Praėjo sovietinio prašmatnumo era ir beveik visi namai buvo kruopščiai išvalyti nuo daiktų, kurie anksčiau buvo laikomi prabangiais, o palikimas išmestas.

Šiuolaikiniai dizaineriai vieningai šaukia, kad reikia išmesti visiškai viską: nuo senų durų rankenėlių iki brangių antikvarinių įrankių.

SOVIETINIS PALIKIMAS

palikimas

Kai kuriais atžvilgiais jie yra teisūs, nes modernaus kambario stilius labai skiriasi nuo sovietinių idėjų apie patogumą ir jaukumą.

Visi nori, kad jų būstas atrodytų prabrangus ir stilingas, tačiau „prabangos“ sąvoka per pastaruosius 20 metų labai pasikeitė.

Anksčiau buvo labai populiarūs pretenzingi dalykai, kuriuos bet kuris šiuolaikinis blaiviai mąstantis dizaineris laikytų siaubingu vulgarumu. Dauguma interjerų šiandien grindžiami paprastumu, natūralumu ir funkcionalumu. Didelę reikšmę turi daiktų praktiškumas.

Tačiau yra nedidelis sąrašas tų sovietinių laikų vertybių, kurios gali puikiai tikti modernaus buto ar namo interjere. Žinoma, neturėtumėte persistengti, tačiau išmesti juos taip pat bus be galo kvaila.

SOVIETŲ ANTIKVARINIAI DAIKTAI, TINKAMI ŠIUOLAIKINIAM INTERJERUI

Sovietmečio laikų krištolas 

Krištolas yra labai gražus. Ypač jei ne visos lentynos juo užkrautos!

Pirmiausia drąsiai naudokite turimus krištolo indus. Jūs neturėtumėte jų laikyti progoms, kaip tai darė jūsų močiutės.

Gal būt verta parduoti sovietinį krištolą, tiksliau sakant, didžiąją jo dalį. Tačiau galite pasilikti mėgstamus daiktus: vazą, porą taurių ir saldainių dubenėlį. Toks nedidelis antikvarinių daiktų kiekis grakščiai tilps į rafinuotą šiuolaikišką virtuvės ar svetainės interjerą.

Kilimai

Kokybiški vilnos kilimai vis dar yra labai brangūs. Ir nesunku tokį prabangų daiktą patalpinti interjere! Svarbiausias patarimas čia, kaip ir krištolo atveju, yra saikas.

Jūs neturėtumėte apkabinėti visų sienų kilimais, ir jums nereikia ant grindų kloti labai didelio kilimo. Pasirinkite savo mėgstamą kilimėlį ir, pavyzdžiui, padėkite jį po valgomuoju stalu. Tai atrodys labai stilingai ant gražaus laminato.

Indų rinkiniai

Nerekomenduotume naudoti visų indų iš rinkinio, ir, greičiausiai, tai bus per daug šiuolaikinei virtuvei. Tačiau sovietinių indų rinkiniuose yra labai gražių didelių lėkščių, pavyzdžiui, pyragams.

palikimas

Ir yra tiesiog nuostabaus grožio rinkinių, tokių dabar niekur nerasite. Mano virtuvėje yra lėkščių rinkinys ir skaidraus stiklo lėkštė pyragui paauksuotais kraštais. Tai atrodo labai elegantiška ir net šiuolaikiška! Ir tai man primena mano močiutę.

Štai dar vienas nedidelis patarimas: iš senų indų galite pasigaminti gražių šviestuvų ir net pakabų!

Kruopščiai apgalvojant, senas indas gali būti puikus interjero papildymas ir suteikti šiuolaikiniam dizainui šiek tiek senovinio prašmatnumo.