Kofeinas yra pagrindinė kavos sudedamoji dalis, galinti pagreitinti medžiagų apykaitą

Medžiagų apykaita turi įtakos mūsų gyvenimo kokybei ir yra vienas iš faktorių, kuris veikia pilvo riebalus. Tam įtakos taip pat turi mityba ir streso valdymas. Sulėtėjusi medžiagų apykaita yra riebalų pertekliaus priežastis, taip pat diabeto ir širdies ligų priežastis.

Šiuolaikinis nesveikas gyvenimo būdas kelia pavojų mūsų sveikatai. Sėdimas darbas, alkoholis, tabakas, nesveikas maistas ir per didelis cukraus vartojimas gali sukelti antsvorį.

Sureguliavę šiuos dalykus, atsisakysite nereikalingų kilogramų ir tapsite sveikesni. Pilvo riebalus pašalinti sunku, tačiau šiame straipsnyje yra patarimas, kuris padės tai pasiekti greičiau.

Atsisakykite cukraus

Esmė – jei norite numesti svorio, turėtumėte pamiršti apie saldumynus, atsisakę jų vos mėnesiui, jau pastebėsite teigiamus pokyčius.

Sumažinkite stresą

Stresas yra daugelio ligų priežastis. Tai taip pat turi įtakos riebalų kaupimuisi pilvo srityje. Taigi praktikuokite meditaciją ir jogą.

Kvėpuokite giliai

Gilus kvėpavimas – geras būdas numesti svorio. Gilus kvėpavimas veikia stresą ir atpalaiduoja.

Be šių patarimų, nepamirškite naudoti natūralaus antsvorio mažinimo recepto. Jei jums patinka kava, mūsų receptas jums patiks – tai gėrimas, kuris aktyvina medžiagų apykaitą ir mažina pilvo riebalus.

Kofeinas yra pagrindinė kavos sudedamoji dalis, galinti pagreitinti medžiagų apykaitą, stimuliuoti centrinę nervų sistemą ir paveikianti riebalų rūgštis.

Jums reikės:

2 šaukštelių kavos

1 šaukštelio cinamono

½ šaukšto medaus

¾ šaukšto kokosų aliejaus

Sumaišykite visus ingredientus ir užpilkite verdančiu vandeniu. Gerkite kol gėrimas dar šiltas.

Kokosų aliejus – stipriai kvepia ir aktyvina medžiagų apykaitą kaip cinamonas.

Cinamonas yra galingas antioksidantas ir apsaugo nuo laisvųjų radikalų ir ligų.

Medus suteikia maistinių medžiagų kūnui ir tirpdo pilvo riebalus.