Registracijos metu transporto priemonės dažniausiai yra paženklinamos automatiškai eilės tvarka išduodamais numerio ženklais.

Norintieji savo automobilį paženklinti išskirtiniais numerio ženklais galės rinktis iš dar daugiau derinių – nuo birželio 9 d. „Regitra“ papildė planuojamų gaminti numerio ženklų sąrašą. Jame automobilių savininkai ras apie 69 tūkst. naujų kombinacijų iš L raidės.

Registracijos metu transporto priemonės dažniausiai yra paženklinamos automatiškai eilės tvarka išduodamais numerio ženklais. Tačiau, kaip rodo praktika, neretai pageidaujama ir išskirtinių numerio ženklų. Juos galima išsirinkti iš numatomų gaminti sąrašo, kuris papildomas maždaug kas ketvirtį.

Pirmieji naujų numerių užsakymai rodo, kad populiariausias yra LOL raidžių derinys.

Lengvųjų automobilių savininkai jau gali rinktis iš šių naujų raidžių derinių: LMA, LMB, LMC, LMD, LME, LMF, LMG, LMH, LMI, LMY, LMJ, LMK, LML, LMM, LMN, LMO, LMP, LMR, LMS, LMT, LMU, LMV, LMZ, LNA, LNB, LNC, LND, LNE, LNF, LNG, LNH, LNI, LNY, LNJ, LNK, LNL, LNM, LNN, LNO, LNP, LNR, LNS, LNT, LNU, LNV, LNZ, LOA, LOB, LOC, LOD, LOE, LOF, LOG, LOH, LOI, LOY, LOJ, LOK, LOL, LOM, LON, LOO, LOP, LOR, LOS, LOT, LOU, LOV, LOZ. Išsirinkus raidžių derinį, reikia pasirinkti norimą skaičių kombinaciją nuo 001 iki 999.

Naujus derinius pirmiausia galima rezervuoti internetu. Pirmenybinė numerio ženklų rezervacija taikoma tiems, kurie juos užsisako internetu.

Rezervuoti numerio ženklus internetu paprasta. Prisijungus prie eKETRIS sistemos reikia pasirinkti paslaugą „Noriu rezervuoti numerio ženklus“, išsirinkti norimą raidžių ir skaičių derinį bei pateikti užsakymą. Numerio ženklai rezervuojami gavus apmokėjimą per 1 valandą ir pagaminami per 5 darbo dienas.

Norintys numerio ženklus rezervuoti padalinyje, dėl vizito kviečiami registruotis iš anksto. Rezervuotus numerio ženklus galima palikti saugoti padalinyje arba iš karto priskirti savo automobiliui. Pastaruoju atveju bus išduodamas naujas registracijos liudijimas. Jis ir numerio ženklai gali būti pristatyti ne tik į padalinį, bet ir į siuntų savitarnos terminalus arba namus.