Lelijos

Augalai papuošia bet kurį kambarį. Tačiau atkreipkite dėmesį į gėles, kurias nešate į savo butą. Kai kurios augalų rūšys gali būti mirtinai pavojingos. Šiuos augalus verčiau laikyti atokiau nuo namų, vaikų ir naminių gyvūnėlių. Nurijus net nedidelį kiekį šių augalų pasekmės gali būti labai skaudžios, teigia usefulbeautytips.net.
Skindapas

Skindapas

Skindapas valo atmosferą nuo kancerogeninių teršalų, tačiau pavojingas vaikams. Jei mažyliai įsidės į burną šio augalo lapą, jie gali patirti stiprų nudegimą ir sudirginti virškinamuosius traktus. Pirmieji simptomai yra viduriavimas, liežuvio patinimas ir ūmus vėmimas.
Lelijos

Lelijos

Lelijos – nepaprastai gražios, tačiau ir pavojingos. Lelijas reikia laikyti atokiau nuo vaikų ir gyvūnų, nes jos gali būti mirtinos. Patekusios į virškinimo traktą, šios gėlės sukelia vėmimą, pilvo spazmus, blogina regėjimą ir sukelia odos sudirginimą.
Paprastasis oleanderis

Paprastasis oleanderis

Paprastasis oleanderis Paprastasis oleanderis Paprastasis oleandras yra tikras nuodas. Jeigu turite šį augalą savo namuose, turėtumėte kuo skubiau juo atsikratyti. Jis pavojingas ir vaikams, ir suaugusiems. Nurijus augalo lapus gali prasidėti traukuliai, atsirasti artritas arba net ištikti širdies priepuolis.