Tolimoji Pajieslio bendruomenė susibūrė, kad atnaujintų savo „namuko“ patalpas, susitvarkytų ir pasigražintų aplinką. / Dimitrijaus Kuprijanovo nuotr.

Kėdainių rajono kaimų bendruomenės buriasi ne tik pavasarį, kuomet organizuojamos tradicinės švarinimo talkos. Štai tolimoji Pajieslio bendruomenė susibūrė, kad atnaujintų savo „namuko“ patalpas, susitvarkytų ir pasigražintų aplinką.

Gali susitelkti

„Pajieslio gyventojai įrodė esantys draugiški, vieningi ir darbštūs. Net nesitikėjome, kad į namuko dažymą susirinks tiek pajiesliečių. Tad nuoširdžiai dėkojame Gintarui su Aurelija, Alvydui su Laima, Giedrei, Juliui, Dainiui, Irenai, Vandai, Juozui, Pajieslio žemės ūkio bendrovės vadovui Kazlauskui už tai, kad leido pasinaudoti technika, visiems, kurie skolino kopėčias.

Jei ne šie geradariai, negailėję savo laiko ir sveikatos, nes juk ne juokas per karščius dirbti saulėje, nebūtume tiek daug padarę. Kadangi pritrūkome „Pinotex’o“, viena namelio siena pirmadienį liko nenudažyta. Tačiau antradienį pavakary darbą tęsėme ir visas namukas buvo atnaujintas.

Ryškesnę spalvą gavo ne tik namukas, bet ir suolai prie jo, ir netgi angelo skulptūra. Dar kartą dėkojame visiems, kurie prisidėjo savo darbu ar patarimais. Dabar bus smagu ir patiems akis paganyti, ir ne gėda svetimam parodyti“, – džiaugėsi Krakių kultūros centro Pajieslio daugiafunkcio centro renginių organizatorė Almonė Šilkaitytė.

Buriasi nuolat

A. Šilkaitytė pažymėjo, kad pajiesliškiai labai vieningi žmonės ir į talkas buriasi tikrai dažnai. Bendram tikslui žmonės negaili nei laiko, nei pastangų.

„Aplinką nuolat tvarkom. Čia daugiau Vandos ir Vidos nuopelnas, o namuką atnaujinti jau seniai ruošėmės, turėjom susitaupę pinigų. Labai smagu, kad su patarimais ir savo jėgom vyrai prisidėjo prie šio darbo, ir jaunesni, ir vyresni. Netgi Pajieslio žemės ūkio bendrovė su technika pagelbėjo –  juk nelengva pastoges pasiekti“, – apibendrino A. Šilkaitytė.

 

Dimitrijus KUPRIJANOVAS