D. Trumpas nuotr.

Buvęs Donaldo Trumpo asmeninis gydytojas papasakojo, kaip griebdavosi gudrybių, kad JAV prezidento valgiaraštis būtų sveikesnis. Be kita ko, į prezidentui bulvių košę būdavo dedama kalafiorų, „The New York Times“ citavo Ronny‘į Jacksoną.
Dar 2018 metų pradžioje gydytojas tikino, kad prezidento sveikata yra puiki, o psichinė būklė nepriekaištinga.  Be kita ko, R. Jacksonas tada sakė, kad D. Trumpas, turint omenyje jo nuostabius genus, galėtų sulaukti 200 metų – jei tik geriau maitintųsi.
Tačiau tikslo, kad prezidentas atsikratytų 10-15 svarų (4,5-6,8 kg), pasiekti nepavyko. Vėliau atliktas D. Trumpo sveikatos patikrinimas parodė, kad prezidentas priaugo svorio. JAV žiniasklaidoje vis pasirodo straipsnių apie D. Trumpo silpnybę greitajam maistui ir nenorą valgyti daržoves.
D. Trumpas 2018 metais pasiūlė R. Jacksoną į sekretoriaus karo veteranų reikalams postą. Tačiau jis savo kandidatūrą atsiėmė, kai buvo apkaltintas alkoholio vartojimu darbo vietoje. Tada jis atsisakė ir prezidento asmeninio gydytojo pareigų.