FB pieš.

Sveiki. Kartais išeina taip, kad Kristaus prisikėlimas ir margučių ridenimas sutampa su Balandžio 1d. Visus šv. Velykomis, kaip kas jas besuprastų. Nors krucifiksus pieškite ant stručio kiaušinio – svarbu, ką sieloje jaučiate. Dabar apie balandžio 1. Kokius balvoniškiausius dalykus atsimenu išmelagių dienos? Sovietmečių „Vakarinės naujienos“ (laikraštis buvo toks) yra kvietusios vykti į ekspediciją Gintaro kambario ieškoti. 6 ryto Grigiškėse siūlė rinktis. Dar visus kvietė į Ukmergės „Vienybės“ stadioną,kurneva ispanų klubas žais su LietuvosTSR rinktine ar tai Vilniaus „Žalgiriu“ – nepamenu.
Atsirado ne vienas šimtas aukų, kurie rudenį, 18.30 val. stadione be apšvietimo laukė autobusų su futbolininkais. Ir net į autobusų parką skambinėjo su keiksmais – kam vėluoja. JAV kuriais tai metais buvo paskelbta, kad Fordų verslovei aukcione parduota
Abraomo Linkolno skulptūra.
Tai oficialiai patvirtino klerkai ir reakcija buvo piktoka. Net būta demonstracijų dėl šalies simbolių išpardavimo. Šį bei tą esu iškrėtęs ir aš. Esu paskelbęs, kad bus atidengiamas paminklas žymiam Lietuvos ir Lenkijos tautų respublikos karvedžiui Jokūbui Jasinskui ant vieno Vilniaus kalno su laiptais į ten, kur kažkodėl nieko nėra.
Tada buvo jubiliejus, buvo sniego. Nežinau ar kas nudūmė į paieškas. Esu paskelbęs, kad andainykštė Seimo narė Neringa Venckienė, dar iki kalėjimo, atsisako mandato. Net skambučių su prakeiksmais susilaukė redakcija, nekalbant apie komentarus.
O štai kolega Imantas Melianas yra, pamenu, viešai paskelbęs, kad „Lietuvos bankas“, kartu su monetų kalykla, leidžia 99 centų (tada dar litais buvo mokama) monetą. Su eskizais ir komentarais.
Argumentai buvo labai logiški. Juk manyta, kad vartotojui centą už litą iškiši, tai kam tą centrą grąžos krapštyti. Ir dabar taip manoma, kai jau eurai. O dabar štai turiu rimtą informaciją. Šv . Velykas sutinkame namie su tokiu vienu
Aurelijumi Veryga. Norite tikite, norite ne. Pateikjsiu įrodymų, Dievaži. Be recepto.