Tendencingas straipsnis. Dėl viso šio reikalo jau yra teismo sprendimas. O protingiems žmonėms, kurie nepasitiki teismu, o "kinkuoja" galva pasui žiniasklaidą, linkiu pasidomėti, kokiems oligarchams priklauso žiniasklaidos priemonės ir pamąstyti, kam naudingas toks straipsnis rinkimų įkarštyje...

Šileika lauk iš ministerijos

Tiek prikiaulinus reiktų atsistatydinti,

Ta 700 populiacija buvo galimai pritraukta prie EMGAA asociacijos turimo kilmės knygoje galvijų skaičiaus, nes kitaip sunku čia būtu kažką kitaip suprasti. Pransūzai, bulių gerintoją atrenka maždaug 1 iš 500 galimų pretendentų, tai turint 700 karvių populiaciją ir maždaug puse gimusių buliukų, ką galima prigerinti? Pagal tai galiu teigti, kad ponas Šileika , daro "meškos paslaugą" visam sektoriui ir nemanau kad jis toks kvailas ir to nesupranta. Darytina išvada, kad kas gali paneigti, kad čia ne pinigai viską lemia.

Gera mintis priimti visus norinčius! Gaila, kad to iki šiol nepadaryta. Norėčiau pamatyti kaip šiandien gyvuotų ta asociacija kai reikėtų dirbti su “visokiais ūkininkais” ir vadovaujantis demokratiniais principais. Ar tik ne dėl šios priežasties ir buvo trenkta durimis išstojant iš LMGAGA? Kai negali susitaikyti, kad tavęs niekas neklauso ir dauguma turi priešingą nuomonę. Lt prastumtas populiacijos dydis tiesą sakant juoką kelia. Gėda kam papasakoti, kad veislę gerinsim turėdami 700 karvių...

Gaila kad isigaliojus istatymui nuimtas IP rodymas - galima speti kad 90 proc. komentaru vieno autoriaus. 20 metu jau tas pats - kas pirmas parasys per MEDIA tas tipo teisus? Siaip komentuoti mazu maziausiai nekorektiska - patys paduoda i teisma ir patys nelaukia saukia kad teisus. Jeigu populiacijos dydis esme (daugiau taip ir nesupratau kodel LMGAA priestarauja konkurento atsiradimui) - EMGAA turetu paleisti reklama ir priimti i narius visus norincius - speju populiacijos dydis (asociacijose) pasikeistu priesingai. :)

o taip šileikos galva turėtų lėkti, bet ar taip nutiks?????????????????????? kiek pas mus nelogiškų dalykų. duokit pagaliau normalioms asociacijoms dirbti kokybiškai,

Mėsinių galvijų augintojai, nepasiduokite skaldymui, nesižavėkite populistais, nesileiskite klaidinami, ir toliau kovokite už savo teises ir vienybę! Tik viešumas ir visuotinis nepakantumas korumpuotų tarnautojų darbeliams gali duoti rezultatus. Mūsų dienų tragedija, kad besipūčiantys gremėzdiški valdžios aparatai dirba tik savęs išsilaikymo ir neveiklumo pateisinimo kryptimi. Baisu pripažinti, jog tai vyksta ne tik žemės ūkyje... Šaunuoliai LMGAGA! Esate pavyzdys! Ačiū straipsnio autoriams!

Čia ne kas kitą, kaip tik "užslėpta korupcija", kuri valstybei padaro labai daug žalos, o svarbiausia, tai griauna pasitikėjimą valdžia. Po tokio demaršo, ponas Šileika turėtu būti atstatydintas, o šis "užslėptos korupcijos" faktas perduotas STT.

Galit sakyti ką norit, bet straipsnyje parašyta viskas teisingai. Gerai, kad dar yra kas parašo visą tiesą ir išvelka į paviršių visas nedorybes. Anksčiau neskaitydavau Valstiečių laikraščio, bet dabar reikės pradėti.

1 2

Išreikšti nuomonę

Primename, kad komentuojantis asmuo prisiima atsakomybę dėl savo komentaro


http://www.rapsai.lt/musu-kontaktai/

ŠIANDIEN YRA
LIEPOS 18
2019
 • liepos 2019
  PrATKPnŠS
  « Bir   Rgp »
  1 2 3 4 5 6 7
  8 9 10 11 12 13 14
  15 16 17 18 19 20 21
  22 23 24 25 26 27 28
  29 30 31     
 • http://literaturairmenas.lt/prenumerata
  http://agroteksas.lt/
  http://valstietis.lt/category/tomo-cyvo-blogas/
  http://www.bilietai.lt/lit/renginiai/kitos-pramogos/apsilankyk-edukaciniame-zoologijos-sode-zooparklt-229196/
  https://perku.perlas.lt/lt/teleloto?utm_source=Valstietis&utm_medium=agreement&utm_campaign=TL_Valstiety_2016
 • Balsavimas

  Ar pakankamai tiksliai sinoptikai prognozuoja orus?

  View Results

  Loading ... Loading ...
 • Žymos

 • Naujausi komentarai

 • Naujausi įrašai

 • Nuomonės

  Ramūnas Terleckas

  Rievių smegenėlėse trūksta

  Kai rašiau šį komentarą, dar nebuvo žinoma, ar pirmąjį liepos penktadienį gims „naujoji“ valdančioji ...
  Roberto Patronaičio nuotr.

  „Sofos“ ūkininkui kaimynystė nė motais

  Nuo vaikystės buvau mokoma, kad reikia gerbti kiekvieno žmogaus darbą, jog geriausi rezultatai yra p ...
  LRT nuotr.

  „ES ir Pietų Amerikos sutartis – Žemės ūkio ministerija neatliko namų darbų“

  Kaip pranešta, Europos Sąjungos (ES) ir Pietų Amerikos prekybos blokas „Mercosur“, vienijantis Argen ...
  Roberto Patronaičio nuotr.

  Pamokos, suprastos kitaip

  Vasaros pradžią sudrumstė kraupios žinios – Jurbarke mirtinai peiliu subadytas aštuoniolikmetis, o p ...

  NAUJIENLAŠKIO PRENUMERATA

  Anupro Dirvelės nuotykiai

  1
  Sodžiuje jauku ir gera – senos liepos tyliai šnara, obelaitės Pašilių linksta pilnos obuolių.
  2
  Onei nėr kada gėrėtis – paršas, daržas, vištos, klėtis. Pašaly anūkai trys – Benas, Jonas ir Audrys.
  3
  – Aš, močiut, norėsiu blynų... – Man užkaisk arbatos kmynų... – Na, o man tai lašinių Paieškoki skanesnių...
  4
  Onė skraido lyg bitutė – alkaniems netenka būti. ...O tėveliai Palangoj, jiems sūneliai ne galvoj.

  Sena tinklapio "valstietis.lt" versija


  Platinti, kopijuoti be sutikimo – griežtai draudžiama! redakcija(eta)valstietis.lt
  Į viršų
  Šiuo metu vyksta prenumeratos akcija! Pateikus užsakymą metinei prenumeratai 2020 metams (laikotarpiui nuo sausio 1 d. iki gruodžio 31 d.) nuo 2019 liepos 3d. iki 2019 rugpjūčio 31d. taikomos akcinės kainos! . . . . . . . . . . . . . . Susidūrėte su savivale ar neteisybe? Rašykite mums: “Valstiečių laikraštis”, Konstitucijos pr. 23A, LT-08105 Vilnius arba redakcija@kaimozinios.lt . . . . . . . . . . Norite pasidalinti savo džiaugsmais ar rūpesčiais? Rašykite mums: “Valstiečių laikraštis”, Konstitucijos pr. 23A, LT-08105 Vilnius arba redakcija@kaimozinios.lt . . . . . . . . . . . . . .