Kęstučio Kadūno nuotr.

Atmosferos procesai Europos padangėje labai vangūs. Mums svarbu tai, kad gražius orus lėmusi aukšto slėgio sritis silpsta ir tolsta į šiaurę, o į atsilaisvinusią vietą plečia savo įtaką tarsi nenoromis plečia leisgyvis ciklonas. Dėl tos jo įtakos vietomis truputį palis, šiaurės rytų vėjas išliks.
Dieną pagaliau apsiniauks visoje šalyje, taip pat ir pajūryje. Kaip ir naktį, tai šen, tai ten vis palašnos, o antroje dienos pusėje šalies pietryčiuose palyti gali ir gausiau, neturėtų stebinti ir perkūnija. Šiaurės rytų vėjas išliks. „Kitaip tariant, artimiausią parą numatomi debesuoti ir drėgnesni orai.
Trečiadienį apsiniauks visur, vietomis palynos, bet pavakare pietryčiuose gali palyti ir gausiau, su perkūnija. Vėjas šiaurės rytų, nestiprus. Žemiausia temperatūra naktį bus apie 7–9, dieną šils iki 16–18 laipsnių šilumos“, – teigia sinoptikas Naglis Šulija. Per kitas dvi paras orai bus panašūs – bus debesuota su pragiedruliais, tačiau vyraus nestori debesys. Naktimis vietomis, dienomis daug kur palis iš pavienių debesų, todėl iš anksto nuspėti kuris daržas ir kuri pieva bus palaistyta nėra įmanoma.
Ketvirtadienio naktį atvės iki 7–9, kai kur 10–11, dieną šils iki 18–20 laipsnių, penktadienio naktį atvės iki 7–9, dieną šils jau iki 21– 23 laipsnių šilumos. „Ką gi, Lietuvoje artimiausiomis dienomis ir bus lietuviškai vasarai būdingi orai“, – pastebi N. Šulija.