtumėte įsitikinti, ar jūsų pačių grubumas nėra nemalonių ginčų priežastis.

VĖŽYS. Vieniši gali užmegzti romantiškus santykius su asmeniu, kuris gali juos apsaugoti, padėti pakilti į aukštesnį socialinį lygį ar pasiekti sėkmę versle. Būsite labiau suinteresuoti savo profesiniu tobulėjimu, o ne asmeninio gyvenimo kūrimu. Jei jums pavyks sudaryti santuoką – ji žada sėkmę kiekvienu aspektu. Šeimų atstovai džiaugsis laime ir ramybe su savo sielos draugu. Gali prireikti daug energijos. Vieni susirasite naujų draugų, o kai kas galbūt paskirs datą savo santuokai.

LIŪTAS. Dabar verta sugrįžti prie kai kurių pradėtų reikalų, peržiūrėti senus dokumentus, išvalyti kompiuterį nuo nereikalingos informacijos. Finansine prasme gali būti nelengva. Kol kas nesitikėkite, kad padidės pajamos, tačiau pradėti naujų projektų, kaip ir keisti darbo, tiesiog negalima. Taigi, būkite kantrūs: netrukus galėsite pasiekti puikių rezultatų, išspręsti darbo problemas, sustiprinti savo profesinę padėtį ar gauti verslo pasiūlymų, kurių nenorėsite atsisakyti.

MERGELĖ. Laukia smagūs dalykiniai ir asmeniniai susitikimai. Reikės padėti artimiesiems, padaryti ką nors naudingo kitiems, dalyvauti visiems svarbiame reikale. Jums sekasi ten, kur reikia išradingumo ir kūrybiškumo, todėl rasite novatoriškų sprendimų ir dėka jų pasieksite savo tikslus. Galimos netikėtos piniginės pajamos, dosnios dovanos, malonios staigmenos. Verslo jausmas bus aštrus, tad galėsite sudaryti pelningą sandorį. Turėsite galimybę gerai praleisti laiką su tais, kurių seniai nematėte.

SVARSTYKLĖS. Artėjant pavasariui, darbas bus tarsi prievolė. Tačiau nuolatinis noras išvengti tam tikrų užduočių atlikimo gali suerzinti viršininkus, o ir darbo kolegos bus nepatenkinti, jei turės atlikti tam tikrą darbo dalį už jus. Ypatingo dėmesio pareikalaus vaikai – dabar jie gali turėti tam tikrų problemų, kurių sprendimas reikalaus tiesioginio jūsų dalyvavimo. Neprošal profilaktiškai pasitikrinti sveikatą, apsilankyti sporto salėje ar pradėti rūpintis išvaizda.

SKORPIONAS. Būsite geros fizinės formos ir net lėtinės ligos kurį laiką nustos varginti. Tie, kuriuos lydės pozityvi ir optimistiška nuotaika, puikiai susidoros su sunkumais ir problemomis. Su sąjungininkais lengvai rasite bendrą kalbą, su naujais partneriais susitarsite dėl vienakryptės veiklos, tad bendradarbiavimas bus naudingas. Neatmetami romantiški pomėgiai darbe – santykiai, prasidėsiantys dabar, vystysis dinamiškai ir suteiks daug džiaugsmo.

ŠAULYS. Laiką mielai leisite namuose, kalbėsitės su savo šeima ir bandysite rasti palaikymą kovojant su kai kuriomis išorinėmis problemomis. Ir teisingai – jūsų artimieji galės duoti gerų patarimų, nes jie supras jūsų veiksmų motyvus galbūt net geriau nei jūs patys. Dabar galite sau leisti išlaidauti jums patinkančioms smulkmenoms arba netgi įsigyti ką nors rimtesnio. Yra tikimybė laimėti loterijoje ar lošiant. Jūsų atsparumas sumažėjęs, todėl padidėja peršalimo rizika.

OŽIARAGIS. Marsas suteiks jums drąsos ir noro tvirtinti save. Todėl geriausia veikla yra ta, kuri apima tam tikrus konkurencijos elementus. Patartina stiprinti imunitetą – praturtinkite savo mitybą vitaminais, atsisakykite žalingų įpročių ir nenaudokite antidepresantų, nes labai greitai išsivystys priklausomybė. Turintys šeimą ja džiaugsis, nors kalbama ne apie taiką – gali tekti priimti kai kuriuos sprendimus ne tik dėl savo sielos draugo, bet ir dėl savo artimųjų, o tėvams gali prireikti pagalbos.

VANDENIS. Marsas nerekomenduoja užsiimti kokia nors nauja sporto šaka ar bandyti naujų dietų, tad venkite inovatyvių pokyčių, darykite tik tai, kas įprasta. Kai elgsitės ramiai, gerai susidorosite su reikalais, reikalaujančiais tikslumo ir atidumo mažoms detalėms. Naudinga dirbti su dokumentais, bendrauti su oficialių organizacijų atstovais. Santykiai su artimaisiais bus harmoningi, bendravimas su draugais ir šeimos nariais – malonus.

ŽUVYS. Tie, kurie jau yra užmezgę santykius ar vedę, praleis nepaprastai malonias akimirkas: jūsų sielos draugas tiesiog laukia tinkamo momento įrodyti savo ištikimybę ir jausmų gilumą. Padėtis šeimoje bus rami ir pozityvi. Net jei turėjote kokių nors nesutarimų, jie bus išspręsti. Palankus laikotarpis atsisakyti žalingų įpročių ar sėkmingai pradėti užsiimti kokia nors fizine veikla. Galite pakviesti prisijungti prie jūsų vieną iš savo draugų.