Kęstučio Kadūno nuotr.

AVINAS. Dėl Merkurijaus galite jausti sumažėjusį fizinį aktyvumą. Daugelį problemų gali padėti išspręsti draugai, tereiks jų paprašyti. Bus galimybė išspręsti kai kurias senas problemas, atsisveikinti su klaidingomis nuomonėmis, kurios trukdė judėti į priekį. Būkite atsargūs verslo susitikimuose, bendraudami su vadovybe. Stenkitės neduoti pažadų, neprisiimti įsipareigojimų. Venkite streso ir pasirūpinkite savo dvasiniu tobulėjimu.

JAUTIS. Marso įtakoje būsite kupini energijos, tad pats laikas užsiimti bet kokia fizine veikla, nesvarbu, ar tai būtų sportas, fizinis darbas, ar išvykos. Naudinga laiką leisti geroje kompanijoje. Reikalai klostysis teigiama linkme – sulauksite sėkmės ten, kur nepavyko kitiems. Tačiau lengvos pergalės mažai tikėtinos: reikės pasistengti ir susikaupti. Jei dalyvausite kokiuose nors bendruose projektuose, teks priminti bendražygiams apie neišspręstas užduotis.

DVYNIAI. Merkurijus dovanos malonių siurprizų, įdomių susitikimų, teigiamų emocijų. Stenkitės ne tik atidžiai stebėti tai, kas vyksta, bet ir aktyviai dalyvauti visuose jums svarbiuose reikaluose. Neformalioje aplinkoje galite vesti verslo derybas ir aptarti darbinius klausimus su kolegomis. Palankus mėnuo finansiniu požiūriu: įmanomos grynųjų pinigų įplaukos, pelningi sandoriai. Galimi asmeninių santykių pokyčiai. Dėmesio: bet koks stresas gali sukelti neurozę.

VĖŽYS. Merkurijus suteiks energijos antplūdį. Turėtumėte ją nukreipti produktyvia linkme, imtis bet kokio, net ir sudėtingiausio verslo, nebijoti prisiimti atsakomybės ir savarankiškai spręsti svarbius klausimus. Tikėtina, kad gausite įdomių verslo pasiūlymų, neatmetama ilgo vaisingo bendradarbiavimo pradžia. Atsiras naujų idėjų ir galimybių susitelkti ties jus ypač dominančiu klausimu. Kai kuriems žymiai padidės pajamos. Venkite persivalgymo ir egzotiškų patiekalų.

LIŪTAS. Galinga Marso energija suteiks ypatingos drąsos – dabar daugelis gali nuspręsti išbandyti jėgas kokiame nors ekstremaliame sporte. Turėsite galimybę ramiai ir neskubant užbaigti anksčiau pradėtus darbus, išspręsti aktualias darbines ir kasdienes problemas. Jei planuojate imtis ko nors naujo, būkite atsargūs ir neskubėkite, kitaip neatmetamos klaidos. Galimi nesutarimai su kolegomis ir vadovybe; teks sunkiai dirbti, bet rezultatai nedžiugins.

MERGELĖ. Tinkamai panaudodami Merkurijaus energiją, galėsite įgyvendinti daug planų, nesvarbu, ar tai bus jūsų darbas, ar sportas – rezultatai bus tikrai įspūdingi. Nebent sustabdytų tinginystė ir įprotis viską atidėti vėlesniam laikui. Jūs ne tik sėkmingai susitvarkysite su anksčiau pradėtais projektais, bet ir pasieksite ko nors visiškai naujo. Atsiras galimybė susirasti naujų sąjungininkų. Labai rekomenduojama laikytis sveikos mitybos principų.

SVARSTYKLĖS. Venerai veikiant, sunkumai neatmetami, tačiau jie neprivers atsisakyti planų. Draugai padės pasiekti puikių rezultatų – jie duos patarimą, kurio laikydamiesi galėsite išvengtiklaidų. Kad ir kas nutiktų, stenkitės išlikti ramūs arba bent jau parodykite, kad viskas vyksta pagal planą. Teks sutelkti dėmesį į kai kurių šeimos problemų sprendimą. Galimos nedidelės pinigų įplaukos. Yra didelė lėtinių ligų, ypač susijusių su tulžies pūsle ir kasa, paūmėjimo tikimybė.

SKORPIONAS. Dėl Marso padėties šiuo metu jums seksis, net jei aplinkybės nebus palankiausios. Intuicija labai aštri –įsiklausykite į jos nurodymus, kad nepadarytumėte klaidų, priimtumėte teisingus sprendimus. Bus galimybė sustiprinti savo profesines pozicijas arba kilti karjeros laiptais, susirasti reikiamus žmones, globėjus. Sportuodami ar laikydamiesi dietos įsitikinkite, kad tai jums patinka. Jei pajaustumėte diskomfortą, skausmą – nedelsdami pasitarkite su gydytoju.

ŠAULYS. Marsui pakeitus ženklą, vertėtų imtis bendros šeimos veiklos. Bet kokiomis aplinkybėmis išlikite ramūs ir tikslingi. Būtent šios savybės padės pasiekti sėkmės darbe, o ir asmeniniame gyvenime ką nors pakeisti į gerąją pusę. Bus galimybė užmegzti naudingų kontaktų, parodyti kitiems, ką sugebate. Tikėtina, kad gausite įdomių bendradarbiavimo pasiūlymų. Venkite sunkaus fizinio darbo, varginančių krūvių. Pasivaikščiojimas vakarais padės išvengti nemigos.

OŽIARAGIS. Dėl Urano padėties situacija kartais bus nekontroliuojama, tad teks prisitaikyti prie aplinkybių – tai erzins daugelį jūsų. Tačiau nepasiduodančius žvaigždės tikrai apdovanos už atkaklumą. Galite vesti verslo derybas, aptarti su ilgalaikiu bendradarbiavimu susijusius klausimus, susitikti su potencialiais darbdaviais. Tačiau šiuo atveju reikia nepamiršti, kad galutinis sprendimas bus priimtas vėliau, todėl geriau būti kantriems.

VANDENIS. Merkurijus byloja, kad dabar palankus laikas kūrybingumui, novatoriškų sprendimų paieškai. Nebenorite veikti pasiteisinusiais metodais, nes intuicija sako, kad tikslai gali būti pasiekti  dar lengviau ir greičiau. Iš pradžių aplinkiniai gali jus kritikuoti ir smerkti, tačiau kiek vėliau jie tikrai palaikys. Iš darbo galima gauti svarbių naujienų ar informacijos, kuri pasitarnaus jūsų tobulėjimui. Atsiras galimybė išmokti ko nors naujo.

ŽUVYS. Venera grąžins pasitenkinimą savo rezultatais, džiaugsitės išgryninę ir patobulinę naujus įgūdžius. Pakaks jėgos, drąsos ir atkaklumo daryti nemėgstamus dalykus, spręsti sudėtingas problemas ir bendrauti su žmonėmis, kurių negalite vadinti mielais. Tačiau pamažu stiprės teigiamų tendencijų įtaka, pagerės gyvenimas, jausitės pakylėti. Aplinkiniai palaikys jūsų idėjas, o jų įgyvendinimas netrukus leis jums iškilti.