Kėdainių miesto seniūnija duobių gatvėse problemą sprendžia laikinomis priemonėmis – atsivėrusias gatvių duobes darbininkai užpila skalda ar žvyru. / Dimitrijaus Kuprijanovo nuotr

Kėdainių miesto gatvėse netrukus darbus pradės kelininkai – bus tvarkomos po žiemos atsiradusios išdaužos. Tačiau iki kelininkų pasirodymo Kėdainių miesto seniūnija duobių gatvėse problemą ėmė spręsti laikinomis priemonėmis – atsivėrusias gatvių duobes darbininkai užpila skalda ar žvyru. Seniūnija ragina gyventojus, pamačiusius didesnę duobę, pranešti miesto seniūnijai, kad darbuotojai atvyktų ir ją užpiltų, kad būtų išvengta nelaimės.

Daugiausia duobių užpilta Respublikos, Liaudies, Chemikų gatvėse, J. Basanavičiaus gatvės prieigose. D. Kuprijanovo nuotr.

Daugiausia duobių užpilta Respublikos, Liaudies, Chemikų gatvėse, J. Basanavičiaus gatvės prieigose. D. Kuprijanovo nuotr.

Pila pakartotinaiŠiuo metu ne visose Kėdainių miesto gatvėse vairuotojai gali jaustis saugiai, mat asfaltuotose gatvėse ir gatvelėse įprastai ėmė vertis duobės. Kėdainių miesto seniūnija kaipmat sureagavo į susidariusią situaciją ir laikinai mėgina spręsti problemą atsivėrusias duobes užpilant skalda. Po kurio laiko, jei skalda ar žvyras yra išmušami, seniūnijos darbuotojai duobes užpila pakartotinai.

Gyventojai baiminasi

„Rinkos aikštę“ jau pasiekė ne vienas gyventojų pranešimas, kad tai vienoje, tai kitoje gatvėje atsirado pavojingų ruožų, atsivėrė duobės. Tokių pat pranešimų sulaukia ir Kėdainių miesto seniūnija.

„Seniūnijos darbuotojai apvažiuoja miestą ir kur tik pamato, kad keliuose yra duobės, jas užpila skalda ar žvyru. Taip mes bent kuriam laikui mėginame gelbėtis nuo gamtos išdaigų, nes sulaukus atitinkamų orų bus imtasi rimto duobių tvarkymo, jos bus asfaltuojamos. Dabar duobes užpilame miesto seniūnijai priklausančiose gatvėse. Kita dalis gatvių priklauso Kelių direkcijai, jie jau duobes tvarko savo nuožiūra ir pajėgumais“, – sakė miesto seniūno pavaduotojas Algirdas Krivičius.

Darbo daug

Miesto seniūno pavaduotojas paaiškino, kad daugiausia duobių yra užpilta Respublikos, Liaudies, Chemikų gatvėse, J. Basanavičiaus gatvės prieigose. A. Krivičius taip pat ragina gyventojus pamačius didesnę duobę pranešti miesto seniūnijai, kad darbuotojai atvyktų ir ją užpiltų, kad būtų išvengta nelaimės.

 

Dimitrijus KUPRIJANOVAS