J. Kačerausko nuotr

„Iš kur tokie brangūs?..“ – gūžčiojo pečiais „Gimtojo…“ skaitytojai, praėjusią savaitę laikraštyje išvydę, kokia vazonų, papuošusių Nepriklausomybės aikštę, kaina.

Kaip žinia, Rokiškio miesto centrą papuošė šeši gėlių vazonai. Vieno kaina – 2500 eurų. Keturis vazonus miestui padovanojo AB „Rokiškio sūris“, du nupirko seniūnija.

Miesto seniūno Arūno Krasausko teigimu, Lietuvoje tėra vienintelė įmonė, prekiaujanti tokio dydžio vazonais. Į „Gimtojo…“ redakciją atėjusi gėlių salono „Laumenė“  vadovė Ieva Kupčinskienė suabejojo seniūno žodžiais. Anot moters, ir jos gėlių salono tiekėjai užsienyje prekiauja panašaus dydžio vazonais. „Nustebino seniūno teiginiai, esą Lietuvoje daugiau nėra įmonių, kurios prekiauja tokiais vazonais. Specialiai pasidomėjau savo tiekėjų ir išsiaiškinau, kad ir jie tokiais prekiauja. Gal ne identiškais, vis dėlto Lietuvoje ne vienintelė tokia įmonė, kaip teigia seniūnas“,  – sakė pašnekovė ir pridūrė, kad pati iniciatyva yra graži ir sveikintina.

Anot I. Kupčinskienės, abiejų firmų vazonų kainos adekvačios. „Tokia realybė. Vien atvežti tokią prekę iš svetur kainuoja nuo 200 eurų. O juos pagaminti, sandėliuoti, transportuoti… Taip kaina ir kyla. Tai ne mažus vazonus pagal vieną formą lieti“, – skaičiavo moteris.