Tendencingas straipsnis. Dėl viso šio reikalo jau yra teismo sprendimas. O protingiems žmonėms, kurie nepasitiki teismu, o "kinkuoja" galva pasui žiniasklaidą, linkiu pasidomėti, kokiems oligarchams priklauso žiniasklaidos priemonės ir pamąstyti, kam naudingas toks straipsnis rinkimų įkarštyje...

Šileika lauk iš ministerijos

Tiek prikiaulinus reiktų atsistatydinti,

Ta 700 populiacija buvo galimai pritraukta prie EMGAA asociacijos turimo kilmės knygoje galvijų skaičiaus, nes kitaip sunku čia būtu kažką kitaip suprasti. Pransūzai, bulių gerintoją atrenka maždaug 1 iš 500 galimų pretendentų, tai turint 700 karvių populiaciją ir maždaug puse gimusių buliukų, ką galima prigerinti? Pagal tai galiu teigti, kad ponas Šileika , daro "meškos paslaugą" visam sektoriui ir nemanau kad jis toks kvailas ir to nesupranta. Darytina išvada, kad kas gali paneigti, kad čia ne pinigai viską lemia.

Gera mintis priimti visus norinčius! Gaila, kad to iki šiol nepadaryta. Norėčiau pamatyti kaip šiandien gyvuotų ta asociacija kai reikėtų dirbti su “visokiais ūkininkais” ir vadovaujantis demokratiniais principais. Ar tik ne dėl šios priežasties ir buvo trenkta durimis išstojant iš LMGAGA? Kai negali susitaikyti, kad tavęs niekas neklauso ir dauguma turi priešingą nuomonę. Lt prastumtas populiacijos dydis tiesą sakant juoką kelia. Gėda kam papasakoti, kad veislę gerinsim turėdami 700 karvių...

Gaila kad isigaliojus istatymui nuimtas IP rodymas - galima speti kad 90 proc. komentaru vieno autoriaus. 20 metu jau tas pats - kas pirmas parasys per MEDIA tas tipo teisus? Siaip komentuoti mazu maziausiai nekorektiska - patys paduoda i teisma ir patys nelaukia saukia kad teisus. Jeigu populiacijos dydis esme (daugiau taip ir nesupratau kodel LMGAA priestarauja konkurento atsiradimui) - EMGAA turetu paleisti reklama ir priimti i narius visus norincius - speju populiacijos dydis (asociacijose) pasikeistu priesingai. :)

o taip šileikos galva turėtų lėkti, bet ar taip nutiks?????????????????????? kiek pas mus nelogiškų dalykų. duokit pagaliau normalioms asociacijoms dirbti kokybiškai,

Mėsinių galvijų augintojai, nepasiduokite skaldymui, nesižavėkite populistais, nesileiskite klaidinami, ir toliau kovokite už savo teises ir vienybę! Tik viešumas ir visuotinis nepakantumas korumpuotų tarnautojų darbeliams gali duoti rezultatus. Mūsų dienų tragedija, kad besipūčiantys gremėzdiški valdžios aparatai dirba tik savęs išsilaikymo ir neveiklumo pateisinimo kryptimi. Baisu pripažinti, jog tai vyksta ne tik žemės ūkyje... Šaunuoliai LMGAGA! Esate pavyzdys! Ačiū straipsnio autoriams!

Čia ne kas kitą, kaip tik "užslėpta korupcija", kuri valstybei padaro labai daug žalos, o svarbiausia, tai griauna pasitikėjimą valdžia. Po tokio demaršo, ponas Šileika turėtu būti atstatydintas, o šis "užslėptos korupcijos" faktas perduotas STT.

Galit sakyti ką norit, bet straipsnyje parašyta viskas teisingai. Gerai, kad dar yra kas parašo visą tiesą ir išvelka į paviršių visas nedorybes. Anksčiau neskaitydavau Valstiečių laikraščio, bet dabar reikės pradėti.

1 2

Išreikšti nuomonę

Primename, kad komentuojantis asmuo prisiima atsakomybę dėl savo komentaro


http://www.rapsai.lt/musu-naujienos/kvieciame-i-lauko-dienas/

ŠIANDIEN YRA
BIRŽELIO 18
2019
 • birželio 2019
  PrATKPnŠS
  « Geg   Lie »
        1 2
  3 4 5 6 7 8 9
  10 11 12 13 14 15 16
  17 18 19 20 21 22 23
  24 25 26 27 28 29 30
 • http://literaturairmenas.lt/prenumerata
  http://agroteksas.lt/
  http://valstietis.lt/category/tomo-cyvo-blogas/
  http://www.bilietai.lt/lit/renginiai/kitos-pramogos/apsilankyk-edukaciniame-zoologijos-sode-zooparklt-229196/
  https://perku.perlas.lt/lt/teleloto?utm_source=Valstietis&utm_medium=agreement&utm_campaign=TL_Valstiety_2016
  Navaitis
 • Balsavimas

  Ar pakankamai tiksliai sinoptikai prognozuoja orus?

  View Results

  Loading ... Loading ...
 • Žymos

 • Naujausi komentarai

 • Naujausi įrašai

 • Nuomonės

  Asmeninio archyvo nuotr.

  Ach, ta nostalgija!

  Šis birželis toks nuostabus, kaip mūsų vaikystėje (siaubas, ar ne? Kiek kartų girdėta frazė: o mūsų ...
  Asmeninio archyvo nuotr.

  Žinau, visuomet čia grįšiu

  Gimiau Klaipėdoje. Vaikystę praleidau uostamiestyje: ten lankiau darželį, kuriame susipažinau su pir ...
  babravičius

  „Ar MG Baltic persekios Artūrą Zuoką amžinai?“

  Prieš kelis mėnesius Remigijus Šimašius su savo aktyvistais paskelbė, kad naujai kuriama liberali pa ...

  Gudobelės žydi

  Ot šimts gegučių, gudobelės sužydėjo! Tad skubėdams velkies storą žieminį kušūlį, švarką ligi žemės, ...

  NAUJIENLAŠKIO PRENUMERATA

  Anupro Dirvelės nuotykiai

  1
  Vakar Marmokų Petriukas vilkeliu po kiemą sukos. – Vaikui perkaito galva, – sakė felčerė Ieva.
  2
  – Netikiu, – prašneko Onė. – Net ir Afrikos beždžionė nuo birželio spindulių prisidengia medeliu.
  3
  Užsirūstinęs Dirvelė baisiai kaltina birželį: – Jis šiais metais toks baisus, kad nusvilino ūsus.
  4
  Felčerytė komentavo: – Taip švietimą rekonstravo. Mokytis vaikučiams reiks, kol mokyklos neišgeibs.

  Sena tinklapio "valstietis.lt" versija


  Platinti, kopijuoti be sutikimo – griežtai draudžiama! redakcija(eta)valstietis.lt
  Į viršų
  Susidūrėte su savivale ar neteisybe? Rašykite mums: “Valstiečių laikraštis”, Konstitucijos pr. 23A, LT-08105 Vilnius arba redakcija@kaimozinios.lt . . . . . . . . . . Norite pasidalinti savo džiaugsmais ar rūpesčiais? Rašykite mums: “Valstiečių laikraštis”, Konstitucijos pr. 23A, LT-08105 Vilnius arba redakcija@kaimozinios.lt . . . . . . . . . . . . . .