Bendrovės nuotr.

Ketvirtadienio popietę populiarūs laidų vedėjai Indrė Stonkuvienė ir Tadas Rimgaila leidosi į netikėtą išvyką – balandžio mėnesį gimtadienį švenčiantiems „Teleloto“ žaidėjams dovanojo po tortą. Laimingieji buvo atrinkti Indrės Stonkuvienės skelbto konkurso metu socialinėse paskyrose.

I.Stonkuvienė ir T. Rimgaila leidosi į tokią misiją, taip pažymėdami svarbią dieną – 22-ąjį „Teleloto“ žaidimo gimtadienį. Be to, jie aplankė ir dainininką, šiųmetės „Eurovizijos“ atrankų dalyvį, Jurgį Brūzgą bei radijo laidų vedėją Simoną Albavičiūtę-Banditą, kurie savo gimtadienį mini taip pat šį mėnesį. Jurgis gavęs dovanų tortą net uždainavo, o Simona džiaugėsi, kad tai pirmasis jos tortas gautas tikrąją jos gimimo dieną – balandžio 12 d.

„Teleloto“ gimtadienį švęs net du sekmadienius iš eilės – balandžio 15 ir 22 d. Visų lauks tikra fiesta! Jau šį sekmadienį su gimtadieniu sveikins grupė „Žemaitukai“ – linksmieji „Lietuvos balso“ finalininkai. Taip pat laidoje lankysis garsus Lietuvos plaukikas Danas Rapšys, o žaidimo vedėjai dalinsis savo sveikinimais ir asmeninio archyvo nuotraukomis. Nebus apsieita be saldumynų ir, žinoma, prizų! Gimtadienio proga „Teleloto“ žaidėjams paruošė net 10 automobilių „BMW 318i” su automatine pavarų dėže ir 100 000 Eur, kurie bus išdalinti 1000 žaidėjų.