Trumpai – be įkyrios analitikos, o tiesiog su pirmomis kylančiomis mintimis apie kiekvieną iš tų, kas balotiruojasi prezidentuosna.

Subjektyvios trumpos asociacijos: SS – su policija, SS, cenzūra, neapykanta visokioms ten laisvėms. Ordnung und Arbeit macht frei arba Jeder bekommt das, was er verdient hat; IŠ – taupumas first, toliau skaidrumas nuo finansų iki miegamojo ir privalomo nudistų pliažo.

Palaipsnis, ne toks greitas, kaip SS atveju, laisvės ir privatumo naikinimas. Na dar aišku mokesčiai per maži – grybauskaitizmo nuosekli tąsa; AM – aplink daug durnių, mokesčiai per maži, biudžetas per mažas, visos šalys, kurios taiko skirtingus PVM tarifus skirtingoms prekėms ir paslaugoms – durnos.

NP – Lietuvą valdo kelios stambios advokatų kontoros, kurios aptarnauja stambų verslą ir žiniasklaidą. Jų bijo ir savivaldybės, ir net vyriausybė, reikia didinti minimumus ir žaboti antstolius; AJ – daug metų patogiai pramurksojau diplomatinėje tarnyboje, dabar grįžtu, pasiskelbiu nesisteminiu ir ištaisau istorinę klaidą. Plytos gal daugiau nerodysiu ir kol kas gudriai nesakysiu, kad Russia geriau už USA; GN – visada minkštai nusileisiu, net ir pats jei prakišiu prezidento rinkimus.

Svarbu nepasakyti nieko neatsargaus ir bankai yra gerai, o jų paslaugos dar gerokai per pigios, bet apie tai irgi nenoriu kalbėti. P.s. Kiti – priminkite apie save, nes tingiu ieškoti. P.s p.s. Tai, ko nerandu – nei vieno, kurį matyčiau laiduojant pirmiausia laisvę, demokratiją, privatumą, solidarumą be bauginimo ir valdiškos agresijos. Nei vieno. Galbūt to tiesiog nereikia. Gal.