Biržų kempingui praėjęs sezonas buvo sėkmingas, o dabar poilsiavietė nuo turistų ilsisi.

Prieš porą metų rašėme apie naujuosius Biržų kempingo šeimininkus Mantę ir Šarūną Ramanauskus. Tada verslininkai su dideliu užsidegimu, bet kartu ir su mažyte baime pasakojo apie ateities planus. Po antrojo sezono šeimininkai ramūs – viskas klostosi gerai.

Sezonas prasidėjo vėliau

Paklaustas, su kokiomis nuotaikomis pasitinka šį rudenį, kempingo šeimininkas Š. Ramanauskas teigė, kad šis sezonas kempingui buvo šiek tiek kitoks nei praeitas.

-Nors šįmet turistų skaičius buvo panašus kaip ir pernai, šis sezonas buvo intensyvesnis. Praeitais metais jau nuo gegužės mėnesio žmonės pradėjo keliauti, ypač svečiai iš užsienio. Šiemet, dėl siaučiančio viruso sezonas prasidėjo tik antroje birželio pusėje, – kalbėjo Š. Ramanauskas.

Daug turistų iš Lietuvos

Pasak Š. Ramanausko, šiemet labai sumažėjo užsienio svečių srautai. Bet tą kompensavo tuo pat metu išaugęs vietinių turistų skaičius. Jų šį sezoną kempinge buvo daugiausia. Paklausus, ką naujo šeimininkai siūlė savo svečiams, šeimininkas sakė, kad šiais metais kempinge atsirado elektrinių paspirtukų nuoma, naujas lauko žaidimas, taip pat įsigijo daugiau turistų pamėgtų irklenčių. Apie problemas Š. Ramanauskas atskleisti nenorėjo, sakė, kad viskas gerai ir didelių bėdų neturi. Juokavo, kad pagrindinė problema jų versle – blogas oras.

Sunku kažką planuoti

Paklaustas apie ateities planus ar naujoves kempinge šeimininkas taip pat buvo paslaptingas.

-Esant dabartinei epidemiologinei situacijai labai sunku kažką tiksliai suplanuoti. Kitam sezonui turėsime daugiau vietų nakvynei. O ir šiaip planų bei idėjų turime, naujovių ateityje tikrai bus. Bet jų dar neišduosiu,- kalbėjo kempingo šeimininkas. Dabar kempinge – ramu. Vartai užrakinti, turistų nėra. Nors, pasak šeimininko, pavienių keliautojų dar pasitaiko. Šaltuoju metų sezonu poilsiavietė ilsisi pati. Laukia kitos vasaros…

 

Birutė PETKEVIČIŪTĖ