Apie tokius atvejus gyventojai turi pranešti policijai

„Rinkos aikštę“ pasiekė susirūpinusios Pašilių kaimo gyventojos skambutis. Ji nuogąstavo dėl netoliese gyvenančio kaimyno.

„Vasarą ir atėjus rudeniui, kai dar buvo šilta, vis matydavau kaimyną po savo kiemą vaikštantį visiškai nuogą. Dirbo jis ten, kažką veikė, na, bet nuogut nuogutėlis! Nors ir man nemalonu matyti jį, senyvo amžiaus žmogų, visąlaik vaikštinėjantį nuogą, bet labiausiai neramu, kad pamatys vaikai. Juk aplinkui žmonės gyvena ir vaikai ar anūkai pas pašiliškius atvažiuoja, o važiuodami pro jo sklypą puikiausiai jį mato. Jo sklypas yra visai šalia pagrindinio kaimo keliuko, ir tvora jis tik vieline apsitvėręs, na, yra dar  krūmų prie tvoros, bet jie neaukšti, vaizdo neužstoja, tad visi važiuojantys pro šalį jį gali puikiausiai matyti. Ir neabejoju, kad mato!

Taip, jis savo teritorijoje nuogas vaikšto, bet… Argi taip galima elgtis? Gal galėtų jį kas nors sudrausminti?“ – pasakojo moteris.

Norėdami išsiaiškinti, ką tokiu atveju daryti, kreipėmės į policijos pareigūnus. Kėdainių rajono policijos komisariato Veiklos skyriaus viršininkas Remigijus Blandis patikino, kad apie tokius atvejus gyventojai turi pranešti policijai bendruoju pagalbos telefonu 112 arba el. paštu info@policija.lt.

„Gavę pranešimą mes atliksime tyrimą, viską išsiaiškinsime ir imsimės atitinkamų priemonių tam asmeniui sudrausminti. Suprantu, kad aplinkiniams gal nemalonu visa tai matyti, todėl gyventojai gali drąsiai kreiptis į mus, o mes tikrai reaguosime“, – užtikrino pareigūnas.

 

Inga VALIUKEVIČIENĖ