Šventoniškio kaimo gyventojos teigia, kad valdininkai jas pamiršo. Garbaus amžiaus močiutės savo jėgomis nepajėgia nusipjauti žolės aplink daugiaputį ir prašo pagalbos. / Skaitytojo nuotr.

„Užmirštas šventas kaimas. Juokas pro ašaras“, – sako Kedainių rajono Šventoniškio kaimo gyventojos, kurios teigia, kad visi valdininkai jas pamiršo. Garbaus amžiaus močiutes savo jėgomis nepajėgia nusipjauti žolės aplink daugiabutį ir prašo pagalbos.

Prašo pagalbos

„Čia, daugiabutyje, gyvenančios močiutės nepajėgia savo jėgomis nupjauti aplink namą augančių žolynų. Būtų tikrai išsipildžiusi svajonė, jei čia gyvenantys gautų kokį traktoriuką pievai nupjauti, erkėse senutės skęsta, o niekas padėti nenori“, – liūdnu balsu ištarė į redakciją paskambinusi garbaus amžiaus moteris.

Patys nepajėgia

Gyventojai tikina, kad patys savo jėgomis niekaip negali įveikti žolynų.

„Viena močiutė gyvena antram aukšte, kita močiutė – pirmam. Dar pora jaunesnių žmonių čia turi butus, bet jie ten grįžta kartą per mėnesį pažiūrėti, ar niekas neapvogta. Ir viskas. O ką mums daryti? Nebežinome kur kreiptis“, – dėstė vietos gyventojos.

Įvertins situaciją

„Rinkos aikštė“ susisiekė su Kėdainių miesto seniūnija, kuri pažadėjo įvertinti susidariusią situaciją. Seniūnijos specialistai turi išsiaiškinti, kam priklauso pjauti tuos žolynus. Į nurodytą vietą nuvykti ir išsiaiškinti situaciją bei priimti atitinkamus sprendimus pažadėjo ir pats miesto seniūnas.

 

Dimitrijus KURPIJANOVAS