FB nuotr.

Tai kas vyksta „Mentų demokratine respublika” (MDR) virstančioje šalyje – įdomu. Kuo mažiau žmonių čia lieka, tuo labiau visoks „skvernelverygynas“ juos apkarsto įvairiomis geležinėmis kurpėmis, prevenciškai mauna antrankius. Ir dar meniu ribotas.

„Mokyklose vaikams turi būti sudaryta galimybė atsinešti, laikyti ir maitintis iš namų tą dieną atneštu maistu. Tėveliai turės atidžiau stebėti priešpiečių turinį, kad maistas būtų ne tik saugus, bet ir kokybiškas, nebūtų draudžiamų maisto produktų su iš dalies hidrintais riebalais, per dideliu cukraus kiekiu, neįdėti saldainių, šokolado, pieno produktų ir konditerinių gaminių su glaistu, rūkytų gaminių ir kita.”

Nuo rugsėjo  dienos išeina, kad koks nors mokyklos budintis cerberis galės išspirti vaikui iš rankų lėkštę ar konteinerė su maistu, kuris nepatinka Verygai ir jo pakvaišusiai šutvei. Konfiskuoti šokoladą, skaičiuoti – kiek kiek kalorijų yra maiste, kuriam suvartoti yra duodama dešimt minučių Atiminės šokoladus ir vers išsiplauti skrandį išgėrus pieno, nes Veryga nuo jo, matyt, viduriuoja.

Pridėjus prie to šito pamišėlio (tai mano nekvalifikuota nuomonė) ministro ir jo avinų (biologų nepatvirtinta) sekėjų svaigalus apie elektroninę piniginę ir moksleivių maitinimą kalėjimo režimu – sveikinu. Ateiskite, bet geriau jau tai, kas tose paviešintose pažymose. Net ir tai geriau. O žolę turi ėsti ožiai. Ir patys MDR vadovai. Ne veltui juk Hitleris baigė savo gyvenimą kaip nerūkantis ir negeriantis vegetaras.

P.s. Kas turite sveikatos – daugiau apie mūsų vaikams pritaikomas konclagerines ėsdinimo sąlygas skaitykite https://www.emokykla.lt/bendrasis/pradzia/ka-darzeliuose-ir-mokyklose-valgys-musu-vaikai/16648