Kėdainių senamiestyje miesto verslininkai stato suoliukus miestiečiams. / Algimanto Barzdžiaus nuotr.

Vis nenutyla kalbos apie tai, jog reikia gaivinti Kėdainių senamiestį, reikia, kad čia knibždėte knibždėtų žmonių, kad čia būtų tikra miesto širdis. Mūsų krašto verslininkai prisideda prie tokios iniciatyvos ir dovanoja miestiečiams suoliukus – nuo šiol tuzinas jų bus pastatytas Kėdainių senamiestyje. 

Prisijungė noriai

„Kiek žinau, ši idėja brendo jau seniai. Mūsų įmonė gavo laišką iš Turizmo ir informacijos centro, kuriame jie kvietė prisidėti prie šios gražios iniciatyvos. Idėja buvo tokia – gerinti miesto aplinką, konkrečiai senamiestį, padovanojant miestui ir jo žmonėms suoliukus. Be abejo, mes neatsisakėme ir mielai prisijungėme prie šios iniciatyvos.

Dovanojome miestui suoliuką, kuris pastatytas prie „Kavamanijos“. Kiek žinau, jų senamiestyje turėtų atsirasti apie dešimt. Jau yra prie „Linėjos“, prie „Blyninės“. Už vieną suoliuką reikėjo sumokėti 350 eurų, tačiau nemanome, jog tai dideli pinigai, nes taip prisidedame prie savo senamiesčio gaivinimo“, – „Rinkos aikštei“ kalbėjo suoliuką miestui dovanojusios „Kavamanijos“ vadovas Benas Cechanavičius.

Gali kiekvienas

„Prisėsti ant šių suoliukų gali kiekvienas. Ant mūsų pastatyto suoliuko pirmosios prisėdo garbaus amžiaus senjorės. Jos labai pasidžiaugė, kad senamiesčio gatvėje atsirado suoliukai. Šiuo metų laiku turbūt tai nelabai pasijaus, tačiau atšilus orams, manau, tikrai netrūks norinčių pasėdėti, o senamiestis taps gyvesnis. Tokias idėjas vertinu tik teigiamai“, – pasakojo B. Cechanavičius.

 

Dimitrijus KUPRIJANOVAS