Pašnekovas sakė suprantantis, kodėl tokių „patogumų“ nėra Rokiškio kapinaitėse. „Kupiškis „užaugo“ laistytuvams, o ar „užaugo“ Rokiškis?“ – retoriškai klausė skaitytojas. Miesto švara besirūpinančios UAB „Mano aplinka“ Rokiškio filialo vadovas Vytautas Padvaiskas sutiko su skaitytojo pamąstymais. „Kartą kapinėse buvome įrengę lentyną, o ant jos sudėjome 5 l plastikinius butelius. Ar ilgai jie ten išbuvo? Tikrai ne. O jei laistytuvus sukabintume?.. Mums dar trūksta sąmoningumo…“ – apgailestavo V. Padvaiskas. Anot vadovo, Rokiškio miesto Kalneliškių kapinėse yra įrengta dešimt vandens hidrantų, senosiose kapinaitėse tokių yra du.

„Gimtojo…“ skaitytojas, nuvykęs aplankyti artimųjų kapų į senąsias Kupiškio kapines, maloniai nustebo – čia pasirūpinta laistytuvais.

Pašnekovas sakė suprantantis, kodėl tokių „patogumų“ nėra Rokiškio kapinaitėse. „Kupiškis „užaugo“ laistytuvams, o ar „užaugo“ Rokiškis?“ – retoriškai klausė skaitytojas.

Miesto švara besirūpinančios UAB „Mano aplinka“ Rokiškio filialo vadovas Vytautas Padvaiskas sutiko su skaitytojo pamąstymais. „Kartą kapinėse buvome įrengę lentyną, o ant jos sudėjome 5 l plastikinius butelius. Ar ilgai jie ten išbuvo? Tikrai ne. O jei laistytuvus sukabintume?.. Mums dar trūksta sąmoningumo…“ – apgailestavo V. Padvaiskas.

Anot vadovo, Rokiškio miesto Kalneliškių kapinėse yra įrengta dešimt vandens hidrantų, senosiose kapinaitėse tokių yra du.