Vainotiškių kaimo bendruomenės pirmininkė Elena Purauskienė net keletą dienų organizavo talkas, kurių metų buvo ne tik surinktos šiukšlės, tačiau ir sutvarkytos pakrantės bei paplūdimys. / Organizatorių nuotr.

Kėdainių rajono Vainotiškių ir Akademijos miestelius skiriančio ežero pakrantės visuomet garsėjo savo grožiu ir preciziška tvarka. Tai ne tik vietos seniūnijos, bet ir Vainotiškių bendruomenės nuopelnas. Praūžus svarbiausiam šiemetiniam Vainotiškių renginiui, ežero pakrantėse ir vėl buvo organizuojamos talkos.

Sutvarkė pakrantes

Po Vainotiškiuose vykusių šienpjovių varžybų Vainotiškių kaimo bendruomenės pirmininkė Elena Purauskienė net keletą dienų organizavo talkas – buvo surinktos ne tik šiukšlės, bet ir sutvarkytos pakrantės bei paplūdimys.

„Darbai padaryti tik šiam sezonui. Jų visi kartu nuveikėme išties nemažai: išrauti nendrynai, išvalytas priėjimas prie vandens, išpiltas smėlio dugnas“, – pasakojo E. Purauskienė.

Prisidėjo vietos ūkininkai

Vainotištiečiems ir akademiškiams į pagalbą visuomet suskumba ir vietos ūkininkai.

„Labai džiaugiamės ūkininkų Sigito Giknius ir Algimanto Kižausko pagalba.

Taip pat labai džiaugiamės ir Akademijos, Vainotiškių jaunimu.

Kitais metais pažadėjo ir meras pagelbėti, kad galėtume rimčiau sutvarkyti. Tiesa, liko tik prašymą savivaldybei parašyti“, – dėstė bendruomenės vedlė E. Purauskienė.

Dimitrijus KUPRIJANOVAS