Biržuose, J. Basanavičiaus gatvėje, abi esančios turgavietės dirba tik ketvirtadieniais ir šeštadieniais. Tačiau ir vadinamaisiais ne turgadieniais mieste yra nemažai prekybos vietų, kuriose siūlomas vasaros derlius – daržovės, uogos, miško gėrybės.

Tai prekybos taškai yra prie mažosios „Iki“ parduotuvės (šiuo metu čia yra 5 galiojantys leidimai), Vytauto gatvėje, „Maxima“ automobilių stovėjimo aikštelėje bei prie šalia esančios miesto aikštės, J. Janonio aikštėje prie „Rimi“ prekybos centro.
Leidimus prekiauti Biržuose išduoda miesto seniūnija. Vietinės rinkliavos mokestis už prekybos vietą patvirtintas savivaldybės taryboje. Už paprastą (nešventinę) prekybą vieną dieną tenka mokėti 10 eurų.
Ūkininkai ir kiti prekiautojai leidimus ima ir savaitei, ir mėnesiui. Leidimas prekiauti savaitę kainuoja 30 eurų, o mėnesiui – 100.

Pasak Biržų miesto seniūnijos specialistės Rimos Žekienės, už leidimus prekiauti mieste šiais metais iki šiol gauta 2610 eurų. Tai yra nedidelė suma, nes dėl karantino nebuvo pavasarinės Velykinės mugės. Tikimasi, kad pajamas iš vietinės rinkliavos padidins prekyba savaitgalį vyksiančios miesto šventės metu.

Trečiadienio duomenimis, prekiauti J. Janonio aikštėje vyksiančioje mugėje jau išduota daugiau nei 100 leidimų. Tarp jų 64 leidimus gavo ne maistu prekiausiantys asmenys.
Už vieną šventės dieną prekiautojai turi mokėti 15 eurų. Mažiau (10 eurų) kainuoja prekyba tautodailės gaminiais, žaislais, knygomis.

Alfreda Gudienė