„Rinkos aikštės“ archyvo nuotr.

Pastaruoju metu „Rinkos aikštė“ sulaukia vis daugiau gyventojų skundų ir pastebėjimų apie nesutvarkytas, neužlopytas miesto gatves. Ar gali būti taip, kad kelininkai duobes paprasčiausiai pamiršo?

Tvarko ten, kur priklauso

„Noriu pasakyti, kad ir miesto seniūnija gauna daug tokių žmonių pastebėjimų, esą kelininkai išvažiavo nesutvarkę visų duobių. Tačiau noriu paaiškinti, kad duobės yra tvarkomos tose gatvėse, tose teritorijose, kuriose priklauso tvarkyti. Privačiose teritorijose mes duobių juk netvarkome, negalime tvarkyti. Ten jau turi susitvarkyti pats sklypo savininkas. Žinoma, mes suprantame, kad keliu naudojasi visi kraštiečiai ir jiems yra pikta, bet šiandien situacija yra kokia yra. Bandysime kalbėtis su savininkais, kad jie taip pat susitvarkytų savo duobes.

Dažniausiai žmonės skundžiasi dėl Respublikos gatvėje esančių duobių, tai noriu pabrėžti, kad ten net kelios atkarpos priklauso ne mums, o yra privati nuosavybė“, – paaiškino Kėdainių miesto seniūnas Valentinas Tamulis.

Piktinasi ir kitais

Seniūnas prasitarė, kad atsiranda žmonių, kurie piktinasi ir nepjaunama žole, pievomis, tačiau jis šį gandą iškart paneigia.

„Tenka pripažinti, kad žolės pjovimas kai kur vėluoja. Vėluoja dėl karščių, nes supraskime ir tuos žmones, kurie pjauna. Jiems sunku visą dieną išstovėti ant saulės, jie eina dažniau pailsėti. Ir tai visiškai suprantama, aš čia nieko smerktino nematau. Per tokius orus žmonės tikrai turi teisę dažniau pabūti pavėsyje, atsigaivinti. Tačiau jau girdime ir piktų replikų, esą jie tinginiauja. Noriu pabrėžti, kad taip nėra. Pripažįstu, kad darbai šiek tiek vėluoja, bet dėl objektyvių priežasčių. Tačiau žolės pjovimo darbai vyko ir vyks“, – patikino V. Tamulis.

 

Dimitrijus KUPRIJANOVAS