Gruodžio 3 d. vilkus sumedžiojo: (iš kairės) Nerdingas Staigis, Aurelijus Banys, Nerijus Smalskys ir Timofejus Aleinikovas (vienu metu pataikė į tą patį vilką) ir Algirdas Muralius. R. Andriuškevičiaus nuotr.

Spalio antroje pusėje prasidėjusio vilkų medžioklės sezono rezultatai nustebino net patyrusius medžiotojus. Rajone jau sumedžioti 6 vilkai, o per vieną dieną pasiektas rekordas – sumedžioti net 4 vilkai.

Per dvi dienas – penki vilkai

Gruodžio 1 d. vienas vilkas sumedžiotas miškų urėdijos profesionalios medžioklės plotuose Salagiryje, gruodžio 3 d. net keturi vilkai – Juodupės medžiotojų klubo narių Ažuožerių miške.

Į komercinę medžioklę urėdijos profesionalios medžioklės plotuose atvykęs svečias iš Vilniaus turėjo nenusivilti – jis sumedžiojo vilką, o šis medžioklių bendruomenėje yra medžioklio sėkmės viršūnėje. Už vilką svečias sumokėjo pagal nustatytus įkainius – 500 eurų. Nuo vilniškio kulkos krito dvejų metų patelė.

Tuo tarpu juodupėnai užklupo visą vilkų gaują, tačiau dviem iš šešių pavyko pasprukti. „Žinojome, kad Ažuožerių miške apsigyveno daug vilkų, stebėjome sniege paliktas pėdas. Į medžioklę pasikvietėme ir kitų būrelių narius, medžioklėje dalyvavo per 30 medžiotojų. Penki vyrai  sumedžiojo 4 vilkus, į vieną jų tuo pačiu metu iššovė du medžiokliai, tad tas vilkas yra jų abiejų sąskaitose“, – apie neįtikėtiną medžioklės rezultatą pasakojo Juodupės klubo vadovas, Juodupės girininkas Rytis Andriuškevičius. Sumedžioti 3 stambūs jaunikliai ir vienas suaugęs patinas, kuris, neabejojama, yra pretendentas į trofėjaus medalį.