Tendencingas straipsnis. Dėl viso šio reikalo jau yra teismo sprendimas. O protingiems žmonėms, kurie nepasitiki teismu, o "kinkuoja" galva pasui žiniasklaidą, linkiu pasidomėti, kokiems oligarchams priklauso žiniasklaidos priemonės ir pamąstyti, kam naudingas toks straipsnis rinkimų įkarštyje...

Šileika lauk iš ministerijos

Tiek prikiaulinus reiktų atsistatydinti,

Ta 700 populiacija buvo galimai pritraukta prie EMGAA asociacijos turimo kilmės knygoje galvijų skaičiaus, nes kitaip sunku čia būtu kažką kitaip suprasti. Pransūzai, bulių gerintoją atrenka maždaug 1 iš 500 galimų pretendentų, tai turint 700 karvių populiaciją ir maždaug puse gimusių buliukų, ką galima prigerinti? Pagal tai galiu teigti, kad ponas Šileika , daro "meškos paslaugą" visam sektoriui ir nemanau kad jis toks kvailas ir to nesupranta. Darytina išvada, kad kas gali paneigti, kad čia ne pinigai viską lemia.

Gera mintis priimti visus norinčius! Gaila, kad to iki šiol nepadaryta. Norėčiau pamatyti kaip šiandien gyvuotų ta asociacija kai reikėtų dirbti su “visokiais ūkininkais” ir vadovaujantis demokratiniais principais. Ar tik ne dėl šios priežasties ir buvo trenkta durimis išstojant iš LMGAGA? Kai negali susitaikyti, kad tavęs niekas neklauso ir dauguma turi priešingą nuomonę. Lt prastumtas populiacijos dydis tiesą sakant juoką kelia. Gėda kam papasakoti, kad veislę gerinsim turėdami 700 karvių...

Gaila kad isigaliojus istatymui nuimtas IP rodymas - galima speti kad 90 proc. komentaru vieno autoriaus. 20 metu jau tas pats - kas pirmas parasys per MEDIA tas tipo teisus? Siaip komentuoti mazu maziausiai nekorektiska - patys paduoda i teisma ir patys nelaukia saukia kad teisus. Jeigu populiacijos dydis esme (daugiau taip ir nesupratau kodel LMGAA priestarauja konkurento atsiradimui) - EMGAA turetu paleisti reklama ir priimti i narius visus norincius - speju populiacijos dydis (asociacijose) pasikeistu priesingai. :)

o taip šileikos galva turėtų lėkti, bet ar taip nutiks?????????????????????? kiek pas mus nelogiškų dalykų. duokit pagaliau normalioms asociacijoms dirbti kokybiškai,

Mėsinių galvijų augintojai, nepasiduokite skaldymui, nesižavėkite populistais, nesileiskite klaidinami, ir toliau kovokite už savo teises ir vienybę! Tik viešumas ir visuotinis nepakantumas korumpuotų tarnautojų darbeliams gali duoti rezultatus. Mūsų dienų tragedija, kad besipūčiantys gremėzdiški valdžios aparatai dirba tik savęs išsilaikymo ir neveiklumo pateisinimo kryptimi. Baisu pripažinti, jog tai vyksta ne tik žemės ūkyje... Šaunuoliai LMGAGA! Esate pavyzdys! Ačiū straipsnio autoriams!

Čia ne kas kitą, kaip tik "užslėpta korupcija", kuri valstybei padaro labai daug žalos, o svarbiausia, tai griauna pasitikėjimą valdžia. Po tokio demaršo, ponas Šileika turėtu būti atstatydintas, o šis "užslėptos korupcijos" faktas perduotas STT.

Galit sakyti ką norit, bet straipsnyje parašyta viskas teisingai. Gerai, kad dar yra kas parašo visą tiesą ir išvelka į paviršių visas nedorybes. Anksčiau neskaitydavau Valstiečių laikraščio, bet dabar reikės pradėti.

1 2

Išreikšti nuomonę

Primename, kad komentuojantis asmuo prisiima atsakomybę dėl savo komentaro


http://www.intrac.lt/mlt-serijos-teleskopiniai-krautuvai

ŠIANDIEN YRA
SPALIO 14
2019
 • spalio 2019
  PrATKPnŠS
  « Rgs   Lap »
    1 2 3 4 5 6
  7 8 9 10 11 12 13
  14 15 16 17 18 19 20
  21 22 23 24 25 26 27
  28 29 30 31    
 • http://literaturairmenas.lt/prenumerata
  http://agroteksas.lt/
  http://valstietis.lt/category/tomo-cyvo-blogas/
  https://perku.perlas.lt/lt/teleloto?utm_source=Valstietis&utm_medium=agreement&utm_campaign=TL_Valstiety_2016
  https://www.nma.lt/
 • Balsavimas

  Ar pakankamai tiksliai sinoptikai prognozuoja orus?

  View Results

  Loading ... Loading ...
 • Žymos

 • Naujausi komentarai

 • Naujausi įrašai

 • Nuomonės

  R. Terleckas

  Ramūnas Terleckas. Sirgalius vaikys ir uždraus komandiruotes

  Ar bandėte užsiprenumeruoti kokį nors periodinį leidinį per Lietuvos pašto sukurtą internetinį įrank ...
  Asociatyvi nuotr.

  Jurga Lago. Mes iš Lietuvos

  Išmintis būna visokia. Kartais bijau, kokia ji bus, kai ateis metas ją išsitraukti iš užančio mūsų v ...
  R. Terleckas

  Ramūnas Terleckas. Skaidriausi mulkinimo standartai

  Viena iš garsiausiai kalbančių Lietuvos politikių Aušra Maldeikienė (šiandien tarnaujanti Briuselyje ...
  A. Švarplys

  Andrius Švarplys. Kas atsitiko Vakarų žmogui?

  „Mano tėvai pykosi, tai mane priėmė globėjai, pas juos patyriau šilumą ir meilę, esu dėkinga už tai, ...

  NAUJIENLAŠKIO PRENUMERATA

  Anupro Dirvelės nuotykiai

  1
  Kempė guodžiasi Dirvelei: – Galvą trečią dieną gelia. Smilkiniai, atrodo, sprogs tarsi dinamitas koks.
  2
  – Susirūpinki, kaimyne. Gal jau smegenys ištinę? Visą tiesą tau išklos tomografija galvos.
  3
  ...Po savaitės autobusas Kempę parveža uždusęs. – Et, jaučiuosi vis bjauriau. Tomografija? Dariau...
  4
  Onė klausinėti puolė: – Ką dar sakė tas gudruolis? – Jis nerado smegenų nei kitokių sprogmenų.

  Sena tinklapio "valstietis.lt" versija


  Platinti, kopijuoti be sutikimo – griežtai draudžiama! redakcija(eta)valstietis.lt
  Į viršų
  Susidūrėte su savivale ar neteisybe? Rašykite mums: “Valstiečių laikraštis”, Konstitucijos pr. 23A, LT-08105 Vilnius arba redakcija@kaimozinios.lt . . . . . . . . . . Norite pasidalinti savo džiaugsmais ar rūpesčiais? Rašykite mums: “Valstiečių laikraštis”, Konstitucijos pr. 23A, LT-08105 Vilnius arba redakcija@kaimozinios.lt . . . . . . . . . . . . . .